Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Jarosław Kaczyński popełniał przestępstwa

Jarosław K. będąc w kancelarii prezydenta RP sekretarzem stanu, wraz z ministrem Siwkiem popełniał przestępstwa podżegania do przestępstw, nadto w drodze bezprawia zagarnał ogromny majątek, za który Lech Kaczynski nie chce teraz płacić.

Typ tekstu: PiS inaczej
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2005-06-17 08:01:37
Czytano: 10592 razy

Szanowni Państwo!

Zaczęło się niewinnie! Do 9 maja br. protestowałem głodowo, ponieważ takim sposobem chciałem zwróć uwagę Wysokiego Sejmu oraz opinii publicznej na  podniesione przeze mnie postulaty. Są one dziś, w sposób bardziej rzeczowy wyeksponowane na pierwszej  stronie tego serwisu. Nie zrobiłem tego wcześniej w sposób bardziej czytelny, ponieważ  było to związane z prowadzoną forma protestu, tj. - protestem głodowym. Nie jedząc tyle dni, trudno  dopracowywać formę tego przekazu. Nie o to tu chodzi. Uważam, że czytelnicy, którzy się wczytali w treść,  lub posiadają pewne życiowe doświadczenie, związane z postulatami, będą wiedzieć, że są one że słuszne. Jako przykład podam choćby jeden postulat. Jest nim ujawnienie przez ministerstwo sprawiedliwości wykazu  sygnatur spraw cywilnych prowadzonych powyżej   8 lat.

Z już posiadanych dokumentów – z roku 1999  - wiem, że w Polsce jest masa procesów cywilnych prowadzonych niekiedy 30 do  40 lat.  Trybunał Strasburgu skarg na przewlekłość już nie przyjmuje a powództwa o przewlekłość przed polskim sądami też nic nie przyniosą rozwiązania. Jako poseł mam prawo żądać - dla dobra obywateli informacji, z  których będzie wynikać, które sądy w Polsce naruszają dobra obywateli, dobra człowieka – prawo do rzetelnego procesu,   do osadzenia w rozsądnym terminie.

To robiłem i zapewniam, że jak nie otrzymam już posiadanych przez MS wykazów zacznę ponownie głodować. Będę to robił do pełnego sukcesu.

Stałem sobie tak przez kilka miesięcy, sprawy się prostowały  nikomu nie przeszkadzałem. Postulaty były, w sensie obiektywnym powiedzmy mało czytelne, ale dla osób chcących były zrozumiałe. Zresztą nikt ich nie chciał podjąć się ich opisania lub ich przekazu. W mediach pokazywano mnie jak małpę w cyrku, bez podania przyczyny. Sprawy jednak szły do przodu. Działo się  to w przypadku niektórych postulatów w zawrotnym tempie. Było tak  nawet wtedy, gdy nie było widać tego wprost.  Jeżeli opisywano jakąś sprawę, która została załatwiona do media pisały – to my, my, my dziennikarze śledczy wykryliśmy  to, czy tamto.

Prawda jest taka, ze dziennikarze maja przekazywane informacje niekiedy od uczciwych urzędników, którzy w mediach szukają pomocy. Mediom podanie źródła informacjo nie przechodzi, bo za narracje nie ma  nagród

Jak było faktycznie nie było widzom bądź czytelnikom dane poznać prawdy.  Nie mogli Państwo tego zobaczyć. Powodem takiej sytuacji było to, że od samego początku miała miejsce izolacja mojej osoby, zapewne z tego powodu, że wielu „pismakom”  albo ich  redakcjom nadepnąłem moim protestem na odcisk. W Polsce, w kraju niekiedy totalnego bezprawia nigdy nie wiadomo, gdzie się kończą a gdzie zaczynają czyjeś interesy.

Przyszedł jednak 5 maja. W tym dniu cała Polska zobaczyła jak Jarek Kaczynski twierdził wobec wszystkich- zlozieje od lewa do prawa, oszuści, dietetycy  i tak dalej. Żądał  w trybie nagłym rozwijania Sejmu RP. W ramach tej debaty zapytałem  mając do tego prawo   - kim Wy jesteście? To pytanie zadałem jako poseł mający szczególną wiedzie na temat tego, co wyprawia  się w Wymiarze Sprawiedliwości III RP, potwierdzoną zresztą  w dniu 2 lipca 2004 roku, wypowiedzią posła Wassermanna.

W odpowiedzi usłyszałem- jestem „psychol”, jestem z Wojskowych Służb Informacyjnych, jestem ramieniem SLD. Poseł Sczypińska na zarzut, ze jest w spółce „SREBNA” chciała mi podawać nawet jakieś tabletki. Ja twierdziłem w oparciu   o dokumenty, że dorabiała  w tym podmiocie jako rada nadzorca a ona twierdziła, że   jestem kłamcą. Jak jest naprawdę” pokazują  jej oświadczenia za roku 2004 oraz 2005. Pani poseł zataiła prawdę i teraz ma postępowanie karne, wszystko wskazuje tez na to, ze wyłudziła z ZUS rentę z powodu niezdolności do pracy.

Takie zachowanie spowodowało, że zacząłem sprawdzać dokładniej działalność Jarosława Kaczynskiego oraz podmiotów z nim związanych. Sprawdziłem, co to jest spółka SREBNA, „Fundacja Prasowa Solidarności”, „Nowe Państwo” (zapewne wg Kaczynskiego),  ile te podmioty i na czym zarabiają, czy płącą podatki, czy  toczyły się postępowania karne czy skarbowe? Obraz jaki uzyskałem jest prawdziwą tragedią. Kaczynski winien siedzieć  za zagrabianie w sposób naruszający prawo majątku państwowego wartego około 50 mln zł  w wiezieniu oraz oddać zagrabiony majątek, posłowie PiS  powinni się tłumaczyć za podawanie nieprawdy w oświadczeniach majątkowych. Lech Kaczyński, jako prezydent Warszawy winien oddać zagrabiony w roku 1991 prze brata majątek dawnym właścielom nieruchomość przy alejach Jerozolimskich 125/127 oraz ul Srebrnej 16. Musi ją oddać lub zapłacić ogromne odszkodowanie, ponieważ  do 

1 2

Komentarze internautów

2006-12-19 00:34:10 mietek
sory za to iiiiiiiiiiiii myślałem że to nie działa a polityki mam dość i chyba się z kraju wyniose i niech sie te h.... biją dalej między sobą bo to jest stajnia audiasza i musi ich albo powódz albo zaraza wydusić ewentualnie fryce zrobią porządek a i ruskie sie przyłączą i nie żałuje nikogo co naród chciał to i będzie miał będzie
do zobaczenia w usa.

2006-01-17 13:25:06 bezrobotny
wszystkie solidaruchy to złodzieje i oszuści

2005-09-15 14:20:49 Andrzej Skorski
KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 2 kwietnia 1997 r.
...
ustanawiamy Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej
jako prawa podstawowe dla państwa
...
Rozdział III
ŹRÓDŁA PRAWA

Art. 87.
Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są:
Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.
Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są na obszarze działania organów, które je ustanowiły, akty prawa miejscowego.

Art. 110.
Sejm wybiera ze swojego grona Marszałka Sejmu i wicemarszałków.
Marszałek Sejmu przewodniczy obradom Sejmu, strzeże praw Sejmu ...
...
Art. 112.
Organizację wewnętrzną i porządek prac... sposób wykonywania konstytucyjnych i ustawowych obowiązków... Sejmu określa regulamin Sejmu uchwalony przez Sejm.
======================================
Załącznik do obwieszczenia Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 29 maja 2002 r. (M.P. 2002 Nr 23 poz. 398)

U C H W A Ł A
Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
z dnia 30 lipca 1992 r.

REGULAMIN SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
========================================================
?W sensie prawnym ... uchwała Sejmu jest deklaracją, a nie decyzją państwową. ?
Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP: www.prezydent.pl "Fakt", Bild", 29/30.09.2004

?uchwała nie zobowiązuje rządu do wykonawstwa. Uchwała jest sugestią i rząd ma prawo decydowania, które sugestie bierze pod uwagą, a które nie.?
Marszałek Sejmu - Józef Oleksy
040929 PR1 Gość Sygnałów Dnia Rozmawiali: Andrzej Klewiado i Henryk Szrubarz

?I rząd nie mógł przyłączyć się do tej uchwały, musiał zająć stanowisko odmienne. ?
Marek Belka - Prezes Rady Ministrów : Sejm 20041013 2 punkt

?Sejm oczywiście ma prawo do wypowiedzi na każdy temat, ale ...
... rząd nie mógł zgodzić się z uchwałą...?
Włodzimierz Cimoszewicz Minister Spraw Zagranicznych Sejm 20041013 2 punkt

?... uchwały, która jak powszechnie wiadomo, nie

2005-08-31 23:17:38 jola
nie kaczką

2005-08-07 00:23:37 piotr
100% jestem za panem panie pośle nie bede głosował na braci K nigdy ani na platforme obywatelska w sumie tylko na pana moge oddać głos panie pośle Nowak

2005-08-02 14:54:40 Monia
We wpisie z 2005-06-23 16:17:51 ppn wkradła się literówka.
Nie pisze się PORSZE tylko PORSCHE.

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

PS. Ciesze się, że ta kadencja sejmu dobiegła końca. Może w przyszłym sejmie będzie mniej BŁAZNÓW.

2005-06-26 18:47:28 » posel nowak
Bedzie za kilka dni mnostwo dokumentow na ten temat na tej stronie.

Telegraf to w 3/4 Jaczynski Jaros ław, to to samo co Telewizja Familijna

Dotralem ostatno do akt sprawy Fundacji Prasowej Solodarnosci i Telegrafu, umorzonej uwaga w maju 2000 roku.

To co tam znalaz lem to prawdziwy horor

2005-06-26 03:37:37 lolo
czy ktos pamieta afere telegraf

2005-06-25 23:43:19 Kielczanin
To skandal, ze taki czlowiek jak ON chce byc prezydentem. Znam tego czlowieka (pana K.) Polacy pomyslcie dobrze zanim oddacie na niego glos w wyborach. On naprawde ma troszke na sumieniu.

2005-06-23 16:17:51 » posel nowak
Porsze czytac dokumenty, samemu oceniac. To sa materialy urzedowe, z UM w Warszawie lub Sądu lub prokuratury

2005-06-23 10:03:12 mary1
panie Nowak czy te wiadomosci są wiarzgodne ja uważam że kaczyńscy to ludzie prawi i tylko lewica chce ich w nadużycia wkręcić bo czuje się zagrożona lewica wie że teraz nadejdzie era PISu i PO i dlatego rzuca kalumnie na prawych ludzi ja to znam z własnego doświadczenia

2005-06-22 23:56:35 Grześ - 3
Panie MEFISTO !
Tym językiem , bez względu na Pańskie przekonania należy iść gdzie indziej.
Śmietników mamy w kraju już pszesyt.

2005-06-22 19:17:49 Mefisto
Bobby ! Ty to jestes dopiero pojebany ! Odwal sie kmiocie od Nowaka ! Nowak ma racje ! Nowak na prezydenta !

2005-06-22 19:14:49 Mefisto
Do " resta " . Wy nas tez ! -na czele z Giertychem i Mlodzieza Wszawopolska.

2005-06-20 22:13:06 jola jamroziak
kaczory do kaczogrodu

zobacz wszystkie (84) komentarze »

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 1 i 0:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami