Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Poseł Wassermann śledzi prokuratora Wassermanna

Prokurator Wasserman trapiąc innych sam ma postępowanie karne o ukręcenie 'afery Orlenu" w roku 2001. Jak widać na załączonych dokumentach schował przed właściwym prokuratorem istotne dokumenty.

Typ tekstu: PiS inaczej
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2005-06-07 10:19:13
Czytano: 7235 razy

Poseł Wasserman śledzi prokuratora Wassermanna

Czyli jak prokurator Wassermann w lutym 2001 roku ukręcił aferę ORLENU.

Zanim poseł, prokurator  Wassermann otrzymał od Wysokiego Sejmu obecnej kadencji zlecenie na zbadanie afery Orlenu i tego wszystkiego, co się zwie obecnie  tzw. mafią paliwową, wcześniej jako prokurator krajowy zajmował się  zawodowo tropieniem baronów paliwowych. Jakoś  mu to za dobrze nie wychodziło, podobnie jak  jego kumplom, posłom z   AWS, skoro nie widział  wcześniej  jako prokurator krajowy tego, co rzekomo widzi dziś.

Jeżeli byłoby inaczej, to  poseł Wassermann nie produkowałby się  tak do kamery.
Zresztą jak się dobrze przyjrzeć, to poseł Wassermann tak naprawdę  nikogo  teraz nie śledzi, a jedynie pozoruje wyjaśnianie sprawy Orlenu i całej tej mafii paliwowej, próbując co nóż rozjechać pałac prezydencki, robiąc wszystko, aby nie mleko nie wylało się na koleżków z prawicy, którzy również dobrze jak lewica paśli się na lewym paliwie.

Może to i dobrze, ale idąc tym tropem zidentyfikujemy  jedynie jakaś Grupę Trzymająca Władze, albo sitwę wszystkich sitw (pałac prezydencki), ale tego, kto i jak zarabiał na lewym paliwie lub imporcie, się szybko nie dowiemy. Faktem jest, że komisja śledcza  do sprawy Orlenu ( nie tylko) dobrze przysłużyła się demokracji, odkrywając parę ciekawych wątków, ale tak naprawdę  posłowie kombinują jak mogą, żeby nie pójść w kierunku związków mafii paliwowej z politykami poprzedniej kadencji.

Już kilka razy komisja śledcza otrzymywała informacje na temat tego,  jakich asystentów poselskich mieli posłowie AWS. Posłami tymi byli:  Marek Kolaśinski,  Ryszard Kędra  (obecnie LPR, wcześniej KPN). Kędra miał za asystenta niejakiego Kazimierza Krawczyka, działającego  podobnie jak aresztowany   mecenas z Samoobrony w Sosnowcu. Ta informacja jest super pewna, ponieważ prokuratora podczas zatrzymywania  pana Krawczyka w dniu 21 lipca 2001 r. zabezpieczyła przy nim oryginalną legitkę wydaną przez posła. Poseł Kędra szarpie się jak może,  twierdząc - to fałszywka, ale zamiast nadać sprawę sfałszowania prokuraturze, posłał Nowaka do Komisji Etyki. Nowak pokazał jak zawsze  komisji mocny dowód – pismo z prokuratury krajowej i sprawa się skoczyła dla posła KPN przegraną.

Jest jeszcze jeden ciekawy aspekt – poseł Kędra zamieszkuje na co dzień. okolice podkarpackich rafinerii.  Czy to przypadek, że jeden mieszka w bliskiej okolicy dostawcy rożnych komponentów, drugi zaś -  baron K. kręci lewe paliwo 100 km dalej – w Nowym Targu

Sam Kaziu Krawczyk, podobnie  jak jego pracownicy od kupażowania lewego paliwa twierdzą, że były  też związki z ministrem od sprawiedliwości - Leszkiem Piotrkowskim.
Coś w tym musi być, skoro klienci pana (sic!) mecenasa, słynni psychiatrzy z Rybnika, dorobili mi kwity na niepoczytalność, zapewne po to, żeby mi taki poseł Zbyszek Wassermann (nie lubi wierzyć „pscyholom”, podobnie jak Nowakowi) z urzędu nie mógł go przesłuchiwać. Krawczyk jest  do tego stopnia niepoczytalny, że jak  „Rzepa” go razu pewnego opisała, to chłopak na prędko zorganizował konferencje prasową  na telefon. Jak i skąd taki niby chory miał tyle numerów  do redakcji ?

Pan Marek K. miał za asystenta innego barona i to nie byle kogo! Był nim sam Czesiu Grabowski - ten od BGM..( ponoć z Wyszkowa) Pan Czesiek kupażował też niczym whisky  „oręnżade” w takich firmach jak: MAKLES, MEGA, ANPOL.  Miał też związki z producentami lewego paliwa  na terenie wojskowej bazy paliw w Krzyżu (zarządzanej przez fundacje FAR)  Ten wątek naprawdę śmierdzi wojskowym służbami. Radzimy sztabowi generalnemu sprawdzić, co tam się działa albo nadal dzieje.

Nasuwa się pytanie - dlaczego marszałkowie tak bronią dostępu do wykazów asystentów poselskich niczym niepodległości. Wydaje się, że wiedzą zalęgająca archiwa sejmowe może być druzgocąca dla wielu posłów. Nie ta dawno okazało się, że nawet Długosz  pozyskał Jądrucha za asystenta. Zapewne po to, aby poseł mógł sprywatyzować Hutę Ostrowiec.
Wracając krotko do interesów Krawczyka i tego co na rozrabiał.

Prokuratura w Bielski Białej nie wiedząc czemu, prowadzi całkiem odrębne śledztwo w jego sprawie. Zarzuty jakie posada K., to ponad 100 mln zł. nie zapłaconych danin - akcyzy  oraz  VAT itd. Jak widać Kaziu, baron paliwowy od posła Kędry, per ca pita jest lepszy niż całe to szczecińskie BGM razem wzięte. BGM miało być dobrze zorganizowaną mafia paliwowa.  BGM było ponoć potęga, a Krawczyk kręcił pa

1 2 3

Komentarze internautów

2008-08-14 14:49:53 wysokiński
Ogłoszenie jeśli chcesz tanio kupić lewy gaz LPG zpraszamy do Małaszewicz na terminal Alksandra,jak z dowozem na stacje paliw dzwoń do gazolu z Międzyrzeca.

2005-06-28 12:54:18 Mietek
Choćby Wam wszystkim dowody złodziejstwa i kombinacji włożył do ręki, to i tak NIE uwierzycie, bo jestęście wszyscy naiwnymi prostakami

2005-06-15 10:10:38 waldek 1944
mądrzy na bezrobociu
tumaneria w pracy --full wypas

piekne czasy

2005-06-14 11:21:17 Waldek
może dało by sie udowodnić że to z powodu akcyzy i i nnych wysokich podatków pośrednich zamiast wpływać to wypływa ze skarbca narodowego jak użedy skarbowe nie działają .czy żeczywiście ludzie nie rozumieją że jak odetnie sie tej świni ryj od koryta to się nie napasie bo koryto bedzie puste.
moze pomuc ?
Pare miesięcy temu odbyła sie moja sprawa w sądzie pracy przeciwko firmie ztrudniajacej 1500osób ja wygrałem ale oni dalej robią to co robili.niestety od tamtej pory jestem Bezrobotny i mam ful czasu.

2005-06-12 13:24:11 prokurator czyżewski
mafia paliwowa rozwitła pieknie za czasów AWS UW i superagenta MIODOWICZA KOSTKA

AWS dzięki wam za naszą biedę

2005-06-09 19:42:14 » posel nowak
Beda umorzenia na:
niepoczytalnosc
przedawnienie w prokuraturze oraz sądach

To jest jedna wielka tragedia

Dzis czytalem wynkik badania spraw zawieszonych.
Zgineło 300 spraw, nadto ca 70 % spraw odwieszonych musiano umorzyc na przedawnienie

2005-06-09 08:04:21 Niecierpliwy
Panie pośle, a co z umorzeniami.

2005-06-08 21:32:30 Arek
Waldemar Łysiak ma rację pisząc że Polska faktycznie musi być mocarstwem, skoro jeszcze wytrzymuje to wszystko. Przy okazji: "Rzeczpospolita Kłamców. Salon". Polecam. I wytrwałości życzę Panie Pośle, trzeba być twardym.

2005-06-08 18:24:23 CHICHOT HISTORII
nikt nie kocha złodziei tak jak temida

NIKT NIE KOCHA PIENIĘDZY ZŁODZIEI TAK JAK NIESKAZITELNE DZIWKI TEMIDY


nikt nie nienawidzi prawdy Nowaka jak PROKURATORZY PROSTYTUTKI

CHICHOT HISTORII-POCHWAŁA ŁOTROWSTWA

2005-06-08 18:20:27 gangster aws kolasiński
SPRAWA PZU ŻYCIE

PANIE NOWAK TEMATY TABU -NIETYKALNE
1.stella maris softbank gangster krauze rysiu 80 mln zl
2.mirosław m-pressnet-mirosław kołakowski/śrubokręt łódzki/-pan dr.rudzki-prokom-krauze 100 mln przekręcone
3.art media arkadiusz bińczyk 3 mln zl kampania krzaklewskiego
4.sołowow 100 mln usd
nie na darmo wieczerzak zeznał==jeśli jak padnę to padnie też krauze i sołowow
5.perczyński andrzej ok.500 mln zl
na wyspie jersey
6.grupa multimedialna 200 mln
kasa u walendziaka , budzisza,tomaszewskiego i krzaklewskiego
7.AGENCJA ANON 2 MLN
pani jola kwass
8.berdychowski,szkaradek -darowizny 4 mln naszej kasy poszło dla tych hien

2005-06-08 18:08:50 wasser-maniek K
kiedy kaziu olejnik przestanie robić sztuczny dym ,a weżmie się do roboty i zacznie poważnie traktować posła na sejm Zbigniewa Nowaka???

Ile moze Poseł na Sejm RP błagać o informacje które mu się należą jak powietrze do oddychania !!!!

PANIE OLEJNIK POCZUCIA WSTYDU!!!!
A WIE PAN CO TO WSTYD?????

PROKURATOR KRAJOWY NIE WIE CO TO JEST WSTYD ,OBŁUDA ,HIPOKRYZJA

2005-06-08 18:03:17 ANTYTEMIDA
gdyby tak wszystkie łapówki prokuratorów i sędziów zebrał - z ostatnich dwóch lat .... to wiecie ile by tego było?
NIE MNIEJ NIŻ 5 MILARDÓW.!!!!

TEMIDA TO NAJGROŻNIEJSZA ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA W POLSCE.GROŻNIEJSZA OD PRUSZKOWA,COSA NOSTRA I STALINA

2005-06-08 11:58:38 Anty sejm
A co pana boli ??
chyba głowa

2005-06-08 00:14:52 JACEK
tak dalej panie pośle . dość tej brudnej polityki.
mam dosc płacenia podatków na utrzymywanie takich pseudo posłow jakich pan opisuje.
powodzenia !

2005-06-07 23:31:02 gary cooper
nie tylko teoretycznie ale i praktycznie PANIE ZBYSZKU !!

JEDYNA MOZLIWA WALKA - Z SZAKALAMI

KTÓRĄ PODJĄŁ PAN SAMOTNIE JAK GARY COOPER W HIGH NOON
niech Pan obejrzy ten film ponadczasowy

zobacz wszystkie (22) komentarze »

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 5 i 5:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami