Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Hasbara w polskim Sejmie

Która agentura rządzi Polską, ta z Wschodu, czy ta z Zachodu???

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2012-12-27 00:46:26
Czytano: 11390 razy

 

Hasbara w polskim Sejmie

MON odmawia przekazania wykazu dwupsństwowców w WP

Sawicki kłamcą - Prokuratrua umorzyła śledztwo z art 233 kk
 

Która agentura rządzi Polską ta z wschodu, czy ta z zachodu???

Polska jest krajem rządzonym przez zachodnią agenturę. Nawet wielu b. agentów komunistycznej SB i sami oficerowie SB, służący wcześniej KGB i interesom ZSRR przewerbowali się na służbę CIA i Mosadowi. (za Jelcyna na masową skalę handlowano teczkami agentów KGB z bloku wschodniego, najwięcej przejęli teczek Mossad i CIA). Przecież wielu agentów SB, WSI, kontrwywiadu nie zostało ujawnionych, ponieważ przeszli ,,pozytywną” weryfikację i oni nadal są agentami służb. Pełną lustrację wraz z otwarciem teczek agentów bezpieki komunistycznej zablokował Pis i ich Prezydent. Najzdolniejsi z nich – byłych sowieckich agentów, którzy się prze werbowali jeżdżą na zloty Grupy Bilderberga i na Komisję Trójstronną (Olechowski, Belka), albo jak Czempiński (oficer wywiadu SB) otrzymują najwyższe odznaczenia USA za zasługi dla CIA. Inni agenci SB zostają szefami jewro-parlamentu. A hasbara wciąż udaje, że w Polsce “ściga” ruską razwiedkę. To zwłaszcza PiS i Kaczyńscy wciąż głośno krzyczeli i krzyczą, że Polską rządzi ruska agentura nie ,,widząc” rzeczywistych agentów z Mossadu i CIA, BND czy MI5 nie widząc, kto rozgrabił majątek narodowy, kto zadłużył Polskę, kto przejął banki, rozbroił armię, czyje wojska okupują Polskie terytorium.

Oczywiście, że Rosja ma w Polsce wywiad, ale jest on tępiony jak CIA w czasach PRL. A ci, co jeszcze nie zostali namierzeni, muszą się ukrywać i nie mają praktycznie żadnych wpływów na politykę.

Były szef rządu Oleksy musiał podać się do dymisji po tym, jak oskarżono go o to, że spotykał się z rosyjskim szpiegiem. Choć tego faktu nawet mu nie udowodniono. A gdy Kaczyński jako prezydent w Tel avive spotkał się na rozmowie w cztery oczy z szefem Mossadu, to nikt go nie oskarżał o szpiegostwo na rzecz Izraela.

Macierewicz, prowokator “ściga” ruskich agentów, a nie zauważa, że CIA miała tajne więzienia w Polsce, a prokurator prowadzący śledztwo smoleńskie w tajemnicy spotykał się z agentami CIA i FBI, którzy instruowali go jak wykorzystywać ,,śledztwo smoleńskie” w ataku na Rosję, a BBN po zbadaniu tej sprawy, oświadcza, że nikt nie steruje ,,śledztwem smoleńskim” z zewnątrz!!!!!!! Na tym właśnie polega oszukiwanie Polaków – straszy się ich ruskimi szpiegami, a agenci Mossadu towarzyszący wycieczkom młodzieży z Izraela do Auschwitz chodzą po polskich ulicach z bronią na wierzchu. A “polska” policja nie ma prawa ich zatrzymać.

Olechowski (Bilderberg) założył PO i wypromował na premiera Tuska. Belka, (Komisja Trójstronna) był szefem europejskiej sekcji MFW, lobbysta przy prywatyzacji PZU (wyceniał i sprzedawał akcje PZU) a obecnie jest szefem NBP. A rząd z Tuskiem na czele w lutym ubiegłego roku był na wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela w Jerozolimie. Lech Kaczyński i jego przyjaciel od biznesu Tusk zgodzili się na powrót do polski wielu żydów oraz obiecali pomoc Izraelowi w razie ataku na Iran. A mimo to hasbara wmawia Polakom, że PO, Komorowski i Tusk to ruscy agenci (tzn. gorsi agenci w ich rozumowaniu), ale nie zarzucają im, że są ulegli CIA, Mossadowi to im wybaczają, według nich można być agentem swoich prześladowców.

I niestety miliony w te brednie wierzą.

Katastrofa smoleńska od prawie trzech lat wykorzystywana jest przez hasbarę do kilku celów:

- Przez propagandę PiS, niedobitków (wciąż ślepo antykomunistycznej) Solidarności i rydzykopodobnych pseudo-patriotów, łże-katolików, łże-antykomunistów eksploatuje się i wzmacnia nastroje antyrosyjskie, zwalając winę za katastrofę na Rosję. Najbardziej radykalni “patrioci-antykomuniści” oskarżają Rosję i Putina wręcz o zamach na elitę polskiego baraku Unii. Nie widząc po swojej stronie kardynalnych błędów i zwykłej głupoty w samej organizacji wylotu oraz lądowania.

- Utrzymuje się kult “męczennika” za sprawę – Kaczyńskiego, który był beznadziejnym i wyjątkowo szkodliwym prezydentem Polski. Lech Kaczyński w III RP ciągle pełnił wysokiej rangi stanowiska w Polsce, począwszy od szefa BBN przy Lechu Wałęsie. Odszedł w wielkim skandalu, gdy jego podwładny M. Zaleski uprzedził Bagsika i Gąsiorowskiego o ich aresztowaniu a ci uciekli do Izraela z walizkami $. Następnie H. Suchocka powołała go na szefa NIK, żadnej afery nie rozliczył, NIK fatalnie zarządzany, ostry konflikt z Solidarnością w NIK, przykryta afera z spółką Laktopol, rozbudowanie potężnej administracji NIK.

Minister Sprawiedliwości, katastrofa, wstrzymał ekshumację pom

1 2

Komentarze internautów

2014-02-20 03:18:04 maniek
...co tu komentować! - TO NIE WYMAGA KOMENTARZA!....

http://gloria.tv/?media=467990
ORAZ
https://grypa666.wordpress.com/

2014-02-19 19:49:11 Niezalezny
Obie agentury daza do jednego celu, tzn. GLOBALIZACJI w jeden Swiatowy Rzad. Wiec nie robi roznicy.

2014-02-19 08:22:49 Gajowy Marucha
Dla ludzi cokolwiek myślących jest oczywiste od dawna, że to nie Rosjanie z pozmienianymi nazwiskami siedzą w rządzie i parlamencie, że to nie Rosjanie przejęli polskie przedsiębiorstwa, prasę i banki, że to nie Rosjanie wepchnęli nas do Unii i że to nie oni siedzą w Brukseli i każą nam zamykać kopalnie i stocznie.

Ale żadnego leminga te fakty nie przekonają.
Leming wciąż "zwalcza komunizm", skanduje "raz sierpem, raz młotem" i twierdzi, że Polską kieruje Puitn.

Głupi naród.

2013-08-11 16:26:30 adevo
Dawno nie czytałem tak dobrego artykułu. Pozwoliłem sobie go przejąć, podając źródło.
Polecam:

AKT WOLI NARODU

Przy pomocy Biurokracji Narodowej

Budujemy Nowe Podstawy Państwa

http://www.petycjeonline.com/akt

2013-08-06 14:22:17 Anna
Eutanazja i depopulacja ludności Świata jest już faktem!
Więcej na stronie:

http://www.paranormalne.pl/topic/26321-alarm-program-redukcji-populacji/

2013-08-06 14:18:36 Anna
W Polsce jest coraz mniej ludzi. Pociągi jeżdżą już w składzie po 3 wagony. Pustoszeją wsie, miasta, zakłady usługowe i cała Polska dramatycznie się wyludnia. W miastach od kilku lat mieszkańcy mają nakaz ZAMYKANIA ŚMIETNIKÓW (jak sejfy?) - NA KLUCZ PO WYRZUCENIU ŚMIECI DO KUBŁÓW W ŚMIETNIKACH. Auta - śmieciarki wczesnym rankiem wywożą śmieci na wysypiska śmieci. A może w kubłach na śmieci są zwłoki pomordowanych nocami - naiwnych i łatwowiernych - Polaków? Polska jest rozkopana wszerz i wzdłuż. Ciągle coś kopią wzdłuż dróg, a drogi - są niezmiennie w stanie raczej złym. Co zakopują w przydrożnych dołach i w hałdach wykopanej ziemi? Czy aby nie zwłoki zamordowanych skrytobójczo - Polaków? Od prawie 20 lat ludzie PO 25 ROKU ŻYCIA - małżeństwa, osoby starsze i samotne - wpierw telefonicznie, potem listownie - są zapraszani na "POKAZY" w czasie których różne firmy ROZDAJĄ UCZESTNIKOM "PREZENTY" - drobne upominki. Zaproszenia są wystawiane na 1 osobę z możliwością przyprowadzenia 3 - 4 dodatkowych osób z otoczenia osoby telefonicznie i później LISTOWNIE (dokładny ADRES ! ) - zaproszonej. Szczególnie promowane są PARY MAŁŻEŃSKIE - otrzymują droższe upominki za wspólny udział w "POKAZIE". Czy to nie jest sondaż, jak bardzo samotna jest dana osoba? I czy w razie jej "zaginięcia" - czy ktokolwiek się o tę osobę upomni??? Apeluję do wszystkich czytających ten tekst - obserwujcie swoje otoczenie pod kątem ewentualnych zaginięć ludzi, których dawniej widywaliście. Pytajcie o te osoby wszystkich, którzy mogli mieć z nimi jakiekolwiek kontakty. W krajach w których rządzą zakonspirowani żydzi - zniszczone zostały prawie wszystkie ławki na osiedlach mieszkalnych, po to, aby mieszkańcy nie mogli nawiązywać ze sobą bliższych kontaktów, żeby nie mieli możliwości ani okazji do rozmów.

2013-01-19 21:36:26 » ex posel nowak
http://polska.newsweek.pl/rajmund-kaczynski--ojciec-braci,93806,1,1.html

2013-01-13 20:29:06 » ?
Jeden z dolnośląskich biznesmenów, znany jako Tony Vegas, złożył w prokuraturze doniesienie o przestępstwie korupcyjnym. Zeznał, że głównym bohaterem tej afery jest Władysław Frasyniuk. W trakcie składanych przed prokuraturą zeznań świadek wskazał właśnie jego jako osobę, która miała pośredniczyć w zapewnieniu "życzliwości" wrocławskich służb celnych wobec transportów firmy "Jurex" i "Fracht". "Nasz Dziennik" informuje, ze postępowanie sprawdzające prowadzą już od ponad 2 tygodni warszawscy i wrocławscy prokuratorzy. Chodzi o możliwość zaniżania opłat celnych dla kilku firm spedycyjno-transportowych, m.in. "Jurex" sp. z o.o. i FF "Fracht" sp. z o.o. Jeszcze do niedawna kierowniczą rolę w pierwszej z firm pełniła Dominika Frasyniuk - córka Władysława, współwłaścicielem drugiej jest on sam. . Postępowanie wszczęto po tym, jak do warszawskiej prokuratury zgłosiła się osoba blisko związana z Władysławem Frasyniukiem oraz przedsiębiorstwem spedycyjnym "Jurex". Chociaż o nieprawidłowościach we wrocławskich instytucjach celnych mówiono nieoficjalnie od dawna, okazuje się jednak, że zeznania dolnośląskiego biznesmena, znanego w polskim i rosyjskim półświatku jako "Tony Vegas", mogą wywołać wstrząs. "Vegas", do niedawna prowadzący intensywną działalność gospodarczą nie tylko na terenie Śląska, złożył w prokuraturze oficjalne zawiadomienie o przestępstwie korupcyjnym, jakiego mieli, jego zdaniem, dopuszczać się wrocławscy celnicy. Mężczyzna, który w warszawskiej prokuraturze apelacyjnej zeznawał, nie licząc krótkiej przerwy, przez osiem godzin, miał wskazać właśnie Frasyniuka jako osobę, która - jak twierdzi - w sprawie pośredniczyła. .

2013-01-10 20:55:25 Trybun Ludowy

,,KTO NAMI RZĄDZI?”

Taki tytuł ja spotkałem,
- i odpowiedź szybko dałem.

Kto nami rządzi?
Oto na dziś jest pytanie,
- wiele odpowiedzi na nie.
Duch odważny we mnie siedzi,
- dam ja kilka odpowiedzi.

Baby we wsi też pytały,
- różnie też odpowiadały.
Każda wiele nagadała,
- każda także rację miała.

Ja Wam i odpowiedź dam
- może tu nie będę sam.
Może ktoś się też nie zgodzi,
- niech i powie nie zaszkodzi.

Rządzi dziś głupota i ,,beszczelność”,
- i zachłanność, i pazerność.
Ludzie którym ciągle mało,
- wciąż i więcej by się zdało.

Rządzi także brak miłości,
- szczęście drugich to też złości.
Rządzą z sejmu ,,ekstrementy’’,
- gdzie też żaden nie jest święty.
Oraz tam jest takich wielu,
- co po trupach, a do celu.

Dodam z braku i miłości,
- jest w kościele, a się złości
A na koniec to Wam powiem,
- rządzą z banków też panowie.
Kysy mówić się nie wstydzi,
- rządzi kto się ,,świni brzydzi”.

Ekonomię studiowałem,
- taką prawdę też spisałem.
27grudnia2012
KYSY Trybun Ludowy
------------------------------------------------
Ja Wam śmiało powiem zatem,
-ekonomia rządzi Światem.
Liczą się tam tylko zyski,
- a nie głodne czyjeś pyski.

Ten co tego nie rozumie,
-z życia wiele też nie umie.
No a nasi politycy,
-to są tak jak gdzieś z ulicy.
Tam też chodzą nie przytomni,
-śmieją się też z ekonomii.

Z biednych to się nabijają,
- bo portfele pełne mają.
Doją Polskę ile wlezie,
-aż krach kiedyś nam wylezie.

Nikt też nie wie Ty mój Pnie,
-kiedy to się też tak stanie.
Lecz gdy będą balowali,
- w czasie balu się zawali.

Wtedy naród się obudzi,
-i rozliczy podłych ludzi.
Gęby pełne wazeliny,
-do kamery robią miny.

Ale że

2013-01-04 20:49:22 Ixwarum
Dotyczy pisma o obywatelstwie żołnierzy.

No tak..... Co prawda nie jesteśmy Legią Cudzoziemską,gdzie takie statystyki są podstawą pracy komórek kadrowych,ale* SAM FAKT BRAKU TAKICH DANYCH* jest zastanawiający i sugerujący,że komuś bardzo zależy na pozostawieniu tych danych poza dostępną dokumentacją.Tym kimś może być tylko ten,którego ziomkowie stanowią V kolumnę w szeregach naszej( teraz już nie wiem czy naszej) armii.
W zasadzie Panie Zbyszku nie ma potrzeby sprawdzania narodowości kontraktowych plutonowych. Wystarczy zapytać o klika sztabów-to tam zadekowano obce ciało.

2013-01-04 18:24:27 Toronto
Fezuj,
To "robactwo" zeruje na Polsce i Polakach od XIII wieku - vide Statut Kaliski z 1264r
http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=443

2013-01-04 18:15:16 Toronto
Na te tematy pisal wielokrotnie byly posel Zygmunt Wrzodak, dajac do zrozumienia, ze Polska rzadzi i Polske okrada "uklad okraglostolowy", zlozony glownie z "gorali" z g.Synaj, ktorzy kolaboruja ze swoimi pobratymcami z Izraela, USA i Unii Jewro-pejskiej i przy pomocy polskojezycznej propagandy piora Polakom mozgi, utwierdzajac ich w przekonaniu, ze wszystko jest w porzadku.
"Gorale" z g.Synaj uwazaja Polske za swoje zerowisko i nie obchodza ich Polacy, ktorych traktuja jak bydlo.
Kto mysli inaczej jest naiwny i glupi.
2013-01-04 14:32:24 » ex posel nowak
http://maciejowski.salon24.pl/474564,zdrada-lizbonska-czyli-co-stalo-sie-w-2007-r Zdrada lizbońska, czyli co stało się w 2007 r.

2012-12-27 18:50:15 fezuj
... bardzo trafna ocena obrazująca panującą sytuację w obrębie polskiej sceny i klasy politycznej ... czyli tzw. pseudo władzy w Polsce - sprawowanej z nadania ośrodków poza polskich!

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 3 i 1:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2019 RaportNowaka

Kontakt z nami