Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Katyń... żydowska zbrodnia etniczna

Katyń to zbrodnia etniczna dokonana przez żydowskie NKWD. Za zbrodnie nie odpowiada jedynie ten co kontrasygnował pomysł, ale ten co go przygotował i przeprowadził. Z Katynia reklamowano około 4 tyś oficerów i urzędników.

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2010-04-28 10:40:14
Czytano: 20514 razy

Kto rządzi Polską?   Genealogia Tuska...

1 i 2 września 1939 r. batalion  SS - SD, a pośród nich dziadek Donalda Tuska, pod dowództwem dr Rascha zamordowały w Wieruszowie conajmniej  58 Żydów i Polaków. Patrz foto - Józefa Tuska    Inne foto dziadka   Fotografie z mordowania Żydów  (w pole search trzeba wpisać... lifta  Całość materiału  w  Kulisach  lub  w   Teraz Polska 

***

Dochodzenie  w  sprawie   M. Kaczk i z  art. 196 k.k. (obrażanie uczuć religijnych)  Za... Song o Krzyżach

Shavei Izrael... Ukryci Żydzi w Polsce    Hitler  o wypadku Kaczyńskiego - żart

Lista 1706 osób, tajnych współpracowników służb PRL, oraz innnych osób związanych tymi organami.

Katyń to zbrodnia i czystka etniczna,  to ludobójstwo  dokonane przez Żyda Berie i żydowskie NKWD, dokonane w przeważającej większości na  oficerach Wojska Polskiego narodowości polskiej lub tych obywatelach polskich żydowskiego pochodzenia którzy pozostali  do końca  wierni Rzeczpospolitej  oraz złożonej przysiędze.

Oceniając  Zbrodnie Katyńską trzeba zapytać wprost. Od kogo wyszedł ten pomysł?  Czy  był  to Beria, czy też  Stalin? Kto przygotował  go do wprowadzenia? Kto przygotował  listy osób przeznaczonych do rostrzelania? Nie można usprawiedliwiać Stalina i tych co podpisali rozkaz egezekucji, ale  oczywistym jest, że za zbrodnie odpowiada przedewszystkim żydowskie NKWD kierowane przez żydowskiego zbrodniarza Berie.

Mówi się... Federacja Rosyjska nie chce ujawniena  dokumentów katyńskich. Nie, to nie państwo rosyjskie tego nie chce... nie chcą  tego konkretni ludzie,  ci ludzie, którzy dobrze wiedzą, że w aktach Katynia  jest dowód  na  to, wg jakiego klucza dokonano tej zbrodni.

Wciska się  opinii publicznej... że z Katynia uratowano  jedynie... 400 osób, reklamowanych z powodu na wykształcenie itp. Prawda jest niestety  inna. Z obozów w Kozielsku, Ostaszkowie i Starobielsku uwolniono  ok. 1700 oficerów Wojska Polskiego, Straży Graniczej  bądz Policji Państwowej. Te osoby przeniesiono do obozu w Griazowcu. Kolejne  2 tyś. urzędników policji i pograniczników umieszczono w obozie w Siuzdalu. Pierwszy z nich już  jeden dzień  po ogłoszeniu amnestii stał się zaczynem Armii Andersa.

To  rodzi  się  pytanie.  Skąd  Anders  wiedział,  kto  znajduję  się  w griazowieckim obozie? A wiedział  po już  jeden dzień od podpisania umowy Sikorski - Mayski,  był w tym obozie i przekazał informacje o amnestii. Kim  był faktycznie Andres (red. był Żydem prowinencji niemieckiej), kim byli uratowani oficerowie?  Nie można też nie wiedzieć, iż  około 3 tyś. osób z Armii Andersa zdezerterowało w Palestynie dając podwaliny pod Państwo Izrael. Odszukajmy  "Liste Palestyńską"... Ten wykaz   jeszcze bardziej unaoczni  jaki klucz zatosowano w Katyniu.

Odpowiedzi dostarcza  dawno już znana, aczkolwiek nie powszechnie, lista osób osadzonych w Griazowcu. Mnóstwo na niej nazwisk i imion wskazujących na żydowskie pochodzenie.   Lista - Griazowiec PDF,     

1 2

Komentarze internautów

2016-01-26 12:06:37 Rob Veggett
Niemcy też do tej pory nie zapłacili Polsce reparacji wojennych. Sowieckie polakożercze PRL na szczęście tylko ustnie zrzekło się tych odszkodowań, a więc nadal aktualna jest możliwość odbioru tych odszkodowań, teraz wartych ok. 1 bilion dolarów. No i oczywiście Rosja i syjonistyczny Izrael jest nam winien odszkodowania.

2011-04-23 10:10:33 beny
trzeba obnażac wszystkie kłamstwa żydowskie i nie pozwalac szerzyc ich propagandy na całe społeczenstwo

2011-02-05 16:42:22 Marcin H
Po tym co piszesz widzę, że masz dobrego dilera. Dasz namiary?

2010-08-10 21:33:59 M&Ms
GEN. W. ANDERS jako ŻYD...
z ZSRR przez bliski wschód wlecze za sobą blisko 40 000 cywilów-gojów. Karmi dzieci gojów, uczy nawet w regularnych szkołach powszechnych, choć polowych. Gdyby dzieci te zrusyfikować, a raczej zkomunizować, pożytek byłby większy, wszak w planach już był PRL, potrzebujący lojalnych kadr. W latach powojennych Anders trąbi o Katyniu, choć świat (uwikłąny w politykę syjonistyczną) milczy na ten temat z kilku powodów - wszystkie powody mało wygodne. Nie został w Ziemi Obiecanej wraz z Żydami, których wyprowadził z sowietów, choć tu sam by się i bardziej przydał i lepiej spełnił. A jeśli nie w Izraelu, to w PRLu, bo byłby lepiej usposobiony od Berlinga i nie pił też, jak Świerczewski. Skupia polskie Środowisko na emigracji z klasą w przedwojennym stylu, w miedyczasie, gdy Żydom bardziej na rękę powinno być rozproszenie... czy to się mieści w kanonach syjonisty? Nawet na Żyda nie pasuje, choć nazwisko miał dziwne. Skupianie środowisk elitarnych celem kontroli i tłumienia zapałów da się zrozumieć, ale po co ratować dzieci gojów, których sowieci mogli zaszczuć i wyprać im tożsamość?

2010-07-15 15:25:35 ianna
http://www.radiopomost.com/index.php?option=com_content&view=article&id=246:usa-izrael-kontra-rosja-cia-mossad-kontra-fsb-kgb&catid=38:polska&Itemid=58

2010-07-12 14:35:42 KOBRA
Czas zabrac sie za robote,nikt za nas tego nie zrobi albo bedziemy niewolnikami w wlasnym kraju.Jak nam wszyskim wiadomo Polak potrafi duzo gadac a jak jeszcze sobie wypije to ho ho.Kazdy malymi krokami, malym nakladem sil moze wspomoc narodowa sprawe.Nie zapominajmy ze w nastempnym roku mamy wybory parlamentarne a za pere lat wybieramy znowu prezydenta.Nie zwracajac uwagi na sklocone organizacje narodowe mozna duzo zdzialac np.naklejanie tygodnika ,,Tylko Polska"na tylnej bocznej szybie samochodu i stawianie go w centralnych miejscach np.markiety itp.Trzeba fantazji, odwagi i glowa do gory.

2010-07-12 13:25:18 KOBRA
Witam wszystkich

2010-05-22 22:50:35 Lena
Akurat Daniel Rotfeld ma dostep do papierow
Katynskich.
Chyba nie bedzie sortowal. Choc napewno sie orientuje..............
Za jego kadencji na stronie internetowej Ministerstwa Spraw zagranicznych przy tekscie
o Powstaniu Warszawskim byly umieszczone zdjecia z Getta Warsz..............
Ktos tam sie czul bezkarnie, bo nie mozna posadzic o niewiedze.

2010-05-22 22:36:12 Lena
Przed wojna w Polskim Wojsku wystepowaly Oddzialy Zydowskie szkolace sie do walki w Palestynie. Podobniez jak Kibuce Mlodziezowe przygotowujace pionierska mlodziez do wyjazdu do Palestyny.
Dlatego twierdzi sie, ze w Warszawie przed wojna mieszkalo duzo Zydow.
W czasie okupacji tworzyly one Zydowski Zwiazek Wojskowy./to oni walczyli czesciowo w Getcie Warsz./
jak i ta molodziez kibucka.I wlasnie Zydowscy oficerowie z tych Oddzialow znalezli sie w Katyniu

Tych z Griazowca sciagnal Gen. Anders???
niby obywateli polskich z polskimi papierami???
Wypelnili oni limit, w ktorym mogli sie znalzc Polacy
a potem sie dziwili, ze mogly byc takie, czy siakie nastroje....Stalin nawet chetnie sie ich pozbywal
cho udawal - klamal, ze zabrania Andersowi
przyjmowac do szeregow polskich Estonczykow
Ukraincow i Zydow.........

2010-05-15 14:12:52 » ex posel nowak
Lista osób z Suzdala już załączona

2010-05-15 10:37:11 » ex posel nowak
Ja, niestety rozwazam glosowanie, ze wzgledu na demokracje na Kaczynskiego... tylko po to by Tuskojady nie zyskały peni wladzy... a Kaczynski i tak sie dobije w ciagu paru lat.. tych lat ktore mamy na działanie...

PO? Mysle, ze troche sam wykasuje z zycia publicznego...

Nie ma innego wyjscia!!!! Dalej,oddajac glos na PIS, utozsamiam sie nie tyle z Kaczynskim co z jego elektoratem, a ten jest mi bliski

2010-05-14 20:46:16 Rambo
Panie Pośle pytania-tezy o Katyniu słuszne,nasuwa sie jednak i taka teza, w szeregach przedwojennego WP mogli być umieszczeni agenci obcej nacji,którzy od wewnatrz rozpracowali i byc moze sporzadzili listy tych,którzy zgineli za Polske,mogli do konca pracowac dla wrogow,potem ich ewakulowano.......a teraz dalej prawda jest przykryta katynska mgłą.Panie i Panowie zastanowmy sie na tym forum jak powinien w obliczu wyborow prezydenckich zachowac sie uczciwy Polak?Pozdrawiam.
Pa

2010-05-12 00:36:10 Ano
Premierzy Polski
http://www.angro51.yoyo.pl/page.php?103

Prezydenci Polski
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prezydenci_Polski

http://www.zgapa.pl/zgapedia/Prezydenci_Polski.html

Ci ostatni Prezydenci RP to sami Żydzi
A w większości premierzy i prezydenci to Żydzi albo masoni

Wypełniający polecenia post Krzyżackiego Imperium Brytyjsko-Niemieckiego lub żydowskiego Imperium Sowieckiego

2010-05-10 20:35:44 » ex posel nowak
Film o zbrodniach armi usa

http://www.youtube.com/watch?v=TFquHFH0D

2010-05-10 18:46:31 Panie Pośle !
Tak jak Pan pisze - szczera prawda o KATYNIU, a głównie o pomysłodawcach, suflerach oraz wykonawcach zbrodni to problem największy dla Światowego Kongresu Żydów oraz państwa Izrael!To nie rosyjski naród to "wymyślił" ! To nie Rosjanie rządzili wówczas Rosją Radziecką - tak jak dziś Polską nie rządzą Polacy!
fezuj

zobacz wszystkie (41) komentarze »

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 1 i 1:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2019 RaportNowaka

Kontakt z nami