Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Zbrodnia zdrady stanu folksdeutscha Tuska?

Czy Donald Tusk napierając na szybka ratyfikacje Traktatu popełnia zbrodnie zdrady stanu? Pytanie jest o tyle ważne, iż premier RP jest ludowym Niemcem, którego niemalże wszyscy przodkowie kolaborowali z okupantem hitlerowskim.

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2008-03-31 09:29:36
Czytano: 9520 razy

List otwarty - w trybie prawa prasowego

Gdański krąg kulturowy Tuska część III

Gdański krąg kulturowy Tuska część II

Wykaz osob, ktore podpisaly w Gdansku Volksliste oraz zmienily nazwiska wysylam na mailem. Prosze pisac na: raportn@interia.eu

Ogłoszenie:  Masz problemy z urzędami,  oraz inne...

 

Donald Tusk,

premier Rzeczpospolitej

Łódź, dnia 2008.03.29

Szanowny Panie Premierze.

W związku z podejmowanymi przez Pana i pana rząd, oraz posłów Platformy Obywatelskiej działań na niekorzyść Rzeczpospolitej oraz jej obywateli, miedzy innymi brak udzielania przez Sejm i rząd RP zgody na ratyfikacje Traktatu Reformującego z udziałem społeczeństwa Polski wyrażonego w drodze referendum, nadto szkalowaniem Polaków (twierdzenie, jakoby ci nie wiedzieli co zawierają zapisy Traktatu.), próba zwrotu mienia lub wypłaty rekompensaty osobom, które w czasie II wojny światowej kolaborowały z okupantem hitlerowskim (zaznaczam, iż podnosi Pan, ze projektowana ustawa miała by dotyczyć wszystkie te osoby, które do 1939 roku, posiadały obywatelstwo polskie, a więc i osoby narodowości żydowskiej lub niemieckiej, które chcąc uniknąć odpowiedzialności za zbrodnie hitlerowskie porzuciły na terenie RP swoją własność i nigdy do 1972 roku nie podnosiły w tym zakresie roszczeń), następnie uchwalonej w jeden dzień w oczywistej sprzeczności z Konstytucja RP, w sposób wyczerpujący znamiona niedopełnienia przy stanowieniu prawa obowiązków służbowych, ustawy Karta Polaka, co po zestawieniu wszystkich tych argumentów wskazuje na wyczerpanie znamion czynu zabronionego - zbrodni zdrady stanu, spenalizowanej w art. 127 kodeksu karnego, przejawiającego się próbą scedowania znacznej części suwerenności RP - w sposób arbitralny, przez wąski krąg osób narodowości żydowskiej - którym pan, Jarosław, Lech Kaczyńscy oraz Marek Borowski, przewodzicie w sposób zorganizowany, działając wspólnie i porozumieniu z osobami z poza granic RP, na rzecz obcego, obecne projektowanego państwa - jakim miała by być zreformowana UE, zwracam się do Pana w formie listu otwartego z następującymi pytaniami:

Jakiej narodowości było każde z Pana czworga dziadków? Proszę podać pochodzenie etniczne, a nie jedynie to formalne wynikające z przynależności państwowej. Z dostępnych mi dokumentów wynika, iż wszystkie te osoby były narodowości żydowskiej, w tym Anna Liebke, matka Ewy Tusk z domu Dawidowska.

Jakiego wyznania były w.w osoby? Jakego wyznania jest Pan? Tu może Pan odpowiedzieć ale nie musi, zaznaczam jednak, iż awizował się Pan w czasie ubiegania o urząd prezydenta, iż zawarł Pan ślub kościelny, nadto uważam, iż społeczeństwo RP ma prawo wiedzieć, jakiego wyznania jest premier Rzeczpospolitej. Nie jest wystarczy twierdzenie, iż jest się chrześcijaninem bowiem jak Panu wiadomo, kościół Ewangelicko- Augsburski, w szczególności ten reformowany na ziemiach polskich to skupiska konwertowanych Żydów. Vide zbiór archiwalny w WBC - Bracia Czescy

Czy Pana dziadkowie, zarówno ci ze strony matki Ewy Tusk z domu Dawidowska oraz Jozefa Tuska, podpisały tzw. Volkslistę i tym przyjęły od III Rzeszy niemiecką przynależność państwową ? Jeżeli tak, to z jaka datą? Ile osób, zarówno ze strony ojca i matki korzysta dziś z prawa do obywatelstwa nadanego na mocy konstytucji RFN, która takie osoby jak Pan traktuje jako Volksdeustchy. Zaznaczam, iż to pytanie jest jedynie formalności bowiem zarówno Tuskowie jak i Dawidowscy Volkslistę przyjęli

Czy ktokolwiek z w.w osób zmieniał na wniosek brzmienie nazwiska, w szczególności rodzina Dawidowskich i Lalowskich?

Czy może Pan wyrazić dla ogółu społeczeństwa RP zgodę na przeglądnie w zakresie w.w prawa zasobów Bundesarchiv w Berlinie oraz WASt (Wermacht Auskunftstele)? Czy taką zgodę może Pan wyrazić w zakresie przeglądania zasób metrykalnych oraz USC, datowanych po 1908 roku?

Jaki status miał w obozie koncentracyjnym Stuthoffu a następnie w Neuengame Jozef Tusk? Z jaką datą i za jakimi powodami został przeniesiony z pierwszego do drugiego obozu Pana dziadek? Czy dysponuje pan jakąkolwiek korespondencją z tych obozów potwierdzającą, iż Jozef Tusk był jednie i tylko więźniem.

1 2

Komentarze internautów

2008-05-11 22:43:30 rep
izolować nowaka i jemu podobnych. Co za typ.

2008-04-24 14:04:10 Stawka większa niż życie
"WYROK ZA ZDRADĘ OJCZYZNY MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN..."

2008-04-22 09:02:34 marnotrawstwo
Europejski Fundusz Społeczny to gigantyczne marnotrawstwo pieniędzy. Przykład. Za pieniądze z Unii funkcjonuje szkoła dla ludzi mających pomagać bezdomnym. Gdyby za te pieniądze zbudować tanie mieszkania, nie trzeba by było pomagać bezdomnym, bo by ich nie było!

2008-04-21 14:12:07 młodzi karierowicze uczą się manipulacji
Pos. Gowin J., zamiast załatwiać sprawy wyborców, jako rektor zajmuje się prywatną szkołą wyższą. Teraz razem z nauczycielem fizyki z Gorzowa, czyli Marcinkiewiczem K. , dodatkowo będzie się zajmował utworzoną właśnie prywatną szkołą liderów politycznych. Powstanie kuźnia nowych kadr - młodych karierowiczów uczących się manipulowania ludźmi.

2008-04-19 08:05:07 żuk
Jeszcze trochę majątku zostało! Rząd Tuska sprzeda w latach 2008-11 akcje i udziały 700 firm na sumę 27 mld zł.
Kupta se dom wczasowy FWP, bo bedo sprzedawać za darmo.

2008-04-18 18:50:48 zuk
aha, jeszcze Stanisław Michałkiewicz powiedział w TV, że kiedy Gazeta Wyborcza coś gorąco popiera, to on ma uzasadnione podejrzenia co do intencji

2008-04-18 13:19:12 zuk
dot. pierwszego wpisu p. Posła. Dziś zarejestruje się zgromadzenie, a i tak wszyscy powędrują na dołek. Ostatni przykład z Wrocławia!
Będąc w Polsce prezydent Peres mówił o zbrodniach na narodzie żydowskim, a w tym samym dniu żydzi zamordowali 19 Palestyńczyków.

2008-04-18 12:59:51 » ex posel nowak
I jeszcze jeden ziomek, ni Polak ni Niemec, a jezeli juz Niemec, to jakis bardzo dziwny... Niemiec a przed wojną po Polsce jakis dziwnie sie wałesał. Germanista w Mielcu. Skad rodzina znala Polski. Kim byli rodzice?

http://www.silesiasuperior.com/07/HerbertCzaja.htm

Prosze powiedziec, kim on - ale powazanie - mogl byc z pochodzenia

2008-04-18 12:50:32 » ex posel nowak
Kolejny wypędziony z Polski, vice zwiazku wypedzonych, poprzednik Steinbach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Herbert_Hupka

stety... Zyd z matki

2008-04-18 12:29:41 » ex posel nowak
Ciekawostka

Pani kanclerz BRD, Angela Merkel, jest w 1/4 Polka, zas z domu nazywa sie Kasner.
Słownik naziwsk na moikrewni.pl podaje, ze w Polsc obecnie zyje 98 Kasnerów. Są to:

m. Chełm (12)
Inowrocław (9)
m. Białystok (9)
Rybnik (7)
Tomaszów Lubelski (6)
m. Poznań (5)
Szczecin (5)
m. Zielona Góra (5)
Olesno (4)
Strzelce Krajeńskie (4)

Jak widac nie wszyscy zostalo wypedzeni. Interesujacym jest tez to, ze wielu z Kasnerów zamieszkuje wschodnie miasta.
Niemcy? Pewnie tak... jak Tusk. Cos mi sie wydaje, ze ciagnie swoj do swego a Drang nach Osten mamy w nowym wydaniu paniu Tusk

2008-04-18 11:44:55 » ex posel nowak
Czy ktos wie z jakiego miasta na Dolnym Slasku pochodzil ojcec Eriki Steinbach?

Bylo by dobrze pospreawdzac troche tych Ziomków Niemeckich i cale to Pruskie Powiernictwo

2008-04-18 10:38:37 » ex posel nowak
W sprawie tego sledztwa moge powiedziec, ze prokurator Kopydlowskim sam narodowosci zydowskiej zapytane przezemnie, ktore konkretnie wypowiedzi i kogo wyczerpywały znamiona karanego atysemityzmu, stwierdzil, ze nie moze odpowiedziec, co wg mnie oznacza, iż postepowanie to jest prowadzone w celu "podkladu" dla prasy. Z drugiej strony daje podstawe do grzebania w tych papierach.
Pan Kopydlowski moze prowadzic sledztwo w sprawie 231, i szukac tych, ktorzy przekraczali uprawnienia, ale nie w sprawie antsemityzmu, kiedy nie moze wykazc czy uprawodpodobnic, ktore slowa Gomulki byly przestepstwem
Poniewaz miedzy czasie jest paragraf na takich jak Jaroslaw Nowak - zawiadmiajacy, prokurator Kopydlowski i polskojezyczna prasa to bedzie zawiadomienie z art 132. Pomawioanie Polski o zbrodnie komunistyczna.
Zydzi bali sie listopadowego zjazdu parti, rozliczen zbrodniarzy hitlerowskich, stalinowskich i wszelikiej masci przekretow gospodarczych, to wywolali w marcu zamieszki, ktore dzis nazywa sie fala antsemityzmu.
Dzis jak wyjdzie sie na ulice, i nie zarejestruje sie zgromadzenia, to zjawia sie natychmiast i wszyscy na dolek, nie zapominajac, iż PIS i PO popiera zgromadzenia na Bialorusi i Ukrainie, w tym calodobowe, ale w Warszawie Gronkiewicz takich zgromadzen nie chce zarejestrowac.
To WOLNOSC wg Zydow. Co drugi protestujacy "Polak" na Bialorusi ma zydowski nos, a jedna drzennkarzyna nazywa sie Igor BENCER

2008-04-18 10:26:55 Rebajlo
nic tylko masoneria doszla do wniosku ,ze lepszy (abp) Nic niz (o) Rydz....

2008-04-18 09:04:30 żuk
wciąż mącą i motają: antysyjonizm to nie antysemityzm. Hasło z marca 68: "Syjoniści do Syjonu"

2008-04-18 08:52:02 żuk
Jeden powiedział w telewizji prawdę! Stanisław Michałkiewicz w TVP3:
"Nie jestem pewny, czy wszyscy protestujący przeciwko Głodziowi są ochrzczeni!" ,
" W Polsce odbył się zjazd światowej loży masońskiej. Postawili sobie dwa podstawowe zadania - odzyskaniee majątków pożydowskich i zniszczenie Radia Maryja".
"Wątpię, czy wszyscy podpisani pod listem intelektualistów w sprawie Głodzia są rzeczywiście intelektualistami".
Cytaty z pamięci.

zobacz wszystkie (279) komentarze »

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 4 i 3:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2019 RaportNowaka

Kontakt z nami