Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Cała prawda o marcu 68 cz. I

Jest to opis marca 1968, widzianego w świetle tajnych dokumentów, oraz dowód na min. 2 mln Zydów w Polsce po II wojnie. Czy posądzanie Polaków o czystki etniczne wyczerpuje art 55 ustawy o IPN?

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2007-12-18 18:13:29
Czytano: 8869 razy


Prawda o marcu 1968!

Czyli żydowskie kłamstwo o „wypędzeniach z Polski”

Już wkrótce...

Kim jest Jan T. Gross? 

Masoneria - "ściśle tajne"

Sprawy karne... zapomniane. 

Zbrodniarze, którzy unikneli kary.

Lustracja "Okrągłego Stołu"/KORu.

Prawda o Władysławie Bartoszewskim.

Nieznane fakty z życia dziadka Tuska.

Konfidenci  SB  w  polskojęzycznych  mediach.

Bach - Zelewski, Kaminski,  Reinefahrt - nieznane fakty.

Generalny Plan Wschodni, Judeopolonia, a Drang nach Osten UE.

 

Pomiędzy  1960,  1968  rokiem  złożono  do  władz  PRL blisko 600 tys. wniosków (podań ) o zgodę na emigracje. Wnioski obejmowały około 800 tysięcy obywateli polskich narodowości żydowskiej. Pozytywnego rozpatrzenia doczekało się jedynie ok. 200 tys. osób - reszta  otrzymała odmowę.

Licząc emigracje z lat czterdziestych oraz tą tzw. wielką z lat pięćdziesiątych (tylko na przełomie 56/57 wyemigrowało około 300 tyś. osób) ubiegłego stulecia, a przecież nie wszyscy Żydzi Polscy byli zainteresowani wyjazdem  z  Polski,   można z małym błędem statystycznym  śmiało stwierdzić, że zaraz po II wojnie światowej na ziemiach polskich mogło  przebywać  co  najmniej 2 miliony Żydów - nie koniecznie będących obywatelami polskimi!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Komentarze internautów

2008-01-31 16:31:15 » ex posel nowak
Dlaczego marzec 68 ?
Odpowiedz Michnika

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4885182.html

2008-01-17 08:41:29 » ex posel nowak
Bo bedzie tego ciag dalszy, ten jest bardziej czytaleny, jest napisaen czesc I, a pierwotny tytuł nawiazywał do pewnej gazety, której tu juz nie beedzie, a łajdakiem jest autor
Jezeli sie pisze łajdactwo to powinno sie uzyc jakiegos uzasadnienia

2008-01-17 06:51:45 Kto zmienił poprzedni tytuł artykułu i dlaczego???
TEN artykuł nosił pierwotną nazwę: " CAŁA PRAWDA O ŻYDACH Z PIERWSZEJ RĘKI".

Zmiana tytułu po ponad 3 tys. wejściach na stronę z w/w artykułem - to zabieg bardzo łajdacki.

2008-01-14 13:12:56 Rebajlo
Panie ex-posle! Polemizowalem ze Zdzislawem a nie z Panem ,to jedno...dalej tez twierdze ,ze ordynacj wyborcza nie ma zadnego znaczenie ,jezeli szefem CKW jest czlowiek komuny!W dzisiejszej demokracji to nie premier ,parlament czy prezydent sa wyrazicielami i wykonawcami Wladzy jako takiej , tylko szefowie : TK ,TV publicznej ,CKW i ....sondazowni!

2008-01-13 09:46:00 » ex posel nowak
Zdzislawie drogi, nie czyta pan dokładnie! Druga sprawa - wszytskiego nie da sie zrobic samemu. Pan powtarza obieg, trzeba jednak dokumentów zrodłowych.

Pozatym jest konieczne dokładne zintwnetaryzowania tego co pan mowi a nie wkoło macieju- Zydzi sa be... Fakty, fakty i dowody

2008-01-13 09:41:56 Zdzisław
rzutowało przeciwko ówczesnej polityce ZSRR. Przecież to Pani Poseł PO Śledzińska – Katarasińska w Sejmi wygłosiła publiczną samokrytykę w tej sprawie, gdyż sama (jako młodzieżówka) brała udział w odsądzaniu tych ludzi od czci i godności.
Kto zrobił „porządek” z Polakami w „SOLIDARNOŚCI” – odpowiedz na moje pytanie.
Zadaję pytanie: czym podyktowana jest pobłażliwość narodu wobec zbrodni NKWD i SS Gestapo wyrażająca się brakiem woli wyjaśnienia zawiłych życiorysów Stoltzmanów i innych tzw. „bohaterów” narodowych, którzy całkiem już bezkarnie zatruwają nam życie. Odpowiedz mi na to pytanie.
Jak długo jeszcze będziemy trwać w medialnym zakłamaniu. Twórzmy swoją prasę – kiedy daliśmy się okraść z tego co już posiadaliśmy. Piszmy prawdę – nie taką jakiej wyznawcą jest niejaki Czarzasty: a mianowicie: że tyle jest prawd ilu jest ludzi! Róbmy coś – a nie tylkotu gadamy i gadamy.

2008-01-13 09:38:59 Zdzisław
Czegoś tutaj mi brakuje. A to: braku sygnału o wiedzy z najnowszych dziejach współczesnej Europy z udziałem żydów i nieżydów pochodzenia żydowskiego. Wiadomo, że żydem jest osoba urodzona z matki żydówki – nie koniecznie ortodoksyjna. Wiadomo, że nieżydem pochodzenia żydowskiego jest osoba urodzona z matki obcej nie koniecznie tylko ateista.
Zadaję pytanie: ilu rosjan pochodzenia rosyjskiego byłu „rukowoditielami” rewolucji październikowej. Odpowiadam; ani jeden.
Zadaję pytanie: czy istnieje jakiś dowód na zaprzeczenie lub potwierdzenie tego, że Hitler był osobą pochodzenia żydowskiego.
Odpowiadam słowami biografa Allana Bullocka: nie ma – chociaż wiadomo, że jeszcze jego dziadek nazywał się Hiedler.
Zadaję pytanie: kogo w Polsce ustanowił Stalin we władzy :ludowej:
Odpowiadam: Bolesława Bieruta (roteschwanc), Jakuba Bermana, Rossowskiego (tzw syna łódzkich….) i tym podobna plejada nazwisk.
Zadaję pytanie: kto tak naprawdę rozpoczął II wojnę światową i co w armii niemieckiej robili generałowie żydowskiego pochodzenia.
Zadaję pytanie: kto dokonał mordu w jedwabnem.
Odpowiadam: komunizujący żydzi donosili NKWD na Polaków i postawili pomniki Lenina. Skutkiem tego była niemiecka represja – niekoniecznie bez odwetu rodzin wywiezionych i poszkodowanych policjantów i urzędników polskich.
Zadaję pytanie: kto dokonał morgu kieleckiego.
Odpowiadam: bolszewiccy żydzi i nieżydzi na siedzących na tzw. „walizkach” żydach polskich czekających na wyjazd do tworzącego się Państwa Izrael.
Zadaję pytanie: kto w 1968 r dokonał tzw. „wygnania” do Izraela osób pochodzenia żydowskiego.
Odpowiadam: bolszewiccy żydzi i nieżydzi, dokładnie po tym jak naskarżyli Gomółce, że na wydanym w ambasadzie Izraela w Warszawie raucie z powodu powodzenia „bitz-krigu” izraelskiej armii na wzgórza Golan, bawiła się spora część generalicji polskiej. To bardzo negatywnie rzut

2008-01-12 11:56:49 Mariusz
Witam
Mam pytanko - czy są jakieś polskie instytucje czy organizacje zajmujące się obroną naszej racji stanu ? Jestem historykiem, z przyjemnością zangażowałbym się w taką incjatywę.
Myślę, że powinna powstać taka polska komórka pilnująca aby Niemcy czy Żydzi nie zakłamywali historii.

2008-01-11 19:38:16 » ex posel nowak
Ja nie mowie o JOWach a o wyborach wiekszosciowych - jak do SENATU, PRZY WIEKSZYCH OKREGACH WYBORCZYCH.
Na machych okregach problemem nie jest kasa a wladza. Wygrac moze jakis wojt czy burmistrz Wystraczy, ze taki przekupi w cała gmine i zaglosuje na niego wielu. Na okregu 200 tys do paruestet takiej mozliwosci nie ma. Trudno zalozyc, ze jakis bogaty wyra z powodu kasy w całym wojewodztwie kieleckim

Prosze czytac dokladniej moje intencje

2008-01-11 10:59:07 Rebajlo
To nie JOW czy d'Hondty sa problemem tylko....Rymarz!Okazuje sie ,ze ostatnio w ojczyznie tego ,ktory slusznie zauwazyl ,ze to nie glosujacy sa wazni tylko ci ,ktorzy glosy licza-opozycja zazadala dymisji przwewodniczacego tamtejszej panstwowej komisji wyborczej!Zreszta po wprowadzeniu JOW-ow wybory beda wygrywac nie lepsi tylko bogatsi ,ktorych bedzie stac na prowadzona na wielka skale - kampanie wyborcze ,a przeciez juz wiemy z doswoadczenia jak czuly na propagande jest nasz krajowy "baranek wyborczy".

2008-01-10 22:44:36 Zdzisław
Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. przynajmniej jeden mandat na jeden okręg i system santlegi zamiast donta (fonet). to jest to o co warto zawalczyć jezeli ma się do tego podstawy. podstawa to sposób na związanie elektoratu. a o to nietrudno, gdyż ta cała mitręga parlamentarna to wybory mniejszego zła. ludzie mają dość tego mydła. niesiołowski = gross. to wyzwanie. nasermater i potyryło swołoczy jedna!

2008-01-10 22:33:02 Zdzisław
tylko Pan Panie Pośle dysponuje adresami mailowymi uczestników. pora zacząć rekrutację osób - fundatorów. wówczas dopiero okaże się kto zacz. następnie sitko. a następnie fundujemy sobie to i owo. trzeba to wprowadzić! odpowiemy dociekliwym sprawdzianem pracy u podstaw. powiem Panu stary dowcip: narzeka rokefeler że ma tyle pieniędzy a przeciez będzie musiał umrzeć - to niech pan przyjeżdża do pinczowa u nas jeszcze żadem bogaty żyd nie umarł. ale list londyńskiej gminy średniowiecznych żydów do gminy żydowskiej w hiszpanii jest znacznie bardziej dowcipny. ciekawy! pozdrawiam

2008-01-10 15:07:57 » ex posel nowak
Dociekliwy niech sam znajdzie odpowiedz na zadawane pyatnia...

2008-01-10 15:03:48 Rebajlo
Kto odpowie na koncowe pytanie "dociekliwego" poruszy Slonce a zatrzyma Ziemie....na razie jednak zatrzymajmy sie przy genezie PiS-u bo okolicznosci zwiazane z powstaniem tej partii pozwalaja nieco rozwiazac zagadke wyzej juz wspomnianego interlokutora..Kiedy wiec PC bylo juz medialnym trupem a Kaczynscy poszli w zapomnienie nagle ,ni stad ni zowad Buzek- niczym krolika z kapelusza -wyciagnal na swiatlo dzienne i mianowal od razu ministrem sprawiedliwpsci Lecha K.Dalej poszlo juz gladko....dziwnym bowiem trafem dotad gluche na miesamowite przekrety media jak na komende zaczely sie przescigac w referowaniu coraz to grubszych afer i lamentowac nad upadkiem moralnosci polskiego zycia politycznego....a publika,jak to mawial Kisiel - chetnie cos takiego lyka.Kiedy wiec gleba zostala dostatecznie uzyzniona rzucono w nia ziarno w postaci PiS-u a nowy minister sprawiedliwosci stal sie polskim Wyat Earpem zas jego brat - Doc Halidayém... nie braklo nawet OK.Coralu ze stojacym w nim polskim " bydelkiem wyborczym" ,ktore w mig zlapalo bakcyl ..... "odnowy" i masowo zaglosowalo na kolejnych wybawicieli Ojczyzny.Epilog juz znamy: wykoszone z Sejmu propolskie partie i powrot do zlobow beneficjantow okraglego stolu.Kolejna po AWS-ie mistyfikacja zostala z nadwyzka zaliczona ,a Polak jak zwykle zarowno przed szkoda jak i po szkodzie.... mniejsza z tym.


2008-01-10 14:55:23 » ex posel nowak
A bez JOW czy mieszanej nie mamy zadnych szans, bo juz nigdy zadne niezydowskie ugrupowanie nie przekroczy 5 % poparcia. Od czegosc trzeba zacząć.

Jezeli jest inaczej, to prosze zacząc tworzyc partie i łudzić sie, ze sie uda. Ja nie sądze, ze jest to mozliwe...
Prosze zobaczyc, co wymyśla Fundacja Helsinska. Oni moga chciec coś robić... my sie gramy jedynie patriotyczna nute, ale do roboty sie nie chcemy wziac...

Kaczynska podawała nieprawidłowa date urodzenia bo faktyczna nie zgadzala sie z repatriacją. Jezeli ktoś jest urodzony w Polsce w 1944 a podaje, ze jest repatriantem z Litwy AD 1946 to coś by sie nie zgadzało

zobacz wszystkie (380) komentarze »

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 5 i 4:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami