Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Rozmowa z Dr Lorraine Day

Daryl Bradford Smith rozmawia z Dr Lorraine Day Rozmowa została zamieszczona na stronie www.iamthewitness.com. Jej wydawca, a zarazem prezenter radiowy Daryl Bradford Smith jest znany z kontrowersyjnych audycji krytycznych dla syjonistów

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2006-09-08 19:32:12
Czytano: 5832 razy

Tekst pochodzi ze strony: www.monitorpolski.com

www.randi.org Daryl Bradford Smith rozmawia  czytaj też: z Dr Lorraine Day

czytaj też- Tańczący Izrelici (...o zamachu w dniu 11 września 2001 r)

Rozmowa z 21 lipca 2006 r. została zamieszczona na stronie www.iamthewitness.com. Jej wydawca, a zarazem prezenter radiowy Daryl Bradford Smith jest znany z kontrowersyjnych audycji krytycznych dla syjonistów i Izraela. Tym razem gościem programu French Connection jest Dr Lorraine Day, która przez wiele lat pełniła m.in. funkcję wiceprezydenta Departamentu Ortopedii na uniwersytecie oraz była głównym chirurgiem ortopedą w szpitalu San Francisco. Przedstawiamy tłumaczenie obszernych fragmentów*.


D.B.S. Witam w piątkowym wydaniu French Connection, dzisiaj jest 21 lipca 2006 r., nazywam się Daryl Bradford Smith (...) Moja strona internetowa to www.iamthewitness.com, mój email - iamthewitness@hotmail.com. Moim gościem dzisiaj jest dr Lorraine Day, z która wielokrotnie już się spotykalismy, jest ona naukowcem, lekarzem osobą, która przeżyła chorobę nowotworową, pisarzem (...)

Lorraine, rozgrywa się wielka walka, mówiliśmy już wcześniej wielokrotnie o syjonizmie oraz o tym co się obecnie dzieje w Libanie i w Palestynie. Ci Palestynczycy w Gazie i West Bank, a także Libańczycy cierpią w straszliwych warunkach, morduje się małe dzieci. Nie mogę uwierzyć w to, że amerykańska opinia publiczna nie reaguje na te morderstwa, choć są pewne oznaki, że prawda się wydostaje - czy możesz wyrazić swoją opinię na ten temat?

Dr L.D. Niestety, amerykańska opinia publiczna źle reaguje na to co się nie dzieje w Libanie, co najmniej 40 milionów z nich popiera to, co jest naprawdę straszne, gdyż są to ewangeliccy Chrześcijanie pod wodzą takich liderów jak John Hagee i inni, którzy mają zamiar przeprowadzić marsz na Waszyngton, z poparciem dla zupełnego zniszczenia przez Izrael Hezbollahu, krajów arabskich oraz wszystkich dookoła - ponieważ wierzą w to, że jest to spełnienie proroctw, że niejako Izrael zamieszkuje lud "wybrany" przez Boga oraz że Jezus nie będzie mógł powrócić zanim nie wybudują oni Trzeciej Świątyni w Jerozolimie na wzgórzu Temple Mount, a to wymaga wyniszczenia Arabów.
Tak się składa, że jestem Chrześcijanką, ale nie tego typu. Jeśli chodzi o ich postępowanie, to są w całkowitym błedzie, nie mogą się nazywać prawowitymi chrześcijanami skoro się zachowują w ten sposób. Stają się w ten sposób podobni do bestii (Beast Power), którą jest syjonizm. Tak więc mamy żydowski syjonizm, który to wszystko robi oraz chrześcijański syjonizm, który to popiera. Żydzi, którzy stanowią około 2% populacji Ameryki nie mogliby przejąć kontroli nad naszym krajem, chyba że mieliby poparcie 40 milionów lub nawet więcej ewangelickich Chrześcijan. Tak więc dzieje się straszna rzecz dokonywana w imię Chrześcijaństwa, co jest tu szczególnie ważne.

D.B.S. Czy oni zdaję sobie sprawę, że na terenie zarówno Palestyny jak i Libanu mieszka też wielu Chrześcijan. Chrześcijaństwao jest jedną z głównych religii Libanu.

Dr L.D. Prawdopodobnie zdają sobie z tego sprawę, ale wygląda na to, że dzieje się coś z ich umysłami iż w efekcie bardziej popierają Żydów niż Chrześcijan. W rzeczywistości Żydzi naśmiewają się z nich za ich plecami uważając ich za głupców, gdyż dokonują ludobójstwa na sobie samych poprzez popieranie Izraela. Jako przykład podam zamieszczoną na mojej stronie internetowej www.goodnewsaboutgod.com wypowiedź żydowskiego senatora z Nowego Jorku, Rosenthala, który powiedził, że "chrześcijanie to głupcy, gdyż prześladują swoją własną religię".

D.B.S. Mamy również Rosenthala na naszej stronie i jest to wymowny opis tego w jaki sposób zostaliśmy zmanewrowani. Oczywiście zdajesz sobie sprawę z faktu, że Aszkenazyjcyczy - Khazarowie nie są nawet ludem semickim, tak więc nie mają prawa do Bliskiego Wschodu w żadnym przypadku.

Dr L.D. Tak, Khazarowie nie mają prawa, ale nawet jeśli byliby to domniemani Żydzi, to i tak nie mają żadnych praw do Bliskiego Wchodu gdyż Nowy Testament nie ma nic wspólnego ze Starym Testamentem. Ci ludzie są tylko oszustami, zabójcami i nie mają żadnego prawa do tamtejszej ziemi.

D.B.S. Ich aparatczycy w USA, mechanizm kontrolny jest bardzo rozwinięty i potężny. Czy mogłabyś przekazać swoją opinię jak im się udało opanować Stany Zjednoczone, jakie organizacje umożliwiły zupełne przejęcie kontroli nad krajem?

Dr L.D. Jest kilkaset grup reprezentujących inte

1 2 3 4 5 6 7

Komentarze internautów

2010-12-07 15:39:02 Hanna
psychiatra co boisz się, że Ci klientów nie styknie. Masz mnóstwo potencjalnych pacjentów w tych zwyrodnialcach, o których jest mowa w artykule. Masz tam pole do popisu, ze hoho. Daj im Prozak a na popitke wodę fluorowaną z cukrem. Tylko w jak największych ilościach.

2010-12-07 15:25:28 Genia
Psychiatra to Ty jesteś bnajwiększym i niebezpiecznym dla ludzkości paranoikiem

2010-12-07 15:22:35 Genia
Ty psychiatra sam się lecz i to gruntownie. Czytaj sobie więcej tych swoich bdurnych książek. Wszystkie obecne ksiązki tzw naukowe to jedno wielkie gówno. Albo jesteś nie po tej stronie co my, albo jesteś imbecylemm

2006-10-01 12:01:13 » ex posel nowak
Nie ma sprawy, przepraszam, tekst otrzymałem za posrednictwem poczty i dlatego nie wiedzialem zrodła
Wielekie przeparszam i linkuje tekst

2006-09-30 23:05:54 wwwmonitorpolski.com
Mogl by Pan nadmienic, ze tekst jest wziety ze strony polonijnej www.monitorpolski.com.
Chocby z uwagi na czas poswiecony na tlumaczenie...

2006-09-13 17:04:47 » zbigniew nowak
Z Kosciana sie pan urwał... tam, gdzie aresztowali kilku pana kolegów za falszowanie opinii? Ile pan zrobił takich numerów, ześ pan musiał wiać?
Moze pan podać nazwisko, jak pan jest taki szczery. Ma pan szczescie, ze pana nie ma w granicach Polski...

2006-09-12 18:39:51 sprawiedliwość
do "psychiatry"
Jest takie powiedzenie - "lekarzu - ulecz się sam!" To pasuje do ciebie - JAK ULAŁ!!!

I jeszcze jedno pasujące do ciebie powiedzenie:
"Lecz swoje nogi, bo na leczenie głowy - już trochę za późno!"

A swoją drogą - jak to możliwe, że lekarz i psychiatra - a ...nie widzi ... nie słyszy i ... taki durny!!!

2006-09-12 17:16:31 psychiatra
Chcialbym dodac, ze w podrecznikach psychiatrii opisuje sie sytuacje, kiedy paranoja moze ogarnac cale spoleczenstwa. na szczescie wyrwalem sie z tego kraju paranoikow, zyje spokojnie pod blekitnym niebem zajmujac sie leczeniem takich jak wy!

2006-09-12 17:10:22 psychiatra
Ten artykul, to bredzenie paranoiczki. Wlasciwie, to prawie wszyscy tu wypowiadajacy sieto paranoicy. Trzeba was ludzie leczyc. Sluze pomoca

2006-09-09 20:07:09 Wędkarz
Spośród ryb, żydzi zawsze lubili dużżżeeeee sumy!

2006-09-09 08:45:27 » ex posel nowak
Prosze przeczytac to!

Chcą usunąć Michalkiewicza z "Jedynki"
"Życie Warszawy": Liga Przeciw Zniesławieniu protestuje przeciwko współpracy Stanisława Michalkiewicza z publicznym radiem.

http://wiadomosci.onet.pl/1400509,11,item.html

Prokuratura wypowiedziala sie juz w przedmiocie felietonow Michalkiewicza, jecnkaze amerykanskim Żydom wciaż to nie wystarczy. Unich wolno wypowiadac sie jak wyzej u nas nie mozna powiedziec nawet przemysł Holocaust czy Judajczykowie. Dziwne!

2006-09-09 02:52:59 wdzięczność
Dziękuję serdecznie za prawdziwy i realistyczny opis ukazujący nikczemną i wręcz diabelską działalność talmudycznych żydów wobec nie-żydów, czyli gojów.
Robi Pan dobrą robotę dla ludzi, Panie pośle. Przekazując tę wiedzę - robi Pan więcej dobrego dla ludzi, niż ci co się tylko kłócić potrafią za pieniądze podatników w Sejmie i Senacie - razem wzięci!!!

Raz jeszcze - bardzo Panu dziękuję. Po przeczytaniu tego artykułu - ja i inni czytelnicy - internauci - wiemy więcej.

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 2 i 0:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2019 RaportNowaka

Kontakt z nami