Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Próba zdefiniowania Kaczyzmu

Próba zdefiniowania Kaczyzmu – tezy – prognoza wydarzeń, jako przestroga dla Polski ! Czym jest Kaczyzm w Polsce , jakie są jego reguły oraz formy i metody działania ?

cały artykuł »

Wszystkie komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Wydawca portalu RaportNowaka nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie regulamin, zawiadom nas o tym.

2009-05-28 20:19:03 Można wrócić do tego tematu!
Co Kaczyńscy obecnie robią przed wyborami do PE. Widać z tego artykułu kim są ci prostacy wychowani w komuszych warunkach!!!
ksh

2008-11-24 17:55:28 KACZYZM nabiera znaczenia -
nawet na forum międzynarodowym. Teraz zawiezie to do Japonii. O zgrozo - kraju ty mój...!!!
irma

2008-11-24 17:44:58 Realizacyjnie PO niewiele nowego woisi!
Ośrodek sterujący jest jeden i to uplasowany poza Polską. A my za to płacimy darmozjadom Tuskowo - Kaczyńskim!
sowa

2008-02-23 09:47:00 jak działają sądy
Gdy kupuję papierosy, kioskarka długo ogląda i obmacuje banknot z każej strony. Gdy sąd decyduje o majątku wartym miliony, w ogóle niczego nie sprawda!
Doskonale obrazuje to przypadek ujawniony w programie telewizyjnym "Sprawa dla reportera". Sąd w ogóle nie sprawdzał, czy testament jest prawdziwy, czy są inni spadkobiercy, czy nie doszło do nabycia prawa własności wskutek zasiedzenia, czy kamienice istnieją, czy mieszkają w nich ludzie. Na podstawie fałszywego testamentu sąd oddał oszustom kamienice w centrum Warszawy włącznie z mieszkańcami, którzy teraz pójdą chyba mieszkać pod most Poniatowskiego.

2008-02-17 15:14:03 Przy okazji
Afera z zagłuszaniem - na polecenie premiera Kaczyńskiego - telefonów protestujących w kancelarii pielęgniarek. Przy okazji dowiedzieliśmy się, ze Jarosław Bauc (z epoki Buzka) wylądował na fotelu prezesa Polkomtelu. Po nim fotel prezesa stał się lądowiskiem dla Adama Glapińskiego (z jakiej to epoki?).

2008-02-17 09:05:11 Pawlak też umorzył
Urząd ds. rezerw nałożył na firmę JiS karę 461 mln zł. Decyzja miała błąd (błądzik) formalny. Premier Pawlak powinien ją unieważnić i zwrócić sprawę do ponownego rozpoznania. A co zrobił premier? - Karę umorzył!

2008-02-17 08:58:43 dług PC umorzony!
Po pierwszej partii braci Kaczyńskich pozostał dług w wysokości 700 tys. zł. Cztery dni po przegranych przez PiS wyborach minister skarbu Wojciech Jasiński dług PC umorzył. Decyzja tym dziwniejsza, że sąd miał się zająć ustalaniem możliwości wyegzekwoania długu.

2008-02-16 17:10:04 Dzieci Frankensteina
Pytanie w konkursie: "Jaka to melodia".

DLACZEGO DO PROWADZENIA PROGRAMÓW TVP SA ZATRUDNIA DZIECI FRANKENSTEINA?!

2008-02-14 18:11:44 napisz do premiera
Wniosek o podniesienie wskaźnika waloryzacji emerytur i rent...
Wicepremier Waldemar Pawlak...
Opisz krótko swoją sytuację - wysokość świadczenia, wydatki, potrzeby....
Dlatego uprzejmie proszę o podniesienie wskaźnika waloryzacji świadczeń emerytalnych/rentowych z 20 do 50 procent, a w grupie osób dostających świadczenia mniejsze od najniższej płacy - 100 procent realnego wzrostu płac. Dzięki temu moja emerytura/renta po marcowej waloryzacji może wzrosnąć do kwoty pozwalającej na w miarę normalne życie....
Imię, nazwisko, adres, miejscowość, data, podpis...
Wyślij: Waldemar Pawlak, wicepremier, minister gospodarki, pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa

2008-02-06 09:43:44 Emerytury bez podatku
Środa, 6 lutego. Emeryci - obecni i przyszli!

"Super Expres" zorganizował akcję zbierania podpisów pod wnioskiem o zwolnienie emerytur z podatku dochodowego.
Kup dziś gazetę, przyłącz się do akcji!

2008-02-04 08:19:16 Rodowód Adama Michnika
"... szczyt łgarstwa osiąga Michnik już przy najnowszych opisach rodowodu swojej rodziny, kiedy na przykład stara się maksymalnie wybielić postać swego ojca Ozjasza Szechtera, członka Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. "

"...Stefan Michnik bezdyskusyjnie odegral obrzydliwa role w stalinowskim aparacie przemocy..."
http://prawica.net/node/663

2008-02-03 09:41:12 Narodziny "Gazety Wyborczej"
Czwartek 7 lutego 2008, godzina 10:00
(zaproszenie)Mili i Szanowni Państwo,
Uprzejmie zapraszam wszystkich - a P.T. Koleżanki i Kolegów dziennikarzy, publicystów i wydawców szczególnie gorąco - do sali numer 2 warszawskiego Sądu Apelacyjnego przy Placu Krasińskich, gdzie w najbliższy czwartek 7 lutego 2008 o godzinie 10:00 nastąpi publiczny finał pięcioletniego procesu sądowego Remuszko przeciwko "Rzeczpospolitej" (et consortes) o wolność słowa.
To wszystko wygląda wprost niewiarygodnie i nie powinno się zdarzyć w Polsce od kilkunastu lat niepodległej i demokratycznej, w której zniesiono peerelowską cenzurę - no, ale się zdarzyło. Co gorsza, media nadal nie informują o tym opinii społecznej. Kto oprócz "Rzeczpospolitej" został oskarżony przed sądem o cenzurowanie? Między innymi "Gazeta Polska", "Wprost", "Polityka" i "Nasz Dziennik". Czy Państwo słyszeli coś o sensacyjnie zakończonych procesach z tymi redakcjami? Nic a nic? No właśnie...
Didaskalia podane są między innymi tutaj, ustrojowa zaś argumentacja tutaj - ale ponieważ w dobie internetu lenistwo czytelników zwiększyło się niebywale, oto zwięzłe streszczenie skrótu tej niesłychanej nistorii:

W marcu 2003, gdy Agora "Wyborcza" i Michnik byli u szczytu potęgi, "Rzeczpospolita" (i siedem innych czołowych pism) odmówiła druku niewinnego płatnego ogłoszenia, które informowało o ukazaniu się mojej krytycznej książki o narodzinach "Gazety Wyborczej". Jak wyglądał ten inserat? Ano tak.
Żebym wiedział, ile to będzie mnie kosztowało czasu, nerwów i pieniędzy, to bym tego nie zrobił, ale nie wiedziałem, i w warszawskim Sądzie Okręgowym złożyłem osiem jednobrzmiących pozwów, żądając sądowego nakazu publikacji ocenzurowanej reklamy. Zarazem wystąpiłem do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Rady Etyki Mediów, Koleżeńskiego Sądu, Fundacji Hels

2008-02-02 17:16:20 W kieszeni mafii
Pieniądze NBP to towary, usługi, majątek narodowy. Do niedawna pieniądze były w rękach (lub w skarpetkach) Polaków, bo rzadko korzystali z banków. Jeśli nawet oddawali pieniądze do banków, to były to banki polskie.

Teraz dla wygody lub z przymusu korzystają z banków i pieniądze NBP zamieniają na pieniądze wirtualne. Polskie banki zostały sprzedane. Teraz Polacy oddają pieniądze NBP do banków światowej mafii finansowej (narodowość znana.

Wkrótce pieniądz wirtualny całkowicie wyprze pieniądz papierowy. Wskutek tego pieniądze (majątek)Polaków w całości znajdą się w rękach (w dyspozycji) światowej mafii finansowej (narodowość znana).

Ja nie mam takiego przyjaciela, któremu odważyłbym się oddać w ręce (do dyspozycji) cały majątek mojej rodziny - pensje, oszczędności, dom, samochód, biżuterię i jeszcze psa labradora.

2008-01-29 17:57:14 Satyra polityczna
Tajny współpracownik Boni
bezrobotnych przegoni.

(Tak zapowiedział! Najpierw powinien przegonić swoich urzędasów. Zgłosiłem się kiedyś do urzędu pracy w Krakowie, aby udostępnili mi posiadaną ofertę pracy. Dowiedziałem się, że nie dla mnie, bo jestem zarejestrowany w innym województwie... A potem wmawiają społeczeństwu, że Polacy są narodem mało mobilnym, że uchylają się od podjęcia pracy.)

2008-01-29 11:38:25 Kumple Tuska
Jan Krzysztof Bielecki - kumpel Tuska z Kongresu zwanego Aferalnym - wylądował w fotelu prezesa PKO SA (dawniej Polska Kasa Opieki). Dla prezesa bank jest bardzo opiekuńczy - wynagrodzenie miesięczne 300 tys. zł. W 2006 r. J.K. Bielecki osiągnął zysk netto 2 mld zł (słownie: dwa miliardy).
Mnie bank daje rocznie 0,01 proc. odsetek rocznie za lokatę na rachunku bieżącym, a ponadto liczy sobie miesięcznie 8,5 zł opłaty za prowadzenie rachunku.
Bielecki był przewodniczącym Kongresu Liberalno-Demokratycznego. Jego zastępcą był Paweł Piskorski. Piskorski to jedyny Polak, który fortunę wygrał w kasynie. A potem wygraną cudownie rozmnożył grając na giełdzie. Dziś jest rolnikiem mając ponad 300 ha ziemi. Będąc europosłem z nadania Platformy Obywatelskiej nie ma czasu na uprawianie ziemi, więc ją zalesia.

2008-01-29 11:16:36 do przedmówcy
Tak, za komuny trzymali się ok. 10 lat i potem wylatywali z hukiem. Teraz trzymają się już 2 dekadę. Gąsiory dwa, kaczor Donald , diabełek z żoną, Walduś, Borowiki, a Szmajdziński to chyba całe życie nie pracował.

2008-01-29 11:04:13 Światowa piramida finansowa
W kwestii bankowej kreatywności... W Societe Generale jeden człowiek wyprowadził prawie 5 mld euro i nawet nikt tego nie zauważył. Jak mógł funckjonować bank z tak olbrzymią dziurą?!? A jak jest w innych bankach? Jaka jest pustka w państwowej kasie? Ile gwarancje państwowe są warte, sam się przekonałem. Państwo gwarantowało, że za wpłacony na księżaczkę PKO wkład pieniężny otrzymam mieszkanie czynszowe. I co? Po 1989 r. państwo wypięło się na mnie d. Tak było i będzie. Dobrze jest do momentu, gdy piramida finansowwa zaczyna się walić.

2008-01-28 17:42:03 do na holu>
KOMUCHY - trzymały sie zazwyczaj - dekadę - około 10 lat. Byli tej samej masci. Ci przemalowani na demokratów - też oni są już prawie 2 dekady i do pomoru nie zejdą. Jak nie on to ona i dalek, dalej do pieniędzy publicznych, a w kraju coraz to gorzej...!!!
solo

2008-01-28 09:46:48 na holu
Starzy górale pamiętają, że był taki Hall Aleksandrer - minister w rządzie Mazowieckiego, potem wiceprzewodniczący partii Geremka, Kuronia i Michnika (wtedy Unia Demokratyczna).
Teraz ministrem edukacji narodowej jest Hall Katarzyna.
Czy Kasię łączy coś z Olkiem? Jeśli tak, Unia Demokratyczna, zwana później Unią Wolności, jest w LiD i równocześnie w rządzie Platformy Obywatelskiej - czyli po dwóch stronach sceny politycznej.
Niedobitki po ROAD. UD, UW płyną dalej na holu...

2008-01-26 09:39:22 nagrody Dorna
Dorn, jako marszałek sejmu, w ciągu 6 mies. przyznał sobie i kolegom 110 tys. zł nagród i premii - więcej niż Marek Jurek w ciągu 1,5 roku! Jedna nagroda Dorna dla Dorna wynosiła 15 tys. zł. Dzięki temu suka Saba może jeść na obiad nawet polędwicę sopocką.

2008-01-21 19:40:40 http://prawica.net/node/9961
"Marek Edelman przyznał się w swojej książce "Strażnik", że w getcie był członkiem egzekutywy ŻOB-owskiej, która zajmowała się rabunkiem i morderstwami na tle rabunkowym, zwanymi ekspropriacjami. I nawet pisał, że można było się na tym nieźle obłowić i ustawić. No i że byli postrachem całego getta! No czy można sobie wyobrazić lepszą autoreklamę i reklamę ŻOB-u?"

2008-01-21 19:22:43 http://prawica.net/node/10030
Na 24 stycznia (czwartek) w Krakowie zaplanowana została promocja nowej oszczerczej książki Jana Tomasza Grossa "Strach". Ma się ona odbyć o g. 18.00 w Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 35) i będzie połączona z dyskusją o sławetnym "polskim antysemityzmie", w której oprócz samego autora tej kuriozalnej publikacji udział wezmą tacy renomowani eksperci od tematu, jak Adam Michnik i Marek Edelman.

Ubolewając, iż władze Uniwersytetu zgodziły się na promowanie na jego terenie treści z nauką niemających nic wspólnego (mówiąc po imieniu: polakożerczej ideologii), zachęcamy wszystkich, którym zależy na dobrym imieniu Polski i Polaków do przybycia i polemizowania z owymi mędrcami (Syjonu).

2008-01-17 20:56:26 Mateusz IV
W Polsce obchodzony był uroczyście Dzień Judaizmu. Mam nadzieję, że również wprowadzony zostanie Dzień Islamu, Hinduizmu i innych religii. Oby tylko dni w roku nie zabrakło.

2008-01-16 10:32:53 póki są jeszcze pieniądze
W następnym roku ZUS stanie się bankrutem i nie będzie miał pieniędzy na wypłatę emerytur. Póki jest jeszcze w kasie trochę grosza, centrala ZUS zafundowała sobie nowe meble za 1,5 mln zł. Poczynania te oświetla gwiazda przewodniczącego Rady Nadzorczej.

2008-01-15 10:19:23 zadłużenie rośnie
zadłużenie Polaków wynosi 260 mld zł, czyli 100 mld dol. W 1982 r. dług Polski wynosił 20 mld dol.

2008-01-15 10:13:28 cd
żydówka dowiedziała się, że jej kolega - Polak nie lubi żydów. Powiedziała: "cieszę się, że będę miała znajomego wśród antysemitów"...
Taka to jest mentalność!

2008-01-15 10:09:09 cd - polski wynalazek
przepraszam, to nie jest polski wynalazek lecz - gwoli scisłości - stosowany w Polsce

2008-01-15 10:04:04 pokoju nie będzie
Pielgrzymka do Kaaby. Arab z Maroka mówi do kamery: "Musimy zjednoczyć się w walce z Izraelem i jego amerykańskimi poplecznikami..."

2008-01-07 22:10:45 To stara zasada Żyda i Masona>
Jak ojciec z lewa, to synuń i córcia z prawa, Wnuki natomiast robią rewolucję totalną, niszczą wszystko i budują nowe na zgliszczach starego!I kasiora leci. Ofiary się nie liczą! Znaczenie ma tylko mamona.
(ż)

2008-01-07 17:53:57 polski wynalazek
Jak całe życie siedzieć przy korycie? - Mąż w PO, żona w PiS, syn w LiD , córka w PSL, zięć w Samoobronie, a wnuk - na wszelki wypadek - w Polskiej Partii Pracy.

2008-01-06 09:47:57 Reytan
SEJMY ROZBIOROWE:
1) 1773 75, zwołany w Warszawie, pod naciskiem państw zaborczych, zatwierdził I rozbiór Polski oraz zasady nowego ustroju polit.
2) 1793 w Grodnie (grodzieński), ostatni sejm Rzeczypospolitej, obradujący pod naciskiem wojsk ros., uznał II rozbiór Polski.
3) 2001-2005 w Warszawie, obradujący pod naciskiem światowej mafii finansowej (narodowość znana) ostatecznie uznał ostatni rozbiór Poski.

2008-01-06 09:28:37 razem z Armią Czerwoną
... te 6 mln holocaustu to chyba od Dniepru do Odry razem ze stratami Armii Czerwonej i Bundeswehry.

2008-01-06 08:52:46 mówiąc wprost
W dowód wdzięczności i sympatii "Wprost" zamieszczało teksty funkcjonariuszy służb specjalnych... A potem rozlegały się pienia, że tygodnik jest autorytetem w sprawach etyki, polityki i ekonomii.

2008-01-05 22:26:46 Jurek
Uzupełnienie do Omen

Naprawdę, gdyby to była prawda o ilości ofiar holokaustu tj. 6 milionów, nie byłoby czerwca, marca, sierpnia, grudnia itd. Rok miałby 2 miesiące.

Jaka byłaby Polska gdyby było tak, jak mówią Żydkowie o holokauście.
Przynajmniej można pomarzyć. Piszcie....

2008-01-05 16:27:50 Mówiąc wprost...
Król miał taką metodę:
Gdy ktoś dorwał się do władzy, wtedy dostawał od "Wprost" tytuł człowieka roku.
Gdy facet kończył kadencję, dostawał od "Wprost" kosę w plecy. Sekretarz Król nie oszczędził w końcówce nawet swojego towarzysza partyjnego Aleksandra K.
...Jaki tygodnik w Ameryce?

2008-01-05 15:53:43 Omen
Naprawdę, gdyby nie było marca 1968 roku, nie byłoby KOR-u, KPN-u i Solidarności. Za wszelką cenę staraliby się utrzymać komunę!

2008-01-05 11:02:42 Tak jak i pewien Tygodnik ..N-k>
... padł w Ameryce bo go po kawałku rozkradli, a w{ Polsce}! miewa się wspaniale-podobnie jak WPROST - tuba służb specjalnych - powstałe za pieniądze towarzyszy radzieckich!
(ż)

2008-01-05 08:04:20 geszeft
W Ameryce jeden napisał książkę o tym, że Polacy mordowali żydów, a drugi - że żydzi mordowali Polaków. Obie książki płyną do Polski, żeby goje zapłaciły. To jest dopiero geszeft!

2008-01-05 07:54:32 Wyborcza rozkwita
Powstała za pieniądze NSZZ Solidarność "Gazeta Wyborcza" pięknie się rozwija. Ma już drukarnie i stacje radiowe. Ciekawe, co ma z tego związek zawodowy Solidarność.

2008-01-04 20:32:42 Wielki Wschód nie odpuszcza>
Kaczory trochę dostaną po nosie. Prezio się wścieknie i będzie chory?

2008-01-04 18:13:14 na wylocie
prezes Urbański na wylocie, dlatego Wildstein wraca

2008-01-04 18:10:29 wraca
nowe wraca.. i Wildstein do telewizyjnej jedynki

2008-01-03 18:49:35 Co Panie prezesie URBAŃSKI...?
Pan chyba nie czyta RAPORTU Posła Nowaka - co! Oj warto - warto - bodaj raz w tygodniu tu zawitać?

2008-01-03 16:08:51 prezydencka emerytura
Po przepracowaniu 5 lat na stanowisku prezydenta RP przysługuje już emerytura i ochrona BOR-u. Obecnie emerytura wynosi 5600 zł brutto plus 10 tys. zł na biuro. Razem 15 600 zł. Wałęsa nie może za to przeżyć, musi dorabiać... wykładami.
Zarówno posłowie PiS, jak też PO, są za podniesieniem tej głodowej emerytury! Panuje tutaj całkowita zgoda.
KM! Jak może przeżyć nauczyciel, który na starość dostanie 1 tys. zł? Na biuro zero, a do ochrony parasol .

2008-01-03 08:54:15 wstrząsające fakty
Dziękuję za wyjaśnienie tajemnicy kariery p. Kasi Nazarewicz. Wstrzasające fakty!... Tak, to jest grupa trzymająca władzę. Co gorsze, macki tej hydry sięgają już następnego pokolenia.

2008-01-03 08:37:07 tłumacz
telewizja - the tube
telewizja polska - tuba rządowa

2008-01-02 21:39:49 prof. Witold Nazarewicz>
więcej czytaj:
http://en.wikipedia.org/wiki/Witold_Nazarewicz

2008-01-02 21:34:21 Kto go sprawdzał w USA...
Jak wypełniał ten człowiek ankietę emigracyjną w USA>kto go tam rekomendował?
Tam też są układy i oligarchia - jakiego narodu?
Prof. Witold Nazarewicz, Uniwersytet Warszawski oraz University of Tennessee Knoxville.

2008-01-02 20:13:34 Lista Wildsteina->
IPN BU 0194/258 NAZAREWICZ RYSZARD

2008-01-02 20:04:47 Szczegóły - o Ryszardzie Nazarewiczu ->
Czytaj:
http://www.asme.pl/117097946730322.shtml
I znowu wszystkie drogi prowadzą do USA i do Lwowa!

2008-01-02 20:01:56 Kim był tatuś Pani Kasi!
RYSZARD NAZAREWICZ - PARTYZANT, UBEK, "PROFESOR" - TADEUSZ M. PŁUŻAŃSKI Wysłane piątek, 9, lutego 2007 przez Krzysztof Pawlak
Jako partyzant GL-AL, a po wojnie "oficer" łódzkiej bezpieki Moczara i wiceszef warszawskiego UB, zwalczał niepodległościowe podziemie. Potem, jako PRL-owski historyk, wychwalał osiągnięcia "ludowej" partyzantki i walkę z "reakcyjnymi bandami". Czy po 17 latach wolnej Polski Ryszard Nazarewicz nadal ma być uważany za autorytet? A może raczej powinien się nim zająć Instytut Pamięci Narodowej?
Ryszard Nazarewicz (Raps) urodził się 11 października 1921 r. we Lwowie. W czasie wojny działał w Gwardii, a potem Armii Ludowej, jako szef informacji i wywiadu Okręgu Częstochowa, ps. Stefan.

2008-01-02 19:50:43 A może to grupa trzymająca władzę!
To mało forumowiczu- za wikipedią:
Katarzyna Nazarewicz
Z Wikipedii
Skocz do: nawigacji, szukaj
Katarzyna Nazarewicz- dziennikarka, z wyksztalcenia psycholog kliniczny, absolwentka XXVII LO im. T. Czackiego w Warszawie. Była redaktor naczelna miesięcznika "Premiery", „Na żywo”, „Marie Claire”,Expressu Wieczornego i (dwukrotnie) tygodnika Naj.Była takze zastępca redaktora naczelnego Super Expressu. Katarzyna Nazarewicz pełniła także funkcję dyrektora wydawniczego magazynów Playboy i Voyage. W programie porannym TVP2 Pytanie na śniadanie pracowala od samego początku. Teraz w TVP1 prowadzi "Kawe czy herbate". Pracuje w Polskim Radiu, kieruje redakcja Czterech Pór Roku i Lata z Radiem. Prywatnie: żona Jana Sosińskiego, rezysera filmów dokumentalnych, TVP. Mama dwóch dorosłych synów: Michała (26 lat, reporter Teleekspressu) i Wiktora (25 lat, red. prowadzący miesięcznika Play). Brat, prof. Witold Nazarewicz (USA) jest jednym z najwybitniejszych fizyków nuklearnych, teoretykiem. Ojciec, Ryszard Nazarewicz, jest profesorem historii II wojny światowej.
2008-01-02 08:27:57 wraca nowe
Posłowie zrobili sobie podwyżkę pensji o 3 tys. zł... KM! Chciałbym pracować w sejmie za 1 tys. zł plus miejsce w hotelu i obiad w sejmowej restauracji..

2008-01-02 08:02:23 tajemnice kariery
W wieku 30 lat pani Nazarewicz była już redaktorką naczelną tygodnika Naj, wydawanego przez zagraniczny koncern. Mało roboty - b. duże zarobki! Chyba jednak wielkich sukcesów Kasia nie odniosła, bo wydawca zmienił profil tygodnika i równoczenie redaktorkę naczelną.
Pani Kasia odnalazła się na stanowisku redaktora naczelnego Expressu Wieczornego. Warszawską gazetę z wielkimi tradycjami doprowadziła do upadku.
Potem Kasia odnalazła się na stanowisku szefa rady spółki , która wydaje "Trybunę". Jedyna gazeta lewicy ma takie doły finasowe, że sponsor chciał ją zamknąć.
Nazarewicz odnalazła się w pierwszym programie TVP. Prowadzi poranny program Kawa czy herbata. Natomiast w pierwszym programie Polskiego Radia p. Kasia prowadzi rozmowy o pieskach.
Mediom publicznym wieszczyć można rychły koniec. Natomiast kariera pani Nazarewicz będzie kwitła dalej.

2008-01-01 12:08:23 nie wierz nigdy

To było pięknie powiedziane:
"Nie wierz nigdy kobiecie... i żydowi!

2008-01-01 12:05:20 poeci prawdy

"piękny jest kraj,
gdzie wszystko wszystkim
wydaje się jeszcze złe..."

Marek Grechuta

2007-12-31 17:34:35 Na Nowy Rok
Panu Posłowi Nowakowi
życzymy pomyślności w nowym roku
- uczestnicy forum.

2007-12-30 20:15:53 Dla przykładu ->
Jarosław Kaczyński !
(ż)

2007-12-29 13:34:00 Nie wierz nigdy kobiecie!
..., Żydowi też. Zawsze Cię okłamie i zdania nigdy nie dotrzyma - danego jako obietnicę... .

2007-12-29 13:30:41 Czy był atak PiS na armię->
...w świetle obecnych nastrojów w Wojsku Polskim - tak! Szkoda, że o tym problemie piszą jedynie KOMUSZE gazety, a inne media nic w tym temacie.Szerzej czytaj ->
http://www.trybuna.com.pl/n_show.php?code=2007122908
To nie żołnierze powinni spędzić święta za kratkami, a ich miejsce winni zająć bracia Kaczyńscy oraz Rydz - Szczygły - podparty Ziobrą!
Z tego dopiero "afera" jest na poczatku drogi!
(ż)

2007-12-29 10:15:53 nigdy nie wierz...
Palestyńczycy mówią, że nie można wierzyć Izraelowi, bo żydzi nie dotrzymują słowa...

2007-12-27 23:07:28 » Ex posel nowak
Bedzie wszystko jak na dłoni.. cierpliwosci

2007-12-27 20:27:34 do pos. Nowaka
Panie Pośle! Telewizja nie podała nic nt. narodowości Cyrankiewicza, okoliczności skierowania go do obozu pracy, funkcji, jakie pełnił w obozie. Redaktory nie majo kszty ciekawości! Za co one bioro dutki? Haj!

2007-12-27 20:15:53 Święta grudniowe
Wesołych Świąt Grudniowych
- takie życzenia rozesłała kancelaria sejmu.
Pracownik kamcelarii tłumaczył w TV, że w grudniu jest nie tylko Boże Narodzenie, ale też chanuki.
Tratwa zwana do tej pory Polską płynie we właściwym kierunku!

2007-12-27 19:53:59 » ex posel nowak
to info jest z oficjalnego katalogu ipn, Zadna nowosc, Hieny z Wprostu kreca konujunkture, niech lepiej wyjasnia narodowosc tego premiera wszechczasow. Niech ujawnia za ta strona liste konfodentow gestapo z Lodzi

2007-12-27 18:33:39 Kolaborował z gestapo
W 1942 r. |ózef Cyrankiewicz znalazł się w obozie pracy w Oświęcimiu. IPN ujawnia, że przebywając w obozie Cyrankiewicz nie działał w ruchu oporu lecz handlował złotem i walutami współpracując z gestapo.
Po wojnie kolaborant został sekretarzem KC PZPR . 1947 - 52 - premier ; 1952 - 54 wicepremier; 1954 70 premier, 1970 - 72 przewodn. Rady Państwa. W dobrobycie dożył 1989 roku.

2007-12-26 11:40:32 W Ziemi Świętej
Represje izraelskie wobec polskiej obywatelki

http://www.partiapracy.pl/2007/11/05/411,0,1,G,0,0.html

2007-12-26 11:02:59 do ZJP
Na nowy rok

Nie zawsze da się być człowiekiem,
ale zawsze można nie być potworem!

2007-12-23 07:40:19 Święta
Panu Posłowi Nowakowi
życzymy przyjemnych Świąt!
- uczestnicy forum

2007-12-22 20:28:43 Champion,,,
,,, Agora, jak Agora. Lepszy był by LiD! Pan Kłamczyński dowartościowanym by się poczuł do bulu! Na nadzorcę po mieczu i kondzieli najlepszy Pan Marek Borowski. One na zewnątrz się wadzą, a wewnątrz kochają!

2007-12-22 17:55:08 Szykują się jaja!
Pan Kłamczyński - ten o godzinę starszy ma mieć swojego bloga do dyskusji z młodym pokoleniem obywateli polskich. Mam nadzieję, że Polacy nie będą się plamić i z tym monstrum rozmawiać. To trzeba bojkotować. Jak jednak zmałpuję innych, że - to będzie pierwszy w Polsce przekaz medium elektronicznego na blogu, w którym BLAGIER będzie coś chciał przemówić!
Dobrze by było, żeby AGORA to sponsorowała!!!??? Czy mam rację Panie Pośle!

2007-12-21 20:04:05 » ex posel nowak
Panie posel jest tez sygnatariszka umowy z SB nazwana "lojalka". Pani redaktor została zwolniona z internowania jeszcze szybciej niz miała zostac odosobniona. Powód? Urojona ciąza, ktorej nikt nawet nie chciał zweryfikowac. Nieługo wiecej o dzialalnosci pani posel i porzodków

2007-12-21 18:32:00 poseł z Agory
Przewodnicząca sejmowej komisji kultury i środków masowego przekazu - pos. Iwona Śledzińska - Katarasińsja jest do dziś pracownikiem Agory (Gazeta Wyborcza). Posłanka nie widzi konfliktu interesów, choć przecież każdy musi myśleć, gdzie wróci po przegranych wyborach.
Pani Iwona kierowała autem będąc po alkoholu. Nie chciała poddać się badaniu alkomatem, więc przygoda zakończyła się szczęśliwie. Normalny obywatel dostałby pałą przez plecy i dmuchałby ile trzeba.

2007-12-21 09:48:58 Ciocia Unia daje
Gmina chce zbudować most za 2 mln. Ciocia da milion, jeśli gmina zainwestuje milion. Gmina nie ma grosza. Aby wykorzystać dotacje Unii, bierze pożyczkę w niemieckim, włoskim, holenderskim, czy innym żydowskim banku. Za 10 - 15 lat darowany przez Unię milion wróci z powrotem do portfela cioci.

2007-12-21 09:35:14 to nie są ja-ja
Żarów zbankrutował. Bogaty Kraków będzie miał w 2008 r. 1,6 mld zł długu.

2007-12-21 09:24:37 ROPCIO
Ciężki to śmiech... Leszek M. (TW, KPN, narodowość znana) był współzałożycielem ROPCIA. W nagrodę Mocz. brał pensję posła w latach 91-97.

2007-12-21 09:12:38 drang nach osten
Niemcy znowu mają granicę na Bugu. Bez jednego strzału!

2007-12-20 09:41:21 KPN !
Stworzona, jako przeciwwaga dla KSS KOR oraz ugrupowań Wojciecha Ziembińskiego na polecenie SB-ka Adama Krzyżtoporskiego ( wiadome pochodzenie )- dyr. III Dep. MSW, b. pracownik wywiadu PRL i v-ce minister w MSW! Teść jaka ksywa _ " L..."!

2007-12-20 09:04:55 Król się odnalazł!
Zięć Leszka Moczulskiego (TW, KPN, narodowość znana) odnalazł się u Krauzego! W latach 90. Król był w sejmie razem z teściem.

2007-12-19 08:42:57 nie daj się robić w ciula!
Obywatel zgłasza, że urzędnik wydał decyzję z naruszeniem prawa. Zamiast sprawę rzetelnie zbadać, urzędnika ukarać, a bezprawną decyzję unieważnić, Prezydent Krakowa odpowiada, że obywatel nie jest stroną w sprawie. Wojewoda Małopolski podtrzymuje stanowisko Prezydenta.

A przecież Art. 63 Konstytucji RP mówi jasno:

„Każdy ma prawo składać petycje, wnioski i skargi w interesie publicznym, własnym lub innej osoby za jej zgodą do organów władzy publicznej oraz do organizacji i instytucji społecznych w związku z wykonywanymi przez nie zadaniami zleconymi z zakresu administracji publicznej.”

Powyższy art. Konstytucji konkretyzuje Kodeks postępowania administracyjnego:
DZIAŁ VIII - SKARGI I WNIOSKI

Obywatele, nie dajcie się robić w ciula!!!

2007-12-18 15:52:18 p. Nowak
Czy mógłby Pan podać Dz.U. z tą ustawą o dostępie do informacji publicznej?

2007-12-18 15:41:46 kluby czekają
JVR zapowiedział, że do połowy 2008 r. przygotuje plan wyprzedaży reszty majątku narodowego. Drugi plan Balcerowicza jest konieczny, bo klub londyński czeka na spłatę polskiego długu.

2007-12-18 13:27:30 » ex posel nowak
Pan Kropiwnicki ma zapowiedziana regularna kontrole Biora promocy. Oglad kazdej faktury zakpupy znajdujaca sie w dyspozycji UM, w tym krzyzowa na okolicznosc prawdziwosci lub zasadnosci. RIO tego nie robil.

W tej kwestii jest osobny tekst

2007-12-18 10:30:50 Panie Pośle!
Cuda w mieście Lodzi... Tylko Pan zainteresował się sprawą. A gdzie ABW, CBŚ, CBA, policja i prokuratura?

2007-12-18 10:18:15 zadłużenie rośnie
Tenże Chlebowski, jako przewodniczący sejmowej Komisji Finansów Publicznych głosi dzisiaj sprawozdanie dot. ustawy budżetowej... Czy ja dobrze usłyszałem? W następnym roku skarb państwa będzie musiał pożyczyć 123 mld zł?! Może źle usłyszałem...

2007-12-18 10:07:10 po Chlebowskim
Burmistrz Żarowa zrezygnował ze stanowiska, bo gmina... jest bankrutem! Wcześniej burmistrzem był tam Zbigniew Chlebowski, a dziś w sejmie siedzi!

2007-12-17 18:05:05 » ex posel nowak
W tej sprawie w trybie ustawy o dostepie do informacji publicznej wystąpiłem o wglad w dokumentacje tej transakcji... noz coś sie wyjasni..

2007-12-17 16:13:23 Lodz płaci
Lodz zapłaciła 4 mln zł za kamienicę , w której mieści się urząd miasta.
W ten sposób po 60 latach spadkobiercy dawnych właścicieli (narodowość znana) chapnęli 1,5 mln dolarów amerykańskich za kamienicę, która po wojnie była ruderą.
Wszyscy prezydenci Lodzi od 1990 r. powinni dostać dożywocie za nie uregulowanie prawa własności.

2007-12-16 16:08:46 pigwa_Polska
Do Pana Posła!
Jak by Pan miał mozliwość ujawnienia danych agentyralnych po 1970 roku ze zbiorów KGB,FSB,CIA,BND,M-5,M-6, czy szczególnie Mossady- nie wątpię w to, że by się Pan załamał! Dlaczego nie chcą ujawnić bodaj zbioru zastrzeżonego IPN lub kartotek Centralnego Biura Adresowego - danych bodaj z okresu lat 1944 - 1976!//////???????

2007-12-16 15:33:40 » ex posel nowak
Teczuska Boniego i nie tylko bedzie tu opublikowana... wtedy zobaczymy

2007-12-16 15:11:07 moce piekielne
Arcybiskup Wielgus został zniszczony, natomiast kapuś bezpieki Michał Boni został szefem doradców premiera Tuska. Czy nie rządzą Polską moce piekielne????

2007-12-16 09:28:47 Gdy pieniądz jest bogiem
Czosnek kupujemy w Chinach, cebulę w Turcji, pomidory w Hiszpanii... żeby polski chłop żył w nędzy.

2007-12-15 16:37:16 ź
Tak Panie Kaczyński-żeby Pana nie pomawiano!
15.12.2007 16:07~saar
Proszę ujawnić wszystkie dane o sobie, bracie i jego rodzinie, mamusi oraz o zapisie na Liście Wildsteina pt. Kaczyńska Janiina - z jednym zerem z przodu numer!!! Niech Pan także przestanie uczestniczyć we władzy panstwa stworzonego przez Waszych przodków, które nazywacie Państwem ZBRODNICZYM. W takiej to sytuacji jesteście przedstawicielami władzy ustawodawczej Pansta Zbrodni Komunistycznej. To jedyny kraj b. bloku wschodniego, który zachował niezmienioną nazwę granice oraz status quo!Mieszacie, jak w garnku z sadzami, a to Polska właśnie! Masz przyjacielu ciąg na szkło i do władzy!

za tvn24 .pl

2007-12-15 15:35:29 Gdy pieniądz jest bogiem
Aby nie płacić więcej Polakom, kapitaliści będą sprowadzać do Polski chińskich robotników. Za 100 lat będzie nad Wisłą żółta Judeopolonia!

2007-12-14 09:59:08 Odnośnie motta Raportu Nowaka
Jak ułatwiono obywatelom dostęp do sądu:
- w sądach pracy muszą płacić, w sądach administracyjnych też, a odwołanie do NSA musi napisać adwokat (nie za darmo).

2007-12-13 13:57:12 czeski film
Tusk i Sikorski podpisują Traktat Reformujący UE. Profesor w TVP mówi, że chyba nikt w Polsce nie zna pełnej treści traktatu. Tyle wiadomo, że zawiera 90 proc treści Traktatu Konstutucyjnego odrzuconego w referendum przez Francuzów i Holendrów. Mnie się wydaje, że jest to kolejna manipulacja - pominięcie woli narodów.

2007-12-11 07:01:50 Co nowego u Niemców?
Przywódca skrajnie prawicowej Narodowo- Demokratycznej Partii Niemiec (NPD) Udo Voigt w poniedziałkowym wywiadzie telewizyjnym podał w wątpliwość liczbę ofiar holokaustu i zażądał zwrotu ziem niemieckich utraconych po 1945 roku.

I co Polsko demokratyczna, najpierw Pani Steinbach, teraz Pan Voigt i jeszcze jeden premier i prezydent z tzw. "twardej elity Polaków" i będzie po Polsce. Co ważne dzieje się to w chanukowe święto!!!

2007-12-10 21:04:31 do CHANUKI!
Jak to święto u prezia i w sejmie to ja na złość Dornowi - przechodzę na judaizm...

2007-12-10 19:09:57 prawdziwi Polacy świętują!
Gąsior też świętuje chanuki. Pokazywali w telewizji.

2007-12-10 18:38:07 do ARONA
A kiedy Twoja alija?

2007-12-10 17:27:07 głos Polaka+
Bez względu na to jaka opcja będzie u władzy w Polsce to kierunek realizacyjny polityki zagranicznej i gospodarczej podporządkowany jest jednemu ośrodkowi ... ! Tak będzie według obecnych założeń do 2015 roku. Inny będzie jedynie "krzyk" - tzw. prezydenta i premiera RP. Nie ma i nie będzie różnicy między > Kaczyńskimi > Kwaśniewskim > Tuskiem > Millerem > Wałęsą >>> . Za sznurki pociągają na "kanapach". Figuranci muszą realizować narzucaną strategię.. W dodatku ośrodki decyzyjne , także dyspozycyjne znajdują się poza Polską. Są obcojęzyczne! Takie oddziaływanie dotyczy całej Europy Środkowo - Wschodniej! Najmniejsze poważanie w tych kręgach mieli Kaczyńscy - dlatego musieli bodaj w części abdykować! O tym zadecydował również ich trudny charakter w uprawianiu polityki i brak kompromisowości - głównie w ocenie wydarzeń historycznych lat 1945 - 2005-tak w Polsce, jak i w Europie.

2007-12-10 11:40:02 4 minuty
... ile trwa zamiana pocisku konwencjonalnego na nuklearny ? - cztery czy osiem minut? Kto jankesom będzie zaglądał do garnka? Chyba Rydz Szczygły. W stanie spoczynku.

2007-12-10 11:35:42 tajemnicze siły
Przed wyborami premier Zapatero zapowiedział wycofanie wojsk hiszpańskich z Iraku... i zaraz po wyborach obietnicę spełnił!
W Polsce jakieś tajemnicze siły wyznaczają ten sam kierunek w polityce wewnętrznej i zagranicznej. U nas rządy się zmieniają, a kierunek ten sam. W sprawie amerykańskiej bazy wojskowej premier Tusk zapowiedział dalsze rozmowy z USA.

2007-12-10 11:24:17 zbombardować Izrael!
Izrael nie stosuje się do rezolucji ONZ, od 1967 r. popełnia na Arabach zbrodnie ludobójstwa.
USA powinny potraktować Izrael tak samo jak Jugosławię, czyli zbombardować, a przywódców - jak prezydenta Miloszewicza - postawić przed Trybunałem Sprawiedliwości w Hadze.

2007-12-09 10:01:06 do piszących o obronności>>>
Jaka jest półprawda o TARCZY, a co mówią Kaczyńscy i Rydz Szczygły na ten temat - bo całej prawdy - nawet Żyd nie wie. Oto cytat z doniesień kręgów zbliżonych do Izraela:"...Logika raportu 16 organizacji wywiadu USA przekreśla sens sankcji przeciwko Iranowi, ponieważ raport ten zaprzecza uzasadnieniom ataków osi USA-Izrael na „niby nuklearnie uzbrojony” Iran. Sytuacja przypomina opis USA w książce pod tytułem „Uzbrojony Dom Wariatów.” Nie poważne oskarżenia o zagrożeniu świata przez Iran, podważają autorytet USA, oraz szerzą wątpliwości do faktycznych motywów działania USA i takich wypowiedzi, że wyrzutnie „Tarczy” w Polsce są przeciwko zagrożeniu ze strony Iranu.,

Faktycznie wyrzutnie „Tarczy” w Polsce skracają lot pocisków USA do Moskwy do czterech minut, co obecnie jest porównywane do ośmiu minut lotu pocisku z Kuby do Waszyngtonu w czasie kryzysu kubańskiego. Tymczasem Rosjanie skreślili import mięsa z Polski i jednocześnie importują mięso z USA, z państwa, z którym pertraktują w sprawie skasowania projektu budowy „Tarczy” w Polsce. Tymczasem Polska już ponosi skutki zgody na wyrzutnie „Tarczy” na jej terenie...".
Czy F16 mają choć jakiekolwiek uzbrojenie podładowe - bodaj na 20 minut walki powietrznej?
wala twist_Polen

2007-12-09 08:50:13 Mateusz IV
Jak Wielki Brat dba o prawa Polaków? Najpierw odmawia Polakom przyznania wiz, a potem stwierdza, że jest za dużo odmów... i dlatego wizy nie mogą być zniesione!
Do Krzaka nie ma sensu pisać. Lepiej już pisać na Berdyczów. Przynajmniej znaczek tańszy.
A na Wzgórzach to by się cieszyli, że już Polacy nie mają żadnych praw.
Pozdrawiam z rana.

2007-12-09 08:16:56 obronność Polski
Czy Polska jest zabezpieczona przed atakiem nuklearnym Izreaela?
Czy Polska jest zabezpieczona przed atakiem jakiegokolwiek państwa?
F-16 w Krzesinach pod Poznaniem nawet nie wystartują, bo od razu zostaną zniszczone rakietami.

2007-12-08 18:54:36 Autor Z.J.P.
"Kariera mendy". Bardzo mnie ten tekst ubawił.
Dziękuję autorowi.
Zygmunt Jan Prusiński
8 grudnia 2007 r.

2007-12-08 16:40:30 do Mateusz IV
Ja w imieniu własnym dziękuję, ale brak mi adresu do np. Prezydenta USA. To najważniejsza notabla dla Polski! No ta druga notabla - ze Wzgórz Golan!
Tam chcę napisać, gdyż dzisiaj mnie obraził prezes PiS, jak mówił, że jest Polakiem, a reszta to obywatele naszego kraju.
Ja się zapytowywuje Pana Jarosława Aleksandra Kaczyńskiego - jak ja nie Polako - to ono jako narodo!
Pozdrawiam forumowiczów - SAAR Poland

2007-12-08 14:30:02 Trybunał Praw Człowieka
The Registrar European Court of Human Rigts
Council of Europe
F - 670 75
Strasbourg Cedex
Francja

2007-12-08 13:31:54 Mateusz IV
Dziś piszemy listy
w obronie praw człowieka.
Organizacja Amnesty International zorganizowała akcję pisania listów w proteście przeciwko łamaniu prawa człowieka.
Listy można wysyłać pocztą tradycyjną lub internetową:

Prezydent RP Lech Kaczyński
ul. Wiejska 10
00-902 Warszawa
http://www.prezydent.pl/x.node?id=82

Premier RP Donald Tusk
Al. Ukazdowskie 1/3
00-583 Warszawa
http://www.kprm.gov.pl/s.php?id=436

Marszałek Sejmu RP Bronisław Komorowski
ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa
http://www.sejm.gov.pl

Marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz
ul Wiejska 6
00-489 Warszawa
http://www.senat.gov.pl/

Rzecznik Praw Obywatelskich
al. Solidarności 77
00-090 Warszawa
http://www.rpo.gov.pl/

Ministerstwo Sprawiedliwości
Al. Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa
http://www.ms.gov.pl

2007-12-08 08:32:07 kariera mendy
Była sanitariuszem w pogotowiu. Założyła stowarzyszenie. Z tego stowarzyszenia wzięli ją do... ministerstwa sprawiedliwości. Mając czas i pieniądze menda studiowała prawo na prywatnej szkółce. Dzisiaj posiada kancelarię prawną! Współczuję klientom, bo jest to wybitnie mułowata menda.

2007-12-08 07:31:44 stanisław >
Montgomery, co Ty wypisujesz. Poseł Andrzej Czuma przywiózł z Zachodu swojego krewnego do Polski i pochował na warszawskich Powązkach za nasze pieniądze - w urnie! A Ty piszesz człowieku - coooo? Przecież - wracają do wolnej Polski!

2007-12-08 07:14:03 montgomery Cuba
Za wyjątkiem frontu wschodniego, tak obecnie znienawidzonego - to tylko AK "walczyła" o niepodległą Polskę? Reszta to "wyrzutki" Narodu Polskiego!Tak im spieszno było do Ojczyzny z Zachodu, że do granic Polski nigdy - Ci "patrioci" nie doszli ze swą generalicją i ona sama też! To prawdziwi Polacy- co! Tacy jak Churchill! Niech ich IPN z tego też wreszcie rozliczy i Pan Poseł, właściciel portalu niech też trochę o to zadba dla wieści potomnym i prawdy historycznej! Zostali na obczyźnie po dziś dzień, a Polska nadal w potrzebie. Toć to AK to też odłam żydostwa polskiego w przewadze!!!

2007-12-08 06:13:17 Za kogo walczy i ginie Polak ...
..., za co płaci Polak, jakiej DYKTATURZE podlega Polak ..." Wśród skutków „kuźni imperiów” jest powstanie państwa Izrael za skutecznym poparciem premiera w. Brytanii, Winston’a Churchill’a, Żyda po matce. Syjoniści dostali po ostatniej wojnie dosyć ludzi, za pomocą pogromów naprzód w krajach satelickich, a następnie w krajach arabskich, żeby stworzyć państwo Izrael w 1948 roku i następnie uczynić z niego potęgę wojskową. Państwo to jest rządzone na zasadzie apartheidu, gnębi ludność arabską oraz destabilizuje Bliski Wschód, broniąc swego monopolu nuklearnego, nie tylko zdobytego nielegalnie, ale również destabilizującego pokój w epoce nuklearnej, w której światu grozi samobójcza wojna „ostateczna” dla ludzkości..."

O tym - też pisze Żyd ! a ja z rana pozdrawiam Polaków - Marta

2007-12-08 05:41:06 W miejscowości G ... nie był!
KOMUNIKAT Kancelarii Prezydenta RP o jego pobycie w Odessie ! "...7 grudnia, drugiego dnia wizyty Prezydent RP spotkał się z liderem Bloku BJUT Julią Tymoszenko oraz złożył wieniec przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Następnie udał się do Odessy, gdzie wraz z Prezydentem Ukrainy złożył wiązankę kwiatów pod Pomnikiem Ofiar Głodu 1932-1933, zwiedził terminal naftowy „Piwdennyj” oraz wziął udział w lunchu wydanym przez p.o. Prezesa Odeskiej Państwowej Administracji Obwodowej M.Serdiuka. Prezydent RP spotkał się z Biskupem Diecezji Odesko-Symferopolskiej ks. bp. Bronisławem Bernackim, przedstawicielami wspólnoty polskiej w Odessie oraz z pracownikami Konsulatu RP. "

2007-12-08 04:32:49 Miron z Polski Wschodniej
Kraj o nazwie Polska, ze słowiańską ludnością niewolniczą już dawno sprzedany. To zadłużenie jedno z największych na świecie - biorąc pod uwag e zasoby kraju i liczbę ludności - nie wyjdzie z tego to Państwo za najbliższe 300 lat! Trzeba szukać pieniędzy na co poszły, tych które zaciągnęła w bankach zachodnich "demokracja" II żydokomuny polskiej już po 1989 roku! A wojenki dla Ameryki i Izraela ile kosztują kieszeń naszego podatnika - o cenie krwi nie mówię! Mamy wolność za naszą krew i mięso armatnie!!! No i "wdowi grosz" dla Ojca Dyrektora! Oj ta joj!

2007-12-07 18:24:21 pielgrzymka do Odessy
Był w Gronowicach czy nie? Telewizja milczy.

2007-12-07 18:21:00 obrażony na Rydzyka
Zażalenie indywidualne zostało odrzucone, ale pozostaje jeszcze zażalenie związku gmin żydowskich.

2007-12-07 18:16:14 plan Balcerowicza
Obsługa długu publicznego kosztuje nas 28 mld zł rocznie, czyli ponad 10 mld dolarów.
Gierek zostawił dług wynoszący w 1982 r. 20 mld dol.
Dług Gierka spłacamy teraz co dwa lata, ale zadłużenie nie maleje! Polska jest zadłużona na wieki wieków.

2007-12-07 15:45:41 Czy Żyd, a niue Żyd -
- decyduje rabe - po dokonaniu oględzin ciała i niektórych jego narządów oraz sprawdzeniu koszerności organizmu, na co wydaje specjalne zaświadczenie!

2007-12-07 14:45:55 Panie Pośle!
Przez to Kaczyński potwierdza swoje pochodzenie narodowe oraz ustalenia publikowane na portalu raportnowaka.pl i to co na temat pochodzenia ww pisze autor artykułu.

2007-12-07 14:40:48 Co >>>?
Jarek z Alikiem tego nie przełkną chyba.

2007-12-07 14:38:00 Bardzo ważne!
Jak podają Agencje Informacyjne prezydent Polski i Ukrainy z wizytą w Odessie! A jednak pojechał "KARTOFEL - GĄSIOR" do ziemi swoich pradziadków!!! Ciekaw co odwiedzi, czy będzie w Gronowicach?

2007-12-07 14:11:02 Może być Żyd i nie-Żyd...!
To filozoficzna problema ...?
Ciekawi mnie, jak udowodni prokuratorowi, ten Żyd, jako osoba fizyczna, że jest Żydem biologicznym i ma przez to tytuł prawny do takiego działania! Czy "one" mają np. swój specjalnie identyfikowany kod genetyczny? Może być np. członkiem organizacji żydowskiej, a nie przynależeć biologicznie do tej grupy etnicznej > i co na to powie prokurator prowadzący i jego notable > o Ojcu Dyrektorze nie chcę nawet wspominać.

2007-12-07 13:17:45 kto jest obrażony?
Ojciec Rydzyk powiedział, że prezydent Kaczyński za bardzo ulega wpływom żydowskim. Prezydent nie poczuł się obrażony. Prokuratura umorzyła postępowanie. Ale obrażony poczuł się... naród żydowski! I żyd złożył odwołanie od decyzji prokuratury!

2007-12-07 07:38:49 do p. Nowaka
założyć portal pt. "Promocja semityzmu" i już będzie kasa na prowadzenie "Raportu"

2007-12-06 16:17:20 korekta
Trybunał Stanu!

2007-12-06 16:16:24 do...
Może w końcu Trybunał Konstytucyjny wziąłby się do roboty! O ministrze obrony Szmajdzińskim proszę nie zapominać.

2007-12-06 16:10:25 kontroli - ciąg dalszy
W latach reżimu komunistycznego pracownicy SB musieli uzyskać pozwolenie na założenie podsłuchu telefonicznego lub czytanie listów. A dzisiaj to chyba buszują po komputerach bez żadnych pozwoleń. Jak takiego ukarać za bezpodstawne włamanie się do komputera?!

2007-12-06 15:41:55 wraca nowe
W mikołajki stoczniowcy demonstrują przed komisariatem policji, gdzie są przesłuchiwani stoczniowcy w związku z udziałem we wcześniejszej demonstracji.

2007-12-06 09:37:15 do Posła Nowała!
Czytaj więcej - Bezgrzeszni Żydzi ... www.pogonowski.com "...Żydzi przekazali tradycję tysiąca lat terroru rabinów do komunistycznych aparatów terroru. Działali oni jako twórcy ideologii komunizmu oraz jako nadzorcy terroru w Rosji i w Polsce, która przeżyła długi okres terroru Jakuba Bermana.
W kontekście dyskusji o działaniu SN USA!...;
Udział Żydów w zbrodniach komunizmu jest przyczyną bezkarności tych zbrodni. Tak więc Żydzi, według Talmudu, mogą być postrzegani przez siebie jako ludzie „bezgrzeszni," ale nie-Żydzi mają prawo do postrzegania Żydów według zasad moralności i demokracji..." ... to jest ta polska DEMOKRACJA !!!

2007-12-06 09:29:03 do Pana Posła Nowaka-b.pilne!
"... - za TVN24.pl...Amerykański Sąd Najwyższy rozpoczął pierwsze przesłuchanie stron w procesie dotyczącym legalności działania wojskowego więzienia amerykańskiej armii w Zatoce Guantanamo, na Kubie. Pozywającymi są byli osadzeni, którym SN musi dać odpowiedź, czy oni - a także aktualni więźniowie - mają prawo składać w amerykańskich sądach skargi na swoje uwięzienie..." ... - zatem coś się rusza!
Czy nie warto zainteresować obecnego polskiego wymiaru sprawiedliwości o podjęcie działań prawnych dla zbadania w związku z tym spraw lądowania w Szymanach k/ Szczytna samolotów amerykańskiej CIA oraz przetrzymywania i przesłuchiwania w obiektach szkoły wywiadu w Kiejkutach Starych grup tzw. terrorystów arabskich!
Kwaśniewski i Miller nie moga uciec od odpowiedzialności w tym względzie! To naruszało także suwerenność naszego Państwa! Z TARCZĄ jest ta sama sprawa. To ograniczanie suwerenności Polski przez dalsze działanie odmian oraz odłamów polskiej żydokomuny!!!

2007-12-06 08:50:28 > do kontroli internetu...
... w ujęciu historycznym szanowny(a) internauto, to kontrola korespondencji - czyli jej perlustracja istniała i istnieje od zarania powstania usług pocztowych, telefoniczna - od chwili, gdy wynaleziono telefon! Za tzw. nie komuny, a "żydokomuny" i jej odmian oraz w miarę rozwoju technicznych środków przekazu informacji - służby specjalne wszystkich państw dla uzyskania wyprzedzających informacji kontrolują - w sposó "jak się da" - te dziedziny życia! Czy uważasz forumowiczu, czy forumowiczko, że którakolwiek z ekip rządzących po roku 1989 zrezygnowała z tego typu żródeł uzyskiwania informacji! Trzeba być bardzo naiwnym, aby w to uwierzyć! Gdy tzw. demokracja przejmowała władze ( to odmiana żydokomuny ) robiła np. spektakle w TVP, że kamery są w Warszawie dla kontroli obywateli, a dziś co ? W małym miasteczku jest ich wiecej niż było w całej Warszawie przed 1989 rokiem. No cóż - MAMY DEMOKRACJĘ, o którą zawzięcie walczył "POLAK"!To jest na całym świecie robione nie dla czego innego, jak w celu kontroli społeczeństw i utrzymania władzy! A czym jest spowiedź indywidualna w jedynym słusznym KOŚCIELE ... !? Nie indagacją wiernych?

2007-12-06 07:18:28 kontrola internetu
Kontrola korespondencji i rozmów telefonicznych istniała już za komuny. Jeszcze 15 lat temu na założenie podsłuchu telefonicznego i czytanie listów musiała być zgoda ministra. Czy dzisiaj służby mają zgodę na kontrolę moich listów? Kto kontroluje kontrolę internetu?

2007-12-05 21:12:28 wnikliwy>>>od zaraz:
...pozdrowienia dla tych wszystkich, którzy dla pieniędzy - ze środków publicznych... z obowiazku służbowego dla dobra Ojczyzny- w dniu dzisiejszym oraz nocą, podjeli sie zaszczytnej słuzby dla kontroli i czytania portalu Pana Posła Zbigniewa Nowaka! Miłej lektury oraz mało streszczeń i stenogramów życzy - internauta!

2007-12-05 18:23:51 pierwszy wróci Krauze
Tusk zapowiadał, że umożliwi szybki powrót Polakom przebywającym za granicą. Obietnica przedwyborcza już się urzeczywistnia. Jako pierwszy wróci Krauze, bo prokuratura cofnęła nakaz zatrzymania.

2007-12-05 18:16:21 Ż>
>wyśmienicie! To wiadomość dla kontrolujących za pieniądze - nasze - podatników portale internetowe > podejmę działania na rzecz wykupienia drugiej części miasta Sandomierz i stworzymy w drodze secesji z Panem Jaskiernią Księstwo Sandomierskie - niezależne od władzy w Warszawie !Terytorialnie obejmie ono administracyjnie cały obecny powiat sandomierski. Będzie mała powtórka z historii!...! ?????????????????????????????

2007-12-05 13:27:17 kontrola internetu
w moim komputerze tak mendy grasują, że mało skrzynki nie rozwalą... Kontrola internetu to przyjemna robota. Też chciałbym brać forsę za przeglądanie Raportu Nowaka.

2007-12-05 13:05:03 do Ż
o to właśnie chodzi! Ale mnie już to nie wzrusza... Wielką krzywdę zrobili Jaskierni. Podobno kupił pół Sandomierza i teraz sobie wypoczywa.

Czytam gazetę z 2004 r. Piszą, że czystej krwi Polak - Aleksander Nauman miał udział w aferze - fikcyjnych darowiznach sprzętu dla szpitali. Ministerstwo zdrowia straciło 100 mln zł. Nauman był wiceministrem, szefem NFZ... Jestem ciekawy jak ta sprawa się zakończyła.

2007-12-05 12:42:20 "Polska Times"
Sprawozdanie z kontroli wykorzystania internetu przez funkcjonariuszy Delegatury UOP w Poznaniu".
Podczas kontroli prowadzonej przez wydział bezpieczeństwa łączności i informatyki stwierdzono, że służbowy komputer wicedyrektora, kapitana M., jest wykorzystywany do celów zupełnie niesłużbowych. "Ujawniono pliki graficzne o charakterze pornograficznym poruszające aspekty pedofilii, jak również zoofilii" - czytamy w sprawozdaniu.
Kontrola trwała od grudnia 2001 do lutego 2002 r. Stosowano metody informatyki śledczej, wykorzystywane do zbierania materiałów dowodowych na przestępstwa związane z użyciem komputera. Dzięki temu ustalono, że materiały pornograficzne z dziećmi i zwierzętami przegląda i ściąga z internetu właśnie zastępca dyrektora (jego służbowy komputer miał indywidualny numer). Zdarzało się, że M. podczas pobytu w biurze poświęcał pornografii po 2-3 godz. dziennie.

2007-12-05 08:21:05 ż- z rana >
Ujawniona dnia 04.12.2007 roku lista - to jest c.d. katalogu IPN - w świetle cytowanego artykułu o Kaczyźmie - świadczy o tym, że instytucja ta działa na zlecenie polityczne obecnej opozycji i jest skierowana przeciwko rządzącym - z zamiarem skutkowym - na wywołanie tzw. " zamieszania w polityce "!! Publikowane dane analitycznie nawet biorąc czas oraz okresy działalności publicznej niektórych osób ujawnionych w katalogu, które wcześniej były prawomocnie lustrowane, nie są zwięzłe, a także na pewno nie zawierają pełnych i szczegółowych danych jakie są w zbiorach IPN!Jest to wybieg PiS obliczony na usunięcie z polityki niewygodnych im osób tak z PO, jak i LiD oraz PSL

2007-12-04 19:48:08 media i sztuka
Holoubek - wiadomo, Niemczyk-też, podobno Stuhr...

2007-12-04 16:38:58 ...
Co nowego?

2007-12-04 08:47:09 zagadka
Jak się teraz nazywa mieszkające w Warszawie małżeństwo żydowskie?
- Monika i Stanisław Kaczmarscy

2007-12-04 08:33:08 ArtB
Na organizowaniu transportu z Rosji do Izraela zarobili dwaj czystej krwi Polacy - Bagsik i Gąsiorowski. Taka sztuka przez duże B!

2007-12-03 18:22:22 Tak i to prawda!
Międzylądowanie mieli na Wegrzech, a ochronę sprawowali żołnierze GROM ( Grupa Rozpoznawcza Operacyjno Manewrowa - powołana z rozkazu min.K. Kozłowskiego, działała wówczas w strukturze MSW )!!!
Ile keszu na to poszło z naszych pieniędzy -chyba? Nikt tego nie podał - żadna telewizja!

2007-12-03 15:03:50 na dobry wieczór
Telewizja polska podała, że 1 milion żydów wyemigrowało z Rosji do Izraela. O pozostałych redaktory milczą.

2007-12-03 14:50:20 za 50 centów
Bill Gates i jego kumpel - gracz giełdowy mają razem majątek szacowany na 100 000 000 000 dolarów. Mimo to poszli na obiad do restauracji McDonalda, żeby wykorzystać kupon rabatowy na 50 centów. Czyli prawda, że za 1 euro na placu w Tel Awiwie sami by się pozabijali.

2007-12-03 11:50:58 na DZIEŃ DOBRY Piterze...
UWAGA!
Poseł Nowak jedzie na rowerze!
Ten z Gdańska, a nie miasta Łodzi,
A mnie tym samym nic nie szkodzi!
A na portalu - ... co nowego?
No tak - od Gierałta, poprzez Biedziaka znalazłeś się raptem na portalu Z. Nowaka!

Tu same NIUSY się od rana niosą,
i bronią wszystkiego i wszystkich, nawet Fajbusiewicza ze Stokłosą!

Nikt nie wrzucił hasła o rosyjskich wyborach,
Bo z kretesem przegrała je żydowska diaspora!

2007-12-03 10:17:46 Pan F..., a rzecznicy KGP, KSP
... - no tak, od Gierałta - po Szyndlera, czy Biedziaka ( ksiądz - obecnie FAKT ) - no i SOKOŁOWSKI - ... sami Polacy!? RODOWI?

2007-12-03 10:02:30 no, a korzenie Grzegorza Piotrowskiego
... ona też była z ta LODZ !

2007-12-03 09:48:01 z korzeniami
Fajbusiewicz chyba też ma korzenie...

2007-12-02 18:47:23 Apple
żaden dziennikarz telewizyjny nie zainteresował się żoną ministra spraw zagranicznych. Za to Anetą K. interesowali się wszyscy. Dziwię się, że Anetki nie ma jeszcze w encyklopedii.

2007-12-01 16:14:46 na zsyłce
W XIX wieku były zsyłki na sybir, a teraz - Londyn lub Genewa. Jednak lepszy jest Zachód... Co w tej Genewie robią? Wyrąb lasów? Belka straci zdrowie, choć po Iraku jest zahartowany.

2007-12-01 16:04:34 Mateusz IV
Rzym.okres republiki (510 - 30 p.n.e.), po wypędzeniu ostatniego króla władzę wykonawczą sprawowali 2 konsulowie wybierani na 1 rok!
Opowiadam się za wprowadzeniem w III RP wyborów parlamentarnych co rok, ponieważ przed wyborami władza jest skłonna dać trochę społeczeństwu (po wyborach sama się pasie).

2007-11-29 19:11:38 do Ż
zgubiłeś w Genewie tow. Grzegorza Kołodkę!

2007-11-29 19:07:06 >>Ż
Tak doskonale - lecz dorzucić trzeba tu - tzw. ubocze europejskie powstałe dla obsługi Europy Środkowo - Wschodniej - niegdyś dla rozbicia RWPG - tj. Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju! Stąd wynika dla Polski obsada jednego dyrektoriatu - niegdyś Jan Krzysztof BIELECKI > Henna GRONKIEWICZ WALZ > ... > obecnie Kazimierz MARCINKIEWICZ. A nieformalna Genewa - BELKA, BALCEROWICZ... ROSATI !

2007-11-29 18:53:06 do Ż
dwa kluby plus bank światowy - i to jest ta mafia , która rządzi światem.

2007-11-29 18:48:32 wystarczy 1 euro
Ktoś tu mądrze powiedział - wystarczy rzucić z samolotu 1 euro na plac w Tel Awiwie i sami się pozabijają!

2007-11-29 11:16:22 c.d.
Klub Paryski - nieformalna grupa wysokich urzędników do spraw finansów z 19 najbogatszych krajów świata, która zajmuje się usługami finansowymi, jak restrukturyzacja i umarzanie długów krajów.

2007-11-29 11:14:13 c.d.
Klub londyński, grupa ok. 500 banków prywatnych, które od lat 60. udzielały wsparcia (kredyty, gwarancje) krajom rozwijającym się i państwom byłego bloku wschodniego.

2007-11-29 11:11:52 Ż
Są to KLUBY biznesu kół finansjery zachodniej( nazwy umowne )!

2007-11-29 09:30:33 do Ż
Tak, JVR będzie dbał o realizację polskich zobowiązań wobec klubu londyńskiego i paryskiego (nie chodzi o kluby sportowe!).

2007-11-28 19:12:01 kto nas rozdzióbie?
"Rozdzióbią nas kruki, wrony" napisał Żeromski. Chodziło o powstanie styczniowe. Nas wyniszczą mendy znanego pochodzenia.

2007-11-28 16:05:12 » ex posel nowak
chetnie... czekam na maila
info@raportnowaka.pl

2007-11-28 15:52:21 Appelbaum
Była cenzura, ale o żonie Gomułki wiedział każdy. O żonie Kiszczaka - nie.
Ciekawe, co ta pani Appelbaum napisała w felietonach dla "The Economist". Czy napisała, że Balcerowicz i spółka wymordowali miliony Polaków?!

2007-11-28 15:37:23 do ZJP
Może by pos. Nowak udostępnił trochę miejsca, żeby zachować dla potomnych te wybitne wiersze naszej noblistki. Jak zapieprzą z bibliotek uniwersyteckich, pamięć zaginie. Proszę o pomoc osoby mogące skserować te miłosne strofy do Stalina.

2007-11-27 16:51:38 dla odwiedzających ten portal
>> za wikipedia -
"... Anne Applebaum (ur. 25 lipca 1964 w Waszyngtonie) – amerykańska pisarka i dziennikarka żydowskiego pochodzenia. Ukończyła uniwersytet Yale, uczęszczała także do London School of Economics i Oksfordu.

W 1988 przeprowadziła się do Warszawy, mieszkała też w Londynie. Jako felietonistka The Economist opublikowała serię artykułów o przemianach społecznych i politycznych we Wschodniej Europie. Za swoją pierwszą książkę Between East and West (Między Wschodem a Zachodem) otrzymała w 1996 nagrodę im. Adolpha Bentincka. Za wydaną w 2003 książkę Gulag: A History (Gułag) otrzymała Nagrodę Pulitzera. Obecnie (2006) jest stałą felietonistką The Washington Post. Przeniosła się ponownie do Warszawy. Obecnie mieszka w Chobielinie wraz z rodziną.

Zna angielski, francuski, polski, rosyjski oraz chiński. Jest żoną Radosława Sikorskiego z którym ma dwóch synów, Aleksandra i Tadeusza... "

kat!

2007-11-27 16:27:41 do autora>>
>> jeszcze coś o żonie ministra:

Jego żoną jest amerykańska dziennikarka i pisarka Anne Applebaum, laureatka nagrody Pulitzera za książkę o Gułagu.


2007-11-27 15:51:56 żona ministra>od autora
Szanowni Państwo!

tę zasadę u Żydów wyjaśnia artykuł - patrz - www.pogonowski.com.

m.in. Kiszczak i Gomułka też żony mieli Żydówki i przez mężów - " zawracano kijem Wisłę ". Robi stę to po dziś dzień = zasada " jak nie on to ona "!!!

Pozdrawiam.

2007-11-27 15:13:04 Stanisław
Pozdrawiam uczestników debaty.
Tutaj dominują istotne problemy państwa polskiego. Natomiast w telewizji dyskutują godzinami o puszczeniu bąka.

2007-11-27 08:42:54 żona ministra
W Polsce ministrem obrony był obywatel brytyjski. Czy Radek zrzekł się obywatelstwa brytyskiego - nie wiemy. Teraz mamy problem z żoną. Żona polskiego ministra spraw zagranoicznych nazywa się Appelbaum. Jaka narodowość, jakie obywatelstwo?

2007-11-26 16:44:15 Zygmunt Jan Prusiński
Nie Rotemund a Rottermund. Jakby to powiedzieć: "Cicha woda brzegi rwie". Gdybyś się jej przyjrzał, no tak na jej fizjonomię, to oprócz dużego nosa, "niewinność" parzy... A jednak (stalinówka), była ogromnie zakochana w Stalinie. Bardzo płakała po tym zbrodniarzu. Jej debiut to wiersze komunistyczno-propagandowe, ideowe pt. "CHWILA", choć (jąkają się) jej przyjaciele i ona też że takiego tytułu nie wydała. Wydała, wydała - tylko wstyd przyznać się. Żydówka prawdy ci nie powie. No wyobraź sobie że tak szepce "Niewiasta do wróbelka" - taki napisałem wiersz, że: "Byłam nieprzytomnie zakochana w Józefie Stalinie"! Co na to by odpowiedział, wróbelek?

Pozdrawiam Pana i Czytelników
Zygmunt Jan Prusiński
26.11.2007 r.

2007-11-26 15:58:20 » ex posel nowak
ja nie widze roznicy

2007-11-26 15:08:20 Do ZJP
O poezji. W młodości czytałem wiersze "zawodowo". Jedyny tomik, którego nie dało się przeczytać do końca, to wiersze Szymborskiej. Dziwiłem się wtedy, że ona uznawana jest za wybitną poetkę polską. Dopiero, gdy dostała nobla, dowiedziałem się, że po matce Rotemund.

2007-11-26 15:02:25 do p. Posła Nowaka
Naprawdę, ta strona ma drugą wersję, następuje jakieś przekierowanie. Jak wejdę z drugiego linku, wygląda inaczej, inne są wypowiedzi.

2007-11-26 14:44:45 omen
Dlaczego musieliśmy odsunąć gąsiora?

To już zaczynało przybierać stan paranoi!

Za wydawanie marginalnego pisemka Bubel został umieszczony w zakładzie dla obłąkanych. Takie rzeczy zdarzały się tylko w Rosji za Stalina i Breżniewa.

Chłopak napisał w internecie, że kupi dubeltówkę i odstrzeli kaczki. Rano wpadło komando. Powali chłopaka na ziemię, skulii kajdankami. Mieszkanie wywrócili, komputer i płyty zarekwirowali. Chłopak odsiedział trochę w areszcie, ale na szczęście prokurator był zdrowy na umyśle i śledztwo umorzył.

2007-11-25 11:06:29 ( Ż )
JVR - działał będzie na zlecenie Klubu Londyńskiego.Mamy w 2008 roku do zapłaty ponad 4 miliardy dolarów. Wysysa i odchodzi, a przyjdzie inny znów z Klubu Paryskiego nominant - bo 2009 roku - to w większości przypadają Polsce płatności na rzecz tego klubu>>> i co dalej >>> rozbiorą nas bez bulu, a demokracja idzie dalej...>>> Ktoś kiedyś pisał >>> Rozdziobią nas kruki i wrony!

2007-11-25 10:45:42 Zygmunt Jan Prusiński
Miły człowieku, ty nie jesteś ani "Mosze" ani "Kacap" - choć ładnie brzmi. Nagrody Nobla nie dostaniesz, tym bardziej ja, bo tam w tej AKADEMII NAGRÓD siedzą mądrzejsi od nas... KRASNOLUDKI i oni rozporządzają kto z żydów ma dostać tę Nagrodę Literacką. Zobacz po kolei przez ostatnią dekadę, to zrozumiesz. Chyba że zapiszesz się do nich jak ostatnio Madonna, zmieniła się na stare lata; mądrość ją pokierowała.

Co do Twojej myśli: "żyd oszukał żyda" to najlepiej zapytać się o to samego "Profesora nad Profesorami" Bartoszewskiego, on wie jak to się robi. Zakończę tak, więc dlaczego lubię patrzeć na te małpie sympozja w Kurniku Sejmowym jako widz? Bo widzę jak sobie żydzi skaczą do pyska! A mówią tą samą filozofią, obojętnie kogo reprezentują.

I jeszcze jedno, sam się zastanawiam, że nikt ani to nikt nie reprezentuje NARODU POLSKIEGO w żydowskim Parlamencie.

Tacy jesteśmy rycerscy...

Pozdrawiam Czytelników
Zygmunt Jan Prusiński
25 listopada 2007 r.

2007-11-25 10:09:34 Do ZJP
Moja twórczość literacka o tematyce semickiej:

Najgorzej, gdy się wyda,
że żyd oszukał żyda.

Czekam na nobla.
Mosze Kacap

2007-11-25 10:01:29 odp.
Kto finansuje Kawalerów? - ja finansuję, wysyłając listy pocztą. A ten bank, który ma forsę na Kawalerów, kasuje od pożyczki 20 proc.! Tak wysysają z nas krew.

2007-11-25 09:44:54 ???
W czyim interesie będzie działał JVR mając podwójne obywatelsto? W interesie Polski, Wielkiej Brytanii, czy państwa innego?

2007-11-22 18:47:04 Do Pana Posła Nowaka
Niech Pan zobaczy - otwierając galerię z kim się Hanka G., Marcinkiewicz i inni bawią, a pod hasłem nasi dobroczyńcy - uzyska Pan odpowiedź, gdzie idą bezpowrotnie nasze pieniądze i dlaczego prezydent gąsior przyjmuje wielkiego mistrza tego zakonu!

http://www.zakonmaltanski.pl/index.php?go=5i0

Tak dalej w Polsce być nie może!

2007-11-22 17:21:02 Misza Morozow
Dlaczego macie pretensje do Rosjan?! Stalin był Gruzinem! To Gruzin odpowiada za wymordowanie polskich oficerów i powojenne zbrodnie.

2007-11-22 17:13:02 Julia bez prawa
Byłem pewny, że Julia P. ma wykształcenie prawnicze. Nie! Znowu przypomina się powojenna dewiza: Nie matura lecz chęć szczera...

2007-11-22 16:57:46 jak Polacy wybierają
Jedna panienka zarażona jest HIV-em, druga - syfilisem. Polacy wybierają mniejsze zło , czyli panienkę z syfilisem. A powinni obie przegonić gdzie pieprz rośnie... albo tam, gdzie morze martwe.

2007-11-22 16:13:40 do janek l.
Rok temu Dorn wziął na starość ślub kościelny. Fakt ten w ogóle nie zainteresował dziennikarzy! Cisza zupełna.

2007-11-22 16:04:32 do p. Posła Nowaka
Czy słyszał Pan coś o tym, że rodzina Hajki Gronkowiec chapnęła pożydowską kamienicę w Warszawie?
W trakcie kampanii gąsior chlapnął, że jego przodkowie przybyli na te ziemie w średniowieczu (do Zambrowa?).
Informacje trzeba zbierać jak perełki. Dziś dowiedziałem się, że kaczor Donald był w komisji likwidacyjnej RSW, która dała gąsiorom Express Wieczorny z kamienicą.
Lepper beknie za nakłanianie dorosłej kobiety do czynności seksualnych . Dokonania komisji likwidacyjnej RSW poszły w niepamięć.
Zna Pan "Echo dnia"? To chapnął niejaki Sołowow (wg moich znajomych - narodowość znana). W Rzeszowie "Nowiny" chapnęła rodzina śp. senatora Ślisza. W Krakowie "Gazetę" dostał Francuz i szybko odsprzedał Niemcom. Król będący sekretarzem KC PZPR dostał w Poznaniu tygodnik. Tak więc komisja likwidacyjna obdzielała wszystkie strony. Całe szczęście, że jest teraz internet.

2007-11-22 15:47:21 saba
janek L.

to Żydzie jest dyslektyczne! Dlatego, jak mówi to jęczy!

2007-11-22 15:10:12 janek L.
Dorn - panieńskie - rodowe nazwisko DORNBAUM - też Żydek rodem z Tarnopola. Tatuś pracował w latach 50-tych na PW, jako wykładowca Marksizmu i Leninizmu, a jak go wykopsali był optykiem w Warszawie - szkolił się w NRD - zakłady Zeiss w Jenie! Dlatego synek - be teraz na KOMUNĘ, a wypił ją z mlekiem od matki! Takie to podłe i mściwe nasienie żydowskie! Stąd też dozgonna więź z Kaczorami, bo łączy ich Ukraina i Politechnika Warszawska.

2007-11-21 10:49:44 ewa
do EWA- TAK ! - ta informacja jest prawdziwa. Szanowny internauto! Prawie 90% aparatu PPR, PZPR, UB, Informacji Wojskowej, SB do ok. 1975 roku - to polscy Żydzi - w większości repatrianci z terenów Związku Sowieckiego do Polski - zgodnie z decyzją Stalina. A już skazany za zbrodnie stalinowskie Adam Humer - to też osobnik narodowości żydowskiej. Na ten temat można by napisać dziesiątki rozpraw naukowych. A autorzy podręczników historycznych np. eurodeputowany Wojciech Roszkowski - czyli za dziada - pradziada Andrzej ALBERT - to też Polak ( Żyd )!!!

2007-11-21 09:16:25 do ewa
Brytyjski "The Guardian" podał , że prokurator stalinowska Helena Wolińska jest żydówką. W Polsce nikt nie odważył się tego powiedzieć. Komisja ds. ścigania zbrodni przeciwko narodowi polskiemu powinna ścigać żydów, którzy dopuścili się ludobójstwa.

2007-11-20 20:18:31 ewa
Dobry wojaku ...! I nie myślisz mobilnie. Jeśli nie masz takich zdolności to bodaj nie krytykuj, a słuchaj niektórych wypowiedzi medialnych - mniej lub więcej osób kompetentnych w sprawach wojska. Żołnierz Polski wracając z Iraku w miejsce stacjonowania jego jednostki w Polsce zabiera jedynie wyposażenie osobiste. Pozostałe uzbrojenie przekazuje się na wyposażenie armii Iraku. Koszty transportu wyposażenia - biorąc pod uwagę jego wartość, po odliczeniu stopnia zużycia są bardzo wysokie w stosunku do wartości księgowej tego sprzętu. I co wwieść go do Polski i na przetop do hut!

2007-11-20 18:26:34 dobry wojak Klich
Rozczulił mnie nowy minister obrony, który dziś zapowiedział, że do końca 2008 r. Polska wycofa żołnierzy z Iraku.
Kilka dni wcześniej telewizja polska podała, że Kongres USA podjął uchwałę o wycofaniu w 2008 r. amerykańskich wojsk z Iraku.
Może więc zdarzyć się tak, że Amerykanie przeprowadzą szybką ewakuację swoich wojsk, a Polacy zostaną sami, bo nie zdążą przetransportować zgromadzonego tam sprzętu.

2007-11-20 17:43:52 jack
Wiec nie nalezy sie dziwic Panie Stanislawie,ze mamy Polske,godna takich profesorow!Mi tez jest wstyd za nich,nawet,gdy nie donosilmi.
Te przyglupy,to nawet nie potrafia sie bronic,wiec chyba jest troche prawdy w ich zyciorysach.

2007-11-20 13:50:33 błyskawiczne kariery
Żona wciąż mi wypomina, że nie zrobiłem kariery. Wreszcie mogę wytłumaczyć jej, dlaczego inni robili tak błyskotliwe kariery.
Majchrowski - prof. z Krakowa. Zabezpieczony przez wywiad. Nic dziwnego, że już w 33 r.ż. był dyrektorem Instytutu Religioznawstwa UJ.
Jaskiernia - też prof. z Krakowa. Przed 30-tką zrobił doktorat. Potem zaskakujący skok na przewodniczącego Związku Socjalistycznej Młodzieży Poskiej. Potem sekretarz Rady Krajowej Patriotycznego Ruchu Odrodzenia Narodowego.I tak aż do ministra sprawiedliwości. Dlaczego kariera rozwijała się tak pięknie? - Ano dlatego, że był tajnym współpracownikiem służb specjalnych.
Siwiec - nie prof., ale też z Krakowa. Właśnie IPN podał, że TW.
Rosati - też piękna kariera.
Olechowski - dorobił się, zanim szydło wyszło z worka.
A Mroziewicz? - Od dziennikarzyny do ambasadora.
Passent? - Donosiciel godny carskiej ochrany.
I wielu, wielu innych, którzy dzięki współpracy ze służbami PRL-u ustawili się w życiu.
Nie wszyscy jednakowo zasłużyli się w dziele donoszenia i szkodzenia innym. Ale nawet ci, którzy byli tylko zarejestrowani, dużo na tym skorzystali. Oni byli pod ochroną! Oni korzystali ze wsparcia, różnorakiej pomocy. A na mnie SB złożyła doniesienie do Komitetu Wojewódzkiego PZRR, co zakończyło moją karierę.
Stanisław D.

2007-11-20 07:44:17 skorpion aus Deutschland
Panie Pośle NOWAK

... co wiemy na temat pochodzenia narodowego kierownictwa IPN, a szczególnie obecnego - z jakiej polskiej rodziny ( oczywiście podobno z Krakowa ) pochodzi Pan KURTYKA. Wygląd - hat tipisch - aus Polen!

2007-11-20 07:37:52 ubek stary
Tak to jest obecnie z komuną. Powstała żydo - komuna w Europie Środkowo - Wschodniej jpo roku 1944 est obecnie zwalczana permanentnie przez dzieci jej twórców. Robi się lustrację , ale dzieci nie podają z kim współpracował ich tatuś, mamusia, dziadziuś lub babcia.

Do - twórcy komuny : z tego co wiem, to rodowo krajem pochodzenia Kuronia i Geremka jest też Ukraina. Geremka tata to lwowski rabe - dziadek też, a nazwisko pożyczył sobie od piekarza z Zawichosta k/ Sandomierza. Zatem GDZIE TA NASZA POLSKA JEST?

Panie Pośle Nowak - a Chumer i Wolańska to też Naród Polski, czy Jakub Berman, a Beria to też nazwisko typowo SOWIECKIE !

O CO W TEJ GRZE CHODZI!!!

2007-11-20 06:42:47 twórcy komuny
Kuroń, Geremek, Michnik, Bartoszewski psioczyli na komunę, ale żaden nie powiedział, że komunę stworzyli żydzi.

2007-11-20 04:54:47 do endemol polska
Oficjalnie podali, że JVR był doradcą Balcerowicza.

Wyobraźmy sobie dzisiaj terapię szokową, jaką przeprowadził Balcerowicz na początku lat 90.
Od 1 grudnia oprocentowanie zaciągniętych kredytów wzrośnie do 60 proc.
Natychmiast pada każdy polski zakład produkcyjny i każdy sklep. A ludzie - wyrzucani ze swoich mieszkań przez komorników - leżą na ulicach jak szczury w czasie dżumy.

2007-11-20 04:34:13 Omen
Dlaczego teraz w Platformie będą brali wszyscy?
By żyło się lepiej. Wszystkim!

2007-11-16 17:08:22 ewa
Oj lekarz ! Przydał by się Panu - Pani od zaraz medyk, bo jak sądzić po treści zapisu coś w główce nie domaga !Trzeba leczyć, a jak dotąd na tzw. głupotę ludzką lekarstwa nie wynaleziono

2007-11-16 16:58:13 lekarz
Durniu!Ta chwila to lata do odrabiania!
Naczytales sie glupot i pieprzysz trzy po trzy.

2007-11-16 14:52:36 » ex posel nowak
JEzeli chodzi o Tuska, to w IPN pokazano cale 6 kartek. Choć numerajca wskazuje na setki stron tylko w jednej sprawie. Nie chcieli dac w trybie art 22 pokaza w trybie prasowym.

Zaczyna sie "Utuskowanie"

Poczekajmy... wyjda takie kwiatki, ze Tusk wyjedzie na Volksliste do BRD jak jego rodzina. Jeszcze chwila i bedzie cala prawda

2007-11-16 12:56:36 ewa
No i co Żeglarzu - mamy powtórkę z rozrywki, tylko troczę w innym opakowaniu! Zamiast Balcerowicza - J.V. R ..i - no i dalej się kręci polski koszmar! Ośrodki decyzyjne nadal te same - zobacz niżej co napisał dyskutant.

2007-11-16 12:50:17 Żeglarz TUSK
Życiorys Tuska zaczyna się na studiach. Wcześniej nie żył.
Na tych studiach, za które płacili komuniści, występował przeciwko swoim dobroczyńcom. Tu się spotkał z kolegami, tam się spotkał, a dziś podają, że prowadził wielką działalność opozycyjną.
Dalej podają, że w czasie stanu wojennego historyk Tusk, w domyśle - gnębiony przez reżim, musiał pracować fizycznie. Malował kominy, czyścił szyby na wysokościach. Prawda jest taka, że Tusk rzeczywiście był zatrudniony w spółdzielni usługowej Macieja Płażyńskiego (tego), ale nigdy nie pracował na wysokościach!
W 1993 r. - założony przez Tuska, Bieleckiego. Lewandowskiego i Merkla - Kongres Liberalno-Demoktratyczny, zwany aferalnym, nie wszedł do sejmu. Wtedy Tusk wspólnie z Mazowieckim doprowadził do przemienienia Unii Demokratycznej w Unię Wolności. I tak w 1997 r. żeglarz Tusk wrócił do sejmu, aby wspierać AWS i poronione reformy Buzka, usadowić Balcerowicza na fotelu ministra finansów, a poźniej na fotelu prezesa NBP.

2007-11-16 12:03:54 endemol_polska
Ale cicho - nikt nic nie pisze, a w kraju mamy Tuska rząd, Kaczor wyjechany - Jan Vincent ROSTOWSKI - wychowany w Anglii i w Afryce, wspierany przez L...ę Staszic oraz KLUB LONDYŃSKI oraz "przyjaciel":
- Witolda ORŁOWSKIEGO,
- Leszka BALCEROWICZ,
- Bohdana WYŻNIKIEWICZA,
- establishment BUZKA - b. premiera.

Co ma robić głównie :

- likwidacja szybka zadłużenia wobec Klubu Londyńskiego ( w roku 2008 spłata przez Polskę długu zewnętrznego ponad 4 mld $;
- szybkie wprowadzenie €;
- cięcia w finansach publicznych - czyli inaczej ich reforma, żeby "wyciąć " kasę na spłatę zadłużenia! No wytnie nam kasiorę w stylu Kołodki, Belki - i za dwa lata przyślą nam nowego nominata z zagranicy znów to samo!

Co Pan Panie Pośle powie o tej osobie w znanym nam temacie! Co chcą to robią, a Polak - gdzie!
2007-11-16 07:29:39 Abdank
Bynajmniej nie sugeruję, że w Afganistanie i Iraku walczą Żydzi odziani w mundury polskich żołnierzy! Wręcz przeciwnie - uważam że na pewno w Iraku polski mundur hańbi się obroną żydowskich interesów. Co robi polski żolnierz w Afganistanie - krainie pozbawionej bogactw geologicznych, tego na prawdę nie wiem. Może Wy wiecie? Powołujesz się Rambo na jakąś polską gazetę. Jaka ona polska, jak tam nie ma śladu wywiadów z rodzinami polskich żołnierzy,którzy pojechali do Afganistanu zabijać, z ich dowódcami ani z nimi samymi? Dziennikarze unijni i amerykańscy tam by dzień i noc koczowali, żeby zdobyć informacje dla czytelników, gdyby rzecz ich krajów dotyczyła. Ale widać za wysokie progi na bublowe nogi. Wydrukować frazesy a naiwni niech kupują :))).

2007-11-15 23:33:26 Wódz Polaków
Jest ciekawa informacja na stronie KGP poświęcona testom na inteligencję dla policjantów. Otóż okazuje się, że kandydaci, ktorzy mają inteligencję wysoką lub ponad przeciętną są niedopuszczani do służby w Policji. Jednym słowem chodzi o produktywizację robokopów, półgłówków, mięśniaków, którzy są w stanie wykonać wykonać każdy głupi rozkaz i polecenia. 40% z nich w 5 roku służby leczy się i psychiatry, bo już nawet ich prymitywny umysł zaczyna mojmować, że funkcjonują w kurewskim systemie. Za ten stan rzeczy powinni odpowiedzieć premierzy, zwłaszcza, że w Europie tylko w Polsce okres szkolenia policjanta trwa 1/2 roku, a w innych krach od 24 do 36 m-cy. Przeanalizowałem wsztskie przypadki użycia broni wobec kierowców, a pokrzywdzonymi były osoby niewinne, które "pomylono" z gansterami i w wieku od 19 do ponad 50 lat. Scenariusz jest identyczny, zawsze, każdy w opinii policjantów i prokuratury chciał przejechać f-szy. Pytaniem jest jaki idiota w KGP każe być policjantowi żywą tarczą, a także skoro Polacy chcą rozjeżdżać policjatów, to może służba ta jest tak znienawidzona, że trzeba ją rozwiązać. Kaczor dostał od Rzecznika Praw Człowieka RE memorandum o nadużyciach władzy przez policję i spisku w prokuraturach i sądach zorientowanym na zatuszowanie tych czynów. Także ONZ zażądał wyjaśnień. Zamiast budować wysokie standardy, to wymiślił sobie system zastraszania i polowania na obywateli. Dlatego też przegrał, bo prawo, to znaszy Dekalog, a nie miliony bzdurnych przepisow. Żydzi naprawdę nie nadają się do rządzenia, a jedynie do zamętu. Oczywiście wg. intrukcji Bermana wiedzą, że najlepszych gojów zlinczować!!! DO BRONI RAMBO!!! Z Panem Bogiem Rodacy!

2007-11-15 22:53:48 Ad Rem
Kaczyński miał przekazać jutro władzę nowemu Prezesowi Rady Ministrów, ale się chłopczyk wzioł i obraził (cecha harakterystyczna KACZYZMU).
Moim zdaniem wyszed z niego taki BUBEL Narodowy, co może się niektórym morze i spodobać.

2007-11-15 22:16:30 ewa
Pan lub Pani - bez adresu - Pan Tusk nie zna chyba art. 60 Ustawy Zasadniczej. Z tego co wiem to na 100%. Na portalach chuczy o tym od paru dni. Z Radkiem było podobnie!Dwupaszportowcy! Co w takim przypadku przepisy o obywatelstwie polskim?

2007-11-15 22:14:10 Rambo
Stalo sie żle,że polscy żolnierze pojechali do Iraku i do Afganistanu to wielki blad i za to trzeba osądzić tych,którzy wyslali tam naszych żolnierzy.Natomiast nie są to żadni zydzi jak sugeruje P.Abdank ,to są normalni zwykli zolnierze polscy, stało się zle,to fakt,ale niema prawa ich sądzic kto nie byl na wojnie,lub w wojsku.Poczekajmy na wyrok sadu mam nadzieje,ze ich uniewinni.Czytalem dzis TYLKO POLSKA P.Posle Z.Nowak gratuluje a wszystkim polecam lekturę.Panie i panowie jest rzecza oczywista że będa tu pisali eskimosi i inne krety żeby skłocic izamieszać tylko zgoda i wspólny front dla ojczyzny.Panie Zygmuncie Janie Pruśiński prawy Pan Polak to się czuje nie dawaj sie Pan prowokować Mariolce itp.jak to się mówi spoko, wyluzuj,taka to czasami jest rola polskiego narodowca.Jak w szarzy bić wroga przyjdzie czas i wtedy rowno i na komende.Niech zyje LESZEK BUBE I PPN !!!SLAWA WIELKIEJ POLSCE !!!A JAK WIELKIEJ TO KAZDY O POLSKIM SERCU WIE!!!BOG TEZ TO WIE i POBLOGOSŁAWI!!!

2007-11-15 22:05:27 bez adresu
Wy tu się licytujecie, a inwazja trwa! Kim jest Jacek Rostowski - bądź Jan Vincent Rostowski. Jutro o godz. 10:15 ma objąć poważny urząd w RP Tuska > !?

2007-11-15 21:03:47 Abdank
Panie Nowak, (bo nie pamiętam, żebym bruderschaft z Panem raczyła wypić) , jakiż to sąd uznałby Pan za wiarygodny w wyrokowaniu , ponad sąd szlachetnych Polaków? Przelana krew bezbronnej kobiety i dziecka zawsze była uważana za hańbę polskiego munduru, niezależnie od okoliczności. Pan widać nie znasz szczytnej historii i tradycji wojska polskiego a nawet tej idei na sztandarach haftowanych -"Bóg, Honor Ojczyzna", dewizy chłopskich kosynierów - "Żywią i Bronią". Kogo bronili zabójcy kobiet i dzieci w Afganistanie, Żyda? Bóg był w tej furgonetce jadącej pacyfikować afgańską wiochę, honor w zabijaniu bezbronnych, ojczyzna zagrożona przez karmiącą matkę z malutkim dzieckiem? I w tym zdarzeniu jest jeszcze coś znacznie bardziej plugawego "Panie" Nowak - ci psychopaci odziani w mundur polskiego żołnierza pojechali tam z poczuciem bezkarności, żeby ZAROBIĆ FORSĘ na zabijaniu ludzi walczących o swoją ojczyznę i swoją niepodległość, wyładować własną sadystyczną żądzę mordu i jeszcze na tym zarobić. Zabić czyjąś kobietę i dziecko, żeby napaść gębę swojej kobiecie i dziecku. Może być coś bardziej hańbiacego? Ale oczywiście - Nowaki, Kowalscy,Pawlaki itp. takich subtelności moralnych nie są w stanie zrozumieć...

2007-11-15 20:30:34 Zygmunt Jan Prusiński
Panie Znbigniewie Nowak, przecież o to chodzi żeby nas POLAKÓW skłócić. Oni (bawią się nami), my na poważnie a wrogowie jaja sobie robią - powinien Pan to wyczuć. Ja z nikim nie będę duskutował na GG; bo nie "gęgam", szkoda czasu.

Ja piszę już pod ich dyktando, to lepsza taktyka. Chcą białe będzie białe, chcą czarne będzie czarne. Panie Zbigniewie, ja wiem kto to piszę, bawię się nimi - przeżyłem ich już dawno.

Ale chciałałbym zawiadomić o tym, że w najnowszym Tygodniku TYLKO POLSKA nr 46, 14.11-20.11.2007 r. str. 9 jest artykuł "KIM SĄ KACZYŃSCY... fakty, mity i wątpliwości" Zbigniewa Nowaka i także na str. 14 i 15 "Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa". Polecam.

Co do "Obozu dla Uchodźców" w Traiskirchen, to bardzo mało jest literatury faktu opublikowanej - a przecież to ważny dokument Narodu Polskiego w tamtym czasie. Proszę nie lekceważyć tego, bo to była EMIGRACJA pod nazwą "Solidarnościowa". Jak najbardziej Ci, którzy przeżyli Los Emigranta w Traiskirchen, powinien opisać i upublicznić na Forach dla Polaków.

Pozdrawiam Czytelników
Zygmunt Jan Pruisiński
15 listopada 2007 r.

2007-11-15 20:23:57 Abdank
Uważam Sabinko, że słusznie jest tak traktowany. Oczywiście, że w armii nie byłam, bo w Polsce na szczęście służba wojskowa kobiet nie obowiązuje. Jestem też przeciwna politycznej obłudzie, która bez skrupułów zakłamuje rzeczywistość nazywając wojnę misją pokojową a morderstwo rozpoznaniem pozycyjnym. Widzę, że tu wszyscy na Żydów równo dymią, ale nie mogę wymyślić jakież to interesy może mieć Żyd w nie ciekawym geograficznie i geologicznie Afganistanie, a tym bardziej żołnież polski. Jedyne wytłumaczenie to takie, iż nadmierne włazidupstwo wobec Buscha zaczyna się czkawką odbijać.
Nie wiem Panie Prusiński czy Mariola jest kobietą tak jak i nie wiem, czy Pan z "tych" Prusińskich. Może nazwisko kupione, bo dzisiaj wszystko jest do kupienia, honor munduru też.

2007-11-15 19:36:44 » ex posel nowak
Panie Prusinski, czy nie moze pan prowadzić tych rozmow z Pana wielbicelka na gg? Musi sie pan tu produkowac? Moze pan zobaczyc wszystkie zniewazajace pana komentarze autorstwa Mariolki w spluwaczce.

Czy nie mozna tu umieszczac komentarzy do rzeczy. To nie jest forum dla wyprozniania sie ze wszytskiego co lezy na sercu i to od 25 lat, nawet tego co było w Treiskirchen
Infrmuje, ze wszystkie komentarze tego rodzaju beda - bez urazy - w koszu.
Dość. Faktycznie powstaje wrazenie, ze jest to forum frustratow i nawiedzonych. Ja nie zamierzam tego komentowac.
DOŚĆ!!!

2007-11-15 19:23:44 Zygmunt Jan Prusiński
Czy ja ci "Mariolko" mówiłem w czasie snu, że jestem antykomunistą? Czy podpisałem ci jakąś na twoją rękę umowę? Ja jesatem z tego żródła co jest Jola i Aleksander Kwaśniewski. Jeśli oni ci mówią prawdę to i ja ci mówię prawdę - a Polacy zawsze wierzą prawdzie. Tobie akurat daleko do Prof. JERZEGO ROBERTA NOWAKA, to i nawet mnie komunście z funkcji sekretarza PZPR w Słupsku jest jakiś do profesora szacunek.

Widzisz "Mariolko", tobie nie jest ważne że byłem sekretarzem PZPR, ale licho wie o co ci chodzi...?

Nazywasz mnie antynarodowym poetą - a ja ci mówię, że jestem narodowym poetą, bo nikt dziś, (ze wszystkich poetów) nie pisze o POLSCE, o NARODZIE - POKLAKÓW.

Oni wolą mnie (dawnego sekretarza PZPR), niż ciebie, o taka Mariolka kombinatorka, śmierdzi cnotą!

"Mariolko", miej jaja a nie cipę!!!
Bądź mężczyzną - a nie bądź Icekiem!!!!!!

2007-11-15 19:22:39 ewa
Tak czytam te Wasze dyskusje i sądzę, że to w niektórych przypadkach to " rozgrywki", które obniżają znaczenie portalu w polskiej polityce. To nieładnie - tak kajac sie. Sa Panowie bardzo poważne wydarzenia i nad tymi sprawami należy sie skupić. Kaczyzm nie odpuszcza. Jak donoszą - te słuszne media brat Jarosław nie bedzie przekazywał osobiście władzy następcy! Tego od przejmowania prezydentury przez Kwaśniewskiego w Polsce jeszcze nie było! Dokąd Polska zmierza? To jest pytanie i co z tym krajem dalej - może go w czarter przekażą? A co z nami? Panowie troche powagi! Ten portal czyta wielu Polaków. Uważam, że sprawy małych - pyskówek jeśli one muszą być można załatwić poprzez info ...!

2007-11-15 18:51:49 Mariola
Panie PRUSIŃSKI,

twój "bóg" Robert Jerzy Nowak to ile lat był w tzw. Stronnictwie Demokratycznym - satelickiej partii wobec PZPR???

Odpowiedz mi tu publicznie, bo z tym zawsze masz problemy. Jrdynie obrarzać porządnych ludzi to ty potrafisz! No, i jeszcze udawać ANTYkomuniste to też!

Mariola

2007-11-15 15:36:36 » ex posel nowak
Ty Abdank, od stwierdzenia czy był to MORD jest sąd a nie TY. Takis "inteligentny panicz" a nie wiesz, ze nie wypowiada sie takich sądów bez przeczytania akt. Skąd chcesz wiedziec, co tam było? Z Zydowskiego TVN czy moze Wybiórczej?
Acha ć... jednen, zapomniałeś dodać, ze ktoś im podłożył mine pod samochód... No coż z percepcją tego co widzsz lub slyszysz nie jest najlepiej
Zegnam!!!

Najwyrazniej zaczyna ci sie nudzić i przyplatałeś sie tu niczym mik...

2007-11-15 09:14:33 Zygmunt Jan Prusiński
Do "Abdank-a":
Jeśli rozumiesz tę myśl co ta "Mariolka" napisała wcześniej, to mam prawo także odpisać.

Ona nie jest kobietą - to jakiś dziwoloąg ludzki.
Przecież możecie do siebie pisać listy miłosne, nie musicie akurat upubliczniać swoich uczuć.

Wiesz co jest nieprzytomnie brzydko, że ktoś kogoś w ogóle nie zna, a na (otwartych i wolnych Forach) pisze głupoty. A skąd wiesz iż ta "Mariolka" jest kobietą... "Abdank-u"?

Jak się nudzi, niech wejdzie na dach i rozbierze się do naga i pobiega sobie... o tak w imię wolności.


2007-11-15 08:48:53 tet_Polska
abdank - szukaj w internecie, a zobaczysz co to wojna XX i XXI wieku - o obozie amerykańskim dla terrorystów - Obóz Delta Guantanamo - www.Wikileaks.org. Ty chyba w armii nie był - chłopie!

2007-11-15 08:17:09 sabinka
Abdank - nie trzeba czytać encyklopedii, żeby wiedzieć, że na każdej wojnie giną ludzie! To jest najgorszy owoc wojny!!! Jesli już chcesz pisać o naszym żołnierzu to wiedz, że on w Afganistanie i Iraku jest traktowany jako okupant. Pojedź ze swoją encyklopedią na Litwę i zapytaj ludność będącą w jesieni swojego życia co Ci powiedza o naszym AK - to samo co Talib o naszym żołnierzu, który z księdzem więcej się modli niż poświęca czasy na "pokojowe działania", a jak widać później zabija. A gdzie zatem jego dekalog!( zaraz będą krzyki w tym temacie ). To sa wojny w interesie nie świata, czy arabów, a dla sprawy interesu Narodu Izraela oraz kół przemysłowych, politycznych i kapitałowych USA ( czyli Żydów Ameryki )!

2007-11-15 06:46:15 Abdank
Pan Rawicz Prusiński ubliża kobiecie. Wstyd!

2007-11-15 06:42:30 Abdank
Ps - te artykuły kk. od dwóch dni cytuje serwis onetu. Ewo - wg. Wielkiej Encyklopedii, sednem działań partyzanckich jest ZAWSZE walka narodowo-wyzwoleńcza z okupantem bądź reżimem rządowym. W kontekście tej definicji encyklopedia wymienia nasze AK! Rambo - RP zawsze i wszędzie powinna chronić morderców w polskich mundurach? Kobiety i dzieci na własnej ziemi, jacyż to wrogowie polskiego żołnierza? Uważasz, że tam ludność cywilną zabiły "wysłane przez polski rząd" bezmyślne manekiny, czy ochotnicy-katolicy dysponujący znajomością prawa międzynarodowego,5 przykazania, pojęciem świętości życia i honoru munduru polskiego żołnierza?

2007-11-15 02:04:10 Ci żołnierze to obywatele polscy narodowości żydow
A zajrzeć tym żołnierzom w PESELE i wszystko będzie jasne jak słońce!!!
Polacy narodowości polskiej nie są zdolni do mordów z całą bezwzględnością. Jedynie wychowani na Talmudzie żydzi potrafią torturować, terroryzować i mordować "z zimną krwią". Dowody mamy w polskiej historii oraz w produkcji filmowej i telewizyjnej, w grach komputerowych...
CZY TO NIE ŻYDZI SĄ WŁAŚCICIELAMI WYTWÓRNI FILMOWYCH I WIELU STUDIO TELEWIZYJNYCH ????
To, co widzimy na ekranach, jest emanacją żydowskiego sposobu na życie. Niestety - żydowskiego znaczy - diabelskiego - sposobu na życie.

2007-11-14 22:30:39 Zygmunt Jan Prusiński
Oj Mariolko, Mariolko, co za ciebie kobieta...

Mogę ci powiedzieć że byłem sekretarzem PZPR w Słupsku! Ty wiesz ile miałem przez 5 lat "Mariolek"?

Pozdrawiam twoje CHAMSTWO !

2007-11-14 22:22:13 Rambo
R.P.powinna wsędzie i zawsze chronić także i prawnie swoich żolnierzy,oni nie byli tam prywatnie !!!Trzeba wiedzieć kim jest wróg i co robi z żolnierzami wziętymi do niewoli ,oszczędzę opisu tortur stosowanych przez afgani,bo są to plemiona rózne mowic talibowie to duże uproszczenie,w każdym razie śmierć jest wybawieniem,wojna to psychoza także zbiorowa,to też tzw. owczy pęd,to taktyka prewencji .Wysłać ich to pomyłka,za to powinien ktoś odpowiadać.Zolnierze są niewinni i sprawa winna być zamknięta bezapelacyjnie.bez sądu.A jeśli już stosować prawo miedzynarodowe i sankcje ONZ to równo wobec wszystkich bez wyjątku panstw na świecie w tym i Izraela,np.ataki na Liban ,atak ostatnio na druzów,czy tam choćby włos z glowy spadl izraelskiemu żolnierzowi?Byłem w Grecji,klną euro na maxa ,niestety traktat akcesyjny i prawo euro nad naszym to utrata suwerenności RP ito jest duży problem, który bedzie niestety narastał ze szkoda dla narodu.SLAWA WIELKIEJ POLSCE.BÓG HONOR OJCZYZNA.

2007-11-14 21:07:21 ewa
P.S.
abdank - według mojej wiedzy tak w Afganistanie, jak i Iraku jest regularna wojna w różnej postaci, partyzancka - Talibanci ( Talibowie ), Irak - też różne formy działań. To naszej opinii publicznej mówi się o misjach pokojowych! Na wiosnę może dojść inwazja USA na Iran ... ?! Przeglądaj zachodnie serwisy informacyjne dowiesz się więcej na ten temat.

2007-11-14 20:57:54 P.S.
P.S. dla abdanka:

art.122.par.1. Kto w czasie działań zbrojnych atakuje miejscowość lub obiekt niebroniony, strefę sanitarną lub zneutralizowaną albo stosuje inny sposób walki zakazany przez prawo międzynarodowe,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5, albo karze 25 lat pozbawienia wolności.

art.123.par.1.Kto naruszając prawo międzynarodowe dopuszcza się zabójstwa wobec, ...

4) ludności cywlnej obszaru okupowanego, zajętego lub na którym toczą się działania zbrojne, albo innych osób korzystających w czasie działań zbrojnych z ochrony międzynarodowej,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego więzienia.

ewa chce puszczenia płazem tego? Kaczor odpowiedzialność polityczna i Rydz Szczygły, Macierewicz w granicach zamiaru sprawców!!!

2007-11-14 20:55:20 Abdank
Ewa, to zdecyduj się - pojechali na wojnę czy na misję pokojową? A poza tym , hmm...kto to są ci Talibowie? Czy nie są to przypadkiem kuzyni, bracia, mężowie i ojcowie tych zamordowanych Talibek i Talibiątek? I czego właściwie w Ich wsi szuka polski żołnierz, dla jakiej idei strzela do tych matek i dzieci jak do kaczek, a później wspólnie z kolegami fałszuje raport na ten temat, żeby nie ponieść odpowiedzialności za tą zbrodnię? Szuka: przygody, pieniędzy, zaspokojenia swoich sadystycznych potrzeb, okazji do bezkarnego zabijania, wymigania się od uczciwej pracy, no, czego?

2007-11-14 18:52:05 ewa
Abdank- jak by tego nie interpretował, to żołnierze Ci pojechali nie na plac zabaw - lecz na wojnę. Tu "za ucho" trzeba wziąć też kierownictwo Państwa i okoliczności, w jakich skierowano polski kontyngent do Afganistanu. Odpowiedzieć trzeba na pytanie - jak przygotowano działania w tym rejonie.Trzeba sprawdzić stan rozpoznania sytuacyjnego dokonanego przez wywiadowców i czy takie w jakiejkolwiek formie było w rejonie działań, gdy polska grupa prowadziła ostrzał pozycji Talibów. Czy geograficznie i posesyjnie był rozpoznany rejon działań.Mogło zawieść ono, a skutek jest taki jaki jest. W gronie osób podejrzanych trzeba postawić - jesli już te osoby sądzić ( jestem przeciwny temu ) - ludzi z kierownictwa Państwa i MON odpowiedzialne za wojskowy wywiad i kontrwywiad oraz misję w Afganistanie. W pierwszej kolejności odpowiada dowódca kontyngentu za to co się stało. W przypadku takiego oskarżenia, bez względu na okoliczności należy bezwzględnie udowodnić winę umyślną sprawcy.

2007-11-14 18:21:56 Abdank
Pytam z ciekawości: co sądzicie o polskich żołnierzach, którzy dokonali mordu w Afganistanie na bezbronnych kobietach i dzieciach?

2007-11-14 17:25:17 Mariola
Nasz poeta ANTY-Narodowy zakochał się w ałutorytetach z rżymowego SD. Kim było SD wszystcy, co przeżyliśmy komunę wiemy - młodszy brat PZPR. Ale Prusińskiemu to, k.... nie przeszkadza. Za chwilę będzie tu cytował Bendera - posła na sejm prl.

2007-11-14 15:53:30 » ex posel nowak
Ciekawostka

W obecnej kadencji na stronie www.sejm.pl przy wizytowce juz nie podaje sie miejsca urodzenia wybranca narodu.

To znacznie utrudnia badania genealogiczne. IPN zamazuje rodzicow, a Sejm miejsce urodzenia.

Ciekawe na czyje ządanie taka zmiana?

2007-11-14 15:53:30 » ex posel nowak
Ciekawostka

W obecnej kadencji na stronie www.sejm.pl przy wizytowce juz nie podaje sie miejsca urodzenia wybranca narodu.

To znacznie utrudnia badania genealogiczne. IPN zamazuje rodzicow, a Sejm miejsce urodzenia.

Ciekawe na czyje ządanie taka zmiana?

2007-11-14 13:38:05 do p. adam
Z tego art. powinna być sądzona cała ekipa, która doprowadziła do podpisaniu traktatu akcesyjnego. Rezygnacja z własnej waluty, podporządkowanie prawa jest pozbawieniem niepodległości.

2007-11-14 13:10:52 Omen
Na początku lat 90. biznesmen Gawronik poszedłby do ciupy, ale senat jednym głosem nie uchylił mu immunitetu. Kryminalista Gawronik przez 4 lata brał pensję senatora i forsę na biuro. Dopiero po zakończeniu kadencji trafił do pierdla.

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski miał zarzut prokuratorski, ale chronił go immunitet sędziego Trybunału Stanu. Na pierwszym posiedzeniu nowej kadencji sejm ponownie wybrał Majchrowskiego na sędziego TS. Jacek będzie chroniony przez następne 4 lata. Zwykły obywatel nawet nie zdążyłby pierdnąć, a już byłby zapuszkowany.

Przy okazji poznaliśmy tajemnicę błyskawicznej kariery prof. Jacka M. Od 1975 r. był "zabezpieczony przez wywiad".

2007-11-14 11:11:09 Stefcio
O jakim "kaczyzmie" tu pisanina ? Skonczcie z tym,trzeba pisac o parciu na wschod !
Polskie tsunami-tuskani sie zbliza,idzie ogromna i wysoka fala,ktore nie tylko takie ptactwo jak kaczki zmyje ale tez i wielu niewinnych ludzi zatopi.
Czas szykowac "arke Leppera",bo inaczej oprocz wody wezmie nas cholera !!!

2007-11-13 22:40:25 Rambo
Panowie Leszek bubel założyl STOWAŻYSZENIE PRZECIW ANTYPOLONIZMOWI może warto sie z nim skontaktować w tej sprawie,trzeba jasnego i precyzyjnego zdefiniowania ,żeby nie ściemnili i nie zakręcili.

2007-11-13 22:15:52 asekurant
Panie Pośle ! -
uważam,że zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art.127 może być zgłoszone w stadium ad rem i obejmować w naszym przypadku dosyć szeroki okres historyczny Polski. Tu może wyjść wiele osób i ciekawych spraw! Są jednak potrzebne opinie prawne - niejednoźródłowe.Zool Buch nie zawsze posiada akceptowalną opinię w środowisku prawników polskich. Za PO może mieć "branie" (Ćwiąkalski )!

2007-11-13 21:39:26 » ex posel nowak
Ja mam na mysli definicje wynikajaca z komentarza. Ja znam brzmienie tej z Zoll/ Buchala.

Po jej przeczytaniu nie mam wiatpliwosci, ze znamiona czynow zdefiniowanych w tym przepisie niejednokrotnie poczawszy od 1989 roku zostaly wyczerpane.
Nie podchodze zachowawczo czy asekuracyjnie, bo zawiadomienie w podaniem osob lub kregu osob zostanie tu umieszczone. Nie podawalem nazwisk bo uwazam, ze na poczatek musi byc znany komentarz do tego przepisu by zarzuty byly do zrozumienia.

Dla mnie te poczatek tych czynow ma miejsce jakies 30 lat temu lub nawet wiecej, zas realizacja nastąpila ze zmiana ustroju.
Ja sie zastawie ale postawie, by sledztwo w tym zakresie zostalo wszczete i przeprowadzone.
Musze jednak pogrzebac troche w dokumentach dotyczacych ruchów syjonistycznych za ostatnie 40 lat by mozna bylo to dzialanie pokazac na przykladzie dluzszego okresu. Niepodleglosci nie demontuje sie w 4 lata.

Reaktywania lóż masonskich jest jednym z etapów reallizacji tych zamierzeń

2007-11-13 20:30:10 Rambo
Zgadzam sie calkowicie z Ewą i Darią dwa dni po 11 listopada Swięcie Niepodległosci oskarzyc polskich żolnierzy !!! Wstyd i hańba to bezprzykładna w dziejach wojska polskiego rzecz,skandal,pluc na polski mundur!!!Wojsko Polskie to świetosc .Zolnierz wykonuje rozkaz ,ludzie przecież Oni nie pojechali tam prywatnie ,wykonywali ROZKAZ do K......nędzy ktoś go wydal ktoś ich tam wysłal,pojechali na wojne nie K.......na obóz harcerski.W sytuacji bojowej każdy musi to wiedzieć nie ma miejsca na pierdoły nie my ich to oni nas,taka jest wojna.Taktyką partyzantów afgańskich jest to,że cowają się za ludnoscia cywilną w sytuacji bardzo silnego stresu trudno odróżnic cywila od partyzanta.Natomiast bezwzglednie nie wolno ich sądzić są niewinni.Zgadzam się ze w Afganistanie, Iraku,Iranie to nee nasza wojna,to nie nasze sprawy iwinno sie ukarać tych ktorzy za to odpowiadają bezwzględnie i bez przedawnienia jeśli kiedyś Da BÓG .'profesor' Uzi ciekawostka zwolniony z obozu koncentracyjnego podobno ze względu na stan zdrowia czy to mozliwe, moze ktoś moglby to zweryfikowac a może ktos zna inne takie przypadki?v-kolumna osłabiala panstwo polskie ,to dywersja i sabotaz za to i dziś powinna byc stosowana kara śmierci,tak jak i za przestępstwa gospodarcze na duza skalę.W Poznaniu znow ma odbyc sie parada....odpuszczam komentaż ponieważ musialbym za duzo przeklinać .Niech żyje Zbigniew Nowak gościnny gospodaz ,Niech Zyje Leszek Bubel ,PPN .SŁAWA WIELKIEJ POLSCE .Szable do boju ,lance w dłon wrogów POLSKI gon,gon,goń!!!

2007-11-13 19:41:06 sigma
Sądzę Panie Pośle

- że "adam" piszący tego posta zna doskonale definicję niepodległości oraz ad personam kogo może dotyczyć odpowiedzialność stanowiąca przedmiot ochrony prawnej typizowany w cytowanym artykule - lecz poważnie ściemnia sprawę. Po prostu boi się personifikować.

Pan też asekurująco pochodzi do tematu i się temu nie dziwię!

2007-11-13 19:07:08 » ex posel nowak
Jak umieszcze komentarz do tego przepisu, tzn. bedzie pan znal definicje niepodleglosci to bedzie pan wiedzial, z cym sie "je" ten przepis.

Nadto w najblizszym czasie zostanie tu umieszczone zawiadomienie z tego artykułu.

Wiecej nie uprzedzam.

Powiem jedynie tyle - dzis czytalem o V kolumnie jaka stanowila mniejszosc niemiecka w Lodzi do 1939 roku. To jest dobre opracowanie. Pokazuje jak rozne stowarzyszenia, w tym nawet spiewacze byla agentura niemiec. Prawie wszystkie tego rodzaju stowarzyszenia zajmowaly sie dzialalnoscia polityczna i szpiegowska, sluzyly do wymiany informacji, niczym dzisejsze jakies tam stowarzyszenia i zwiazki...

Wszytsko to mozna bylo by tu wrzucac ale nie ma nic za darmo- trzeba znalezc chetnych nie tyle do placenia za moja prace ale za kopie dokumentow. Juz mowilem, ze mam tego z 500 stron i nie ma kto za to zaplacic.
teraz dochodzi IPN. To jest dopiero material. 6 godzin czytania i 4 Zydow ktorzy zakapowali niemcom jako agenci gestapo okolo 500 Polakow. Tylko jednen ma na sumieniu 254 osoby wyslane na smierc. Inny ma na sumienu 61 trupow.
Wszystkim tym ludziom sie upieklo bo UB nie moglo ich odszukac. Oni nie mogli a ja tego typa od 254 zabitych odsuzkalem w 5 minut. Fakt dzis sa google, ale przez 60 lat mozna bylo cos zrobic.
Juz widze, ze nie kwestionujac holocaustu Zydzi beda sie musieli przynac do tego, ze masowo przyczaynali sie do morodowania Polakow. Jestem w stanie tego dowiesc.

Mysle tez, ze prysnie mit pana B.

2007-11-13 18:58:32 Zygmunt Jan Prusiński
TEORETYK Z WYŻSZEJ PÓŁKI

Piękne są te słowa z ust nowego premiera. Czytałem je kilkakrotnie bo takie mądre i prawdziwe. Proszę czytać artykuł "DONALD KŁAMLIWY", http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20071012&id=my21.txt

Profesor JERZY ROBERT NOWAK - bo jest autorem tego artykułu, skądś wyjął je z cienia dla światła. Teraz musimy się uczyć, jakim być człowiekiem w Polsce. Tak, bądźmy podobni... Tusk Donald (nowe mody wprowadza w życie), obyczajowe życie. Cholera, muszę tak samo postępować - najwyżej pójdę za to się wyspowiadać!

Oto te perełki: "CZASEM MAM OCHOTĘ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ, ALE - TO ZABRZMI DZIWNIE - W TEJ MOJEJ FUNKCJI MÓWIENIA PRAWDY NIE JEST CNOTĄ. NIE ZA TO BIORĘ PIENIĄDZE I NIE TO POWINIENEM ROBIĆ". Autor: Donald Tusk.

Wiecie moi drodzy Czytelnicy ile w tym jest filozofii? Tu filozofia goni filozofię; Tusk jest mądrzejszy od wszystkich greckich filozofów! Uczcie się młodzi Polacy od niego, to światły człowiek, pełen uroku - taki ślizgacz po piasku...

Za to i za karę napisałem dla niego taki króciutki tekścik:
Tusk niczym dla nędzarzy "bóg",
dżentelmen z brudnego podwórka,
nauczył się żebrać o władzę.

Zygmunt Jan Prusiński
13.11.2007 r.
2007-11-13 16:26:29 adam
...siedzę w pracy i - mam pomysł z pytaniem do Pana Posła. Jest w prawie karnym materialnym przepis:

art. 127.par.1.

Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę konstytucyjnego ustroju Rzeczpospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą do urzeczywistnienia tego celu,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Komu obecnie można przypisać takie działanie ze znanych osobistości życia publicznego - mam na myśli północ RP - II Kongres ... !

2007-11-13 14:25:32 ewa
Daria - z Buzkiem, to trochę przesada - za Irka - pozostali tak, a za Afganistan tylko biologiczni ... - Lech Aleksander Kaczyński oraz Jarosław Aleksander Kaczyński!

2007-11-13 14:14:10 daria
P.S. Prezydent przed Trybunał Stanu!

Podzielam, to co pisze EWA i dodaję:

art.117.par.1.kk
Kto wszczyna lub prowadzi wojnę napastniczą,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności, albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Do karania też, za to Miller,Buzek, Belka, J. Kaczyński,Kwaśniewski i L. Kaczyński - w pierwszym szeregu!

2007-11-13 13:43:48 ewa
Panie Pośle Nowak !
A może protest w obronie naszych żołnierzy aresztowanych za "naruszenie" prawa międzynarodowego w Afganistanie! To co - mieli się dać zabić Panie Prezydencie. Jeśli już tak, to trzeba ich szybko ułaskawić, bo działali w dobrej wierze lub w obronie własnej. To władze naszego kraju ich tam wysłały, a jeśli już to ścigać wysyłających, a nie tych, którzy na polecenie polskiej władzy działali na obczyźnie. Znów skandaliczne zachowanie polskiej władzy. Do czego to doprowadzi nasz kraj. To zgroza i zagłada KACZYZMU!

2007-11-13 12:24:39 saar
Pan Prusiński i ewa - Kaczor i Rydz Szczygły wszystko z Ameryką ustalili wcześniej. Tusk musi to jednak dalej realizować. Jak wycofa wojska pójdą retorsje finansowe oraz polityczne, co spowoduje rychły upadek rządu PO-PSL. Istnieje także możliwość podziału Ukrainy na pro ruską i pro żydowska - też możliwa jest aneksja części ziem zasiedlanych niegdyś przez społeczności Łemków! Co może zatem z Polski zostać dzięki demokracji - księstewko! No ale Polak z Polakiem dalej będzie walczył i rozliczał się np. o Beresteczek, czy Grunwald - tu jeśli nad "u" postawimy " (umlaut) - okaże się, że z nazwy przywłaszczyliśmy ziemie Niemca.

2007-11-13 11:56:15 ewa
Panie Zygmuncie Janie Prusiński! Rozumowanie poprawne - lecz formuła realizacyjna nie do przeskoczenia w obecnych warunkach! Kaczyńscy uzależnią wycofanie wojsk z Iraku od wyłącznej decyzji USA i w zbiegu ze stanowiskiem kompleksu wojskowo-przemysłowego tak USA, jak i państwa Izrael. Ważne w tej mierze dla Busha jest też stanowisko starszyzny nafciarskiej, do której zalicza się też jego rodzina. Tusk w tej mierze nic nie zrobi, bo uzgodnienia zapadły.Jeśli USA dokonają inwazji na Iran, to wycofanie polskiego kontyngentu z Iraku jest niemożliwe. W grę wchodzić może zwiększenie jego liczebności. Z tego Tusk i nominant do stanowiska ministra obrony nie zdają sobie sprawy ... ! Z tymi problemami nie mieli nigdy styczności. Dlatego pierwsze koty, za płot będą dla nich b. ciężkie i rozczarowujące. Z piaskownicy na salony to trudny skok! Polecacie portalu, który podaje dane o możliwej secesji Kaszub od Polski. To jest możliwe w ramach polityki UE realizowanej na rzecz powołania tzw. euroregionów. To samo jest na Śląsku - Górnym,Dolnym i Opolskim, dawnej Galicji, Prusach Wschodnich i nie tylko. Sprawa znana w Polsce od co najmniej 1977 roku.

2007-11-13 10:13:04 spostrzegawczy ze wschodu
spostrzegawczy z Zachodu
A moze to tylko jeszcze jeden osiol?
Wyglada ze tak,bo zeby cos stwierdzic,to trzeba miec dowody! Osiol,czy "Uzi"to jedno i to samo z tym ze inne maja cele!

2007-11-13 10:06:25 Jacob
Ojojoj ! Pan Prusinski i Ty tak o nas pisac,ze my nic wspolnego nie miec ?
My miec i to duzo,kamienice,wy ulice i jakie dlugi ! My miec Wasze zony i dziecki. My z wami rzadzic i urzadzic co tylko zechcesz .
A Pan z naszymi wrogami chciec trzymac,wstydu Pan nie masz ?
Nasz Prezydent Kaczynski,ktory jako pierwsza nam wizyte zlozyl ,przescigujac nawet poprzedniego tez naszego Prezydenta (wszystkich "polakow") na chwiejnych nogach wprawdzie ale on zapomnial o naszych "przykazaniach" a Lechu nie, bo to czlowiek od malego pobozny i skory do modlitwy nawet na naszej swietej ziemi. On powinien podobnie jak nasz umilowany Papiez zostac swietym i moze do tego dojdzie jak sie dobrze przed nami wyspowiada.
Pan Panie Prusinski mimo,ze podobny do naszych poetow ale jakis inny styl pisania masz a to feeeee. My potrzebyjemy wzniosleszych penow cos w rodzaju jakie pisales po wyborze Lecha na urzad prezydenta.
Ciebie chyba te "austryjaccy faszysci i narodowcy zepsuli,my ci radzili abys nie wracal do tej jeszcze chwiejnej Polski. Masz przed soba duzo roboty aby nam sie przysluzyc - pamietaj !
Rada Rabinacka kiczy na Ciebie.

2007-11-13 09:45:37 Janosik
No dobrze Jankiel,ze grasz i radzisz ale nie mozesz zapominac,ze wczesniej to nas Polakow rozbrojono i tylko "ciupaga" nam zostala. Wprawdzie znalazlo bysie i pary "kosynierow" lub "bejsbolow" co to nie zle paly maja ale jak ruszysz na niemieckie tygrysy i zydowskie F-ki. Tym bardziej,ze obecnie w Polsce i na Podhalu tez dziala juz cztery obce wywiady: amerykansko zydowski,zydowski,angielski i niemiecki. Do tego dochodza niedobitki ruskich a i nawet chinczyk z japoncem zaczyna weszyc w Polsce.
Chlopokow zesmy oddali do obcygo wojska,wlasnych oficerow i pdoofcerow nam w sile wieku pozwalniano,obcych poubierano w mundury nawet generalskie, po polsku ich nazywajac i to jak ! Jest nawet gen.Polko do zadan specjalnych i chlop maly ale jaki beret mo ,ze ho,ho ! Skocy ci taki na kark i bedzies go musiol o zimie runac.
Jo, Janosik muse znowu do lasu i co jo som zrobie jak inne cepry rozumu ni maja ?
Do markietow po wszycko gonia i oscypkow tam sukaja i to jakich ?
Musicie ludziska cosik nom gorolom doradzic,some nie domy rady. Chyba,zeby nam te gorole z Afganistanu pomogly lub te rozmodlone w przysiadzie araby,tylko zeby sie same w powietrze nie wysadzaly i tyz sie pogodzily.
Bywojcie zdrowi i z rozumem !

2007-11-13 09:29:33 Jankiel
Jezeli tu juz o cymbalach piszecie to ja Wam zagram na flecie.
Posluchaliscie taty Rydzyka i zaglosowalisci,a jakze i to jak na przekor nawet samym sobie !
Teraz patrzycie w to diabelskie okienko znaczy sie telewizor,bierzecie tez przy niedzieli w reke "Niedziele" i czytacie. Wszedzie tam mowi sie i pisze o przyszlym raju tak na ziemi jak i w niebie jaki was czeka.
Bedzie raj owieczki i barany ,bedzie i to wielki,najpierw ziemski a potem ten na cmentarzu ,gdzie tez niezla kase sie robi i coraz to lepszy obrzadek,kropidlo i grobowiec. Czasem tez trzeba sie i poklocic o jeszcze lepszy pochowek i miejsce w aleji zasluzimych ,co by to blizej juz do tego niebianskiego raju bylo .
Ale jakzescie juz sobie poscielili i miejsce wieczne zaklepali to teraz psosluchajcie i poczytajcie mojego "grania na flecie":
Tusk dokonana dziela jakie wam sie nie snilo. On odpowiedno wyszkolony,wysportowany nawet na boisku sportowym otrzymal zadanie od tych co trzesa globem aby Was po kaszubsku urzadzic.
Kto mial do czynienia z prawdziwymi Kaszubami to wie,ze tam jest jedno stare porzekadlo wsrod nich: "MY KASZEBY NIGDY NIE DOJDZIEMY DO ZGEBY !"
I to jest prawda, jak i te inne o zydach i niemcach. Co wiec robic aby znalezc nasza POLSKA ZGODE NARODOWA ?
Wystarczy telewizor wyrzucic przez okono razem z radiem tez,nawet tym od taty Rydzyka,przestac placic podatki i zaczac orac polska ziemnie produkujac wlasna zywnosc.
Zobaczycie jak obcy zaczna sie sami wynosic !

2007-11-13 09:12:26 spostrzegawczy z Zachodu
Poczekajcie !
Nie da sie oddzielic Zydow od Niemcow i odwrotnie. Tam gdzie jedni tam musza byc i drudzy !
W takim np. USA te narody swietnie sie uzupelniaja,nawet "ajrysie" i "angole" nie daja im rade a co dopiero jacys "polonusi", "spaniole" czy inna bardziej ukolorowana rasa.
W Zydach i Niemcach plynie blekitna krew ,ten kolor przebija sie nawet na zewnatrz. Taka np. Nelly postarala sie i juz zalatwila ambasadorstwo dla Jasia.
Taka chociazby Zydowka inna zaltawia MSZ dla meza w Polsce. Przykladow mozna monozyc a przyszly" premier z baru szybkiej obslugi" zrobi wszystko co tylko te dwie nacje narodowe zechca.
Nawet taki "mik" tu sie czepia Pana Nowaka a sam na odlegosc smierdzi piwskiem niemieckim i zydowska cebula jako dziecko mieszanego malzenstwa miedzynarodowego.
Nie ma innej rady tylko zachowac czysta krew a nie ja mieszac,bron Boze Was przed ozenkiem z corka Tuska,bo moga byc nastepne blizniaki (to do mlodych kieruje pod rozwage) i znowu jeden bedzie inny od drugiego ale rzad bedzie podobny !
Dalej bracia do dyskusji ,tylko po polsku,bo tu Zydow ani Niemcow nie wpuszczaja,co najwyzej w maliny.Tu Polacy dyskutuja co bedzie gdy juz w chalupie polskiej ostanie sie ino pustka,bo wszyscy do "obcych krajow "wyjechali za chlebem.
Wracac chlopy i baby do Polski tu tez szwabow i moskow nie brakuje i trzeba im du..podcierac i za jalmuzne robic !
Nie widzicie jak pensyje w Polsce wzrastaja a zydy angielskie sie martwia ?
Jeszcze tylko slowo do naszego poety : Panie Prusinski z Pana kaszuba nie bedzie ale jak sie Pan postara to posade wieszcza na dworze kaszubskim Pan znajdzie a przy okazji i na cymbalach zagra !
Do roboty !!!

2007-11-13 09:12:14 Zygmunt Jan Prusiński
IRAK I IRAN TO PRZYJACIELE POLSKI I POLAKÓW !!!

Wczoraj, (12.11.2007r.) nie zbyt elegancko zachował się prezydent IV RP LECH KACZYŃSKI wobec decyzji, czy wycofać naszych żołnierzy z Iraku.

Prześcignąć chciał chyba samego siebie, bo tak powiedział, cytuję z pamięci: "Nie możeny jeszcze zdecydować (z kim zdecydować?, przy. Z.J.P.) bo są niepokoje w Iranie..."

Panie Prezydencie, proszę nie słuchać się Izraela i syjonistów z USA, to pan jest głową państwa i to pan decyduje. Iran - jak wcześniej także Irak, to nie są wrogowie Narodu Polskiego i Polski!!! Niech sobie to załatwiają żydzi, nie my, Polacy!

Panie Prezydencie, wiadomym jest, że polityka jest taka przez lobby żydowskie, żeby zawłądnąć całym Bliskim Wschodem. Niech pan będzie rozważny i występował w Imieniu Polaków, nie żydów. My z nimi nie mamy nic wspólnego; IRAK jest Przyjacielem Polski i IRAN jest Przyjacielem Polski!!!

Zygmunt Jan Prusiński - w Imieniu Narodu Polskiego: 13 listopada 2007 r.

2007-11-13 08:55:04 tetetka
uzi tak nazywaja Bartoszewskiego.On sam o sobie:"uzi,bo jestem proizraelski"Dla mnie
ciekawostka juz rozstrzygnieta jest swiadomosc tego,ze katolik Bartoszewski,biskup Zycinski i wielu innych odkryli sami swa parszywa morde!Morde zyda,zadomowionego w Polsce,w KK,ktory
pomimo swych zmienionych wierzen,pozostal
parszywym,falszywym Polakiem!Pasozyci polskosci!

2007-11-13 08:43:18 Santi subito
Wiadome ośrodki promują Władysława Bartoszewskiego na ojca opatrznościowego Polaków. Proponukę, żeby już za życia ogłosić Bartoszewskiego świętym. Będzie tylko problem z ustaleniem prawdziwego imienia. Św. Icek?

2007-11-13 08:14:34 Zygmunt Jan Prusiński
POZNAWANIE NOWEGO PREMIERA

No i czas dla tych którzy głosowali na Platformę Obywatelską a nie znali lidera PO TUSKA DONALDA. Czytaj: www.orzelpocztowy.pl w dziale: Biuletyny Informacyjne, pod: "PO... A POLSKOŚĆ KASZUB".
Po czytance i obejrzeniu filmu, zapraszam do dyskusji.

Zygmunt Jan Prusiński
13 listopada 2007 r.

2007-11-13 07:43:26 filozof
Siekielskiemu i Morozowskiemu,i tym ktorzy nie rozumieja aluzji w sprawie Tuska-chlopca podworkowego.Jezeli tych z Teraz My,nazwe
ch... to zargon z podworka!Salon na takich
oslow,nie reaguje! Pozostaja pytania:
Kto pozostal na tym podworku?Kto udaje salonowca? Kto jest z salonow?Jezeli znajdziesz odpowiedzi i odpowiednio zastosujesz (wybory)Polska sie zmieni!

2007-11-12 19:32:07 Sansurewicz
Kto to jest ten Pawlak,czy aby on nie za Buga ?
Cos on zadlugo trzyma sie tej chlopskiej wladzy !
Wszystko wszystkim ale zeby Polak z Niemcem trzymal ???

2007-11-12 15:47:15 » ex posel nowak
TUSK mówi, ze musi zrezygnowaz z zamiaru wprowadzenia ordynacji wiekszościowej bo tak chce PSL. DOBRE? Znalazł sobie chopak wykręt...

Następne kłamstwo Zydo- VLD Tuska.

Raz przekręcił 800 tyś osób przy zbieraniu poparcia pod JOWami, przez dwa lata zapomniał, ze majac taki duzy klub mozna coś próbować w tym zakresie robic, drugi zapowiadajac rodzielenie funkcji ministra od prokuratora generalnego.
On zawsze by coś chciał ale inni nie chca.

Od kiedy PSL z kilkoma procent głosów ma prawo żądać od Polaków akceptowania skręconej demokraci?

Jak sie wezmie do tego brzmienie umowy koalicyjnej to sie wymiotowac chce.

W deklaracji górnolotny Patriotyzm, ale dopuscić do rzeczywistego udziału wyborców i kandydatow w wyborach do parlamentu to się nie chce.
Dość tego panowie koalicjanci - "...idziemy PSlowcom i POwcom na grunt". ZERO TARYFY ULGOWEJ.

Czesanie bedzie az do bólu.
W koncu Pawlak bedzie musiał pokazać ten swój majątek, bo to jedyny posel ktory "olewa" w tym zakresie prawo.
Nie zapomnimy o prywatyzacjach młynów, przemycie zboża, itp

2007-11-12 14:38:55 Zenek
Gdzie by cie Jozek z BB pamietal,on predzej pamieta tych z "szopki betlejemskiej".
Tak na dobra sprawe,to "on" teraz zrobi kariere nawet na tym portalu. Nie widisz,ze pan Nowak dopuscil go do stolu i oproznil spluwaczke ?

2007-11-12 10:59:25 Waserbeiger L.
Gdzie Ty Ziutek byles ja Cie nie bylo ? Pewno,zes platforme szykowal do rzadzenia i stary obornik wyrzucales z gnojownika rzadowego !
Co powiesz o nowych "rzadzicielach" ?
Da rade Lechowi Donald ,czy oba sie rozloza na deskach ?
Mimo wszystko w dalszym ciagu wylegarnia z gdanska rzadzi Polska,czujesz jakies nowe zapachy w tym swoim BB ???
Pozdrawia Cie kolega ze szkolnej lawy,chyba mnie pamietasz ?

2007-11-12 08:09:25 p. Józef z BB
Krzysio obrzydził mi wszystkie piosenki Budki Suflera! Wszedł do senatu z pisuaru, a potem nagle obudził się, bo - biedactwo - nie wiedział z kim idzie. Krzysio miał chyba 5 lat a nie 50!

2007-11-11 20:55:55 Godziemba
Przez Ogrod Saski maszerowali zwartą kolumną marszową w to wielkie swięte Swięto Święto Niepodległej co nie zgineła i nie zginie,młodzi Polacy ONR.Na placu przed GROBEM NASZYCH NIEZNANYCH POLEGŁYCH ZA POLSKĘ rozwineli hasła i sztandary kamery ich nie widziały ,może widziec nie chciały? a może nie widzieć prikaz miały?Dzien mglisty i szary a w sercu ogień wolności jak słońce w zenicie pali ,miliony polskich serc na całym swiecie, dla WAS dla POLSKI .Równy miarowy krok jak bicie serc ONR,ONR,ONR...!!!

2007-11-11 19:20:53 Abdank
Wierszokleta - jeden szerszymi horyzontami umysłowymi tu się wykazał. I tak będzie, jak pisze - Polskie domy pod młotek, ciche polskie grusze na opał do żydowskich kominków, nawet te slumsy betonowe z tekturowymi ściankami działowymi ; dzięki Kaczyńskim już własność prywatna, przed podatkiem katastralnym się nie ochronią. Podaż będzie wysoka, ceny nieruchomości spadną, żydowska "gospodarka" na polskich ziemiach si szybciutko ruszy do przodu, bo w tej chwili tylko Żydzi są bogaci i wykształceni. 2 lata temu już Tusk o ten podatek wrzeszczał. Teraz głupi, zawistni Polacy podatek katastralny wybrali...Tacy, jak ten, co polską wykształconą szlachtę do spluwaczki wrzuca, po sądach żydowskich chce gnoić... Na takich "Polaków" Pan Rawicz Prusiński pragnie głosować i pieniądze zbierać? Gdzie pańska szlachetna, dumna Panna? Na emigracji suknię swoją bruka! Gdzie Niedźwiedź? Na postronku chama Bubla tańcuje! A wybory już były, w pańskim życiu Panie Rawicz Prusiński TEZ wiele było wyborów, wszystkie nietrafne. Pańskie dzieci są Polakami? Pana pierwszy obowiązek - o TYCH Polaków zadbać, tych Polaków wychować. Mają one swoją gruszę jak normalne szlacheckie dzieci, czy z Pana winy - tylko bruk pod kamienicą?

2007-11-11 16:33:54 wierszokleta
A przyjda i zabiora Ci dom i wszystko to co w nim masz .Podatek katastralny w opracowaniu dla Polakow jest juz gotowy,czeka pod obrady nowego Sejmu. Oblozony podatkiem nie udzwigniesz swojej doli,bedziesz musial sprzedac wszystko i to za bezcen,bo przeciez agencje nieruchomosi sa tez ich i tylko czekaja na pierwszych klientow. Ty pojdziesz do domow z dykty,zadowolisz sie ochlapem z niewolniczej pracy. Twoje dzieci powiedz Wam : MAMO ,TATO !
Co sie z Wami stalo,ze tylko wiadro i sznur nam zostalo !
Pod rozwage:
POLSKI KONANIE !
Jeszcze zyjesz i oddychasz Polaku,
lecz Twoj wrog czaji sie z pod kazdego krzaku.
Zabral wszystko,co ojcowie wypracowali
na posterunku tylko zdrajcy zostali !
Na nic modly i zgrzytanie zebow
gdy smierc glodu w oczy Ci zaglada,
nie oddawaj domu swych ostatnich zrebow
choc Ojczyzna w meczarniach juz kona.
Zjednocz sily i stan w jednym szeregu z tymi co Ojczyzna im droga,
To do Ciebie - wola POLSKA nieboga !
Scisnij piesci i ruszaj na wroga, do wolnosci tylko jedna jest droga.

Droga ta, jest walka uwita ,ktora przetrwasz i osiagniesz cele, tylko stan przy Bogu w te swieta niedziele.
Niepodleglosc jest Tobie pisana,gdy dzien zaczniesz od modlitwy z rana.
Badz wiec dzielny i szanuj rodaka,bij zas tego co ukrywa sie w krzakach !!!

2007-11-11 16:15:50 ewa
Do Pana Zygmunta Jana Prusińskiego! Czas najwyższy organizować struktury na terenie całego kraju. Kto tylko może udzielić pomocy organizacyjnej i finansowej - to dla takiego ruchu społecznego, który Pan proponuje utworzyć - to wielka sprawa!Że dla takiego ruchu będą przeciwności losu to nie ulega wątpliwości, bo już obecnie ten portal jest częściowo inwigilowany przez pewną państwową instytucję i pomimo zmiany opcji rządzącej nadal pozostanie w aktywnym zainteresowaniu.Ja mówię do roboty. Każdy z nas niech oprócz pisania zorganizuje 1 strukturę 10 osobową na początek - to już bardzo dużo. Trzeba jednak konsolidacji sił narodowych - osób bez względu na przeszłoś i przerwy w życiorysie, ale z tupetem do działania.Trzeba nam ludzi odważnych - no i co z nazwą - oraz rejestracja sądowa - dla prawnego tytułu działalności.Wtedy może być łatwiej o sponsoring.

2007-11-11 15:26:21 Samoobrona
Syjonizm czyni spustoszenia w świadomości Polaków, niszczy ducha narodu. To, co było święte - Bóg, Honor, Ojczyzna - oni nazywajją głupotą. Pamiętacie rządy aferałów? Już otwarcie mówili, że pierwszy milion trzeba ukraść. Teraz śmieją się z Polaków , że tak łatwo dali się oszukać. Dlatego brońmy się, póki ten nowotwór nie zeżarł jeszcza całej zdrowej tkanki polskiego narodu.

2007-11-11 14:35:34 Wiersz patriotyczny
z dedykacją dla ZJP

Kiedy przyjdą zabrać ci dom
dom, w którym mieszkasz - Polskę,
gdy komornicy nocą
w twoje drzwi załomocą,
ty - ze snu podnosząc skroń
stań we drzwiach - w jednej ręce bagnet, w drugiej broń!

2007-11-11 14:23:53 Święto Niepodległości
Trzykrotny premier Wincenty Witos został skazany w 1932 r. na 1,5 roku więzienia! Dlatego, że był przeciwnikiem Piłsudskiego.
"bądź gotowy dziś do drogi" - znacie taką piosenkę?

2007-11-11 12:16:38 » ex posel nowak
Cos ciekawego
Polacy a patriotyzm... na czym polega Patriotyzm. Wg Pentora:

Udział w wyborach - 92 %

Wywieszanie flag - 91 %

Ochodzenie rocznic - 86 %

Kobicowanie - 75 %

Płacenie podatkow - 62 %

Nieunikanie wojska 61 %

Działalność polityczna - 40 %

Wszystko jasne - patriotyzm na pokaz2007-11-11 12:07:47 Augustyn P.
Madre slowa Panie Zygmuncie J.Prusinski !
Jest wiele problemow nie cierpiacych zwloki do rozwiazania w Polsce ale pierwszym to moim skromnym zdaniem to
ROZWIAZANIE WSZYSTKICH BEZ WYJATKU PARTII W POLSCE !!!
Kto dal prawo uzurpowania sobie rzadzenia przez partyjniakow wiekszoscia BEZPARTYJNYCH ?
GDZIE NA TO ZAPIS W KONSTYTUCJI ???
Dlaczego my wszyscy podatnicy mamy lozyc na nie swoje partie ???
Po co nam jakies progi procentowe przy wchodzeniu do POLSKIEGO PARLAMENTU ,SENATU, RZADU ???
Pytan jest wiecej ale bez pytania trzeba jak naszybciej SKONCZYC Z PARTIAMI.
STWORZYC FRONT/RUCH NARODOWO POLSKI pod szyldem bezpartyjnym.
Nam wcale nie sa potrzebne obludne loga partyjne i stroje partyjne obojetnie w jakim kolorze nawet te z bialoczerwonymi krawatami.
POLSKA MUSI BYC W NAS A NIE W STROJACH I PRZEBRANIU.
JEDNOCZMY SIE POD POLSKA FLAGA NARODOWA A NIE PARTYJNA !!!

KRES WSZELKIM PARTIOM !!!
Wtedy dopiero zapanuje porzadek w Polsce gdy skonczymy z partyjnymi rzadami !!!

2007-11-11 11:44:33 Zygmunt Jan Prusiński
Tak naprawdę to POLACY sami już nie wiedzą - jakie PARTIE POLSKIE istnieją poza parlamentem. Jest NARODOWE STRONNICTWO POLSKIE - dałem głos na Pomorzu w ostatnich wyborach. Jest POLSKA PARTIA NARODOWA z Leszkiem Bublem na czele..., i cisza.

Jeśli mamy tylko kilka tytułów gazet tradycyjnych to mamy kilkaset witryn internetowych w kraju i za granicą. Czy nie można od pierwszej furtki zacząć przygotowywać się do nowych dla Polaków Wyborów do Sejmu i Senatu? Przecież to nie jest góra nie do przejścia.

Niech wszystkie organizacje - nawet i kanapowe połączą się. Trzeba bez wstydu otworzyć na ten cel konto bankowe, żeby był kapitał na potrzeby w trakcie wyborów. Trzeba też poszukać w świecie prywatne zamożne osoby i instytucje, żeby pieczołowicie pilnowały te społeczne ze zbiórek Polaków pieniądze. No musi być jakieś ogólno-centralne Prezydium, żeby tych podpisów było więcej do pobrania danej kwoty z banku.

Dać jedną nazwę dla wszystkich stowarzyszeń, związków itd., żeby to była jedna siła reprezentująca nas w przyszłych wyborach. Bo jeśli tego nie dokonamy, to będziemy tylko pisać na Forach i pomiędzy sobą zagryzać się z tej bezczynności.

Czy są w Polsce i poza krajem wykształceni Polacy, fachowcy w różnych dziedzinach - którzy intelektem pomogą nam? Podaję do dyskusji.

Dla przykładu, ja biorę teren Pomorza Środkowego z kolegami, chodzi o budowanie struktur, inni w innych regionach. Od jednej osoby do 101, itd. itd. Jako wierzący nie modlę się do Pana Boga w tej materii bo to niepoważne; człowiek ma rozum, ale musi także mieć determinację, zaangażowanie i miłość do własnej Ojczyzny.

Mnie żaden człowiek z mniejszości etnicznej nie przeszkadza, ale niech (on - oni) nie przeszkadzają nam w Ojczyźnie POLAKÓW - SŁOWIAN żyć i działać na rzecz Narodu i Polski.

Zygmunt Jan Prusiński
W DZIEŃ ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
11 LISTOPADA 2007 r.

2007-11-11 10:42:59 44
Dziwi mnie nagłe otrzeźwienie i wielkie oburzenie PO po 2 latach rządów gąsiorów. Poseł Nowak już na początku 2005 r. protestował w sejmie. Wtedy nikt go nie poparł. Teraz PO udaje zgwałconą dziewicę.
Przepraszam za powtórne wpisy - wina komputera.

2007-11-11 10:32:49 40 i 4
W temacie dokonań kaczora Donalda pragnę dodać, że w rządzie Kongresu Aferalnego premiera Bieleckiego ministrem był TW Michał Boni.

Premier Buzek, wspierany przez koalicjanta Tuska, dokonał największej wyprzedaży majątku narodowego, a jednocześnie zostawił katastrofalne zadłużenie. Teraz pan Buzek z namaszczenia PO jest posłem Parlamentu Europejskiego i dalej nabija swoje prywatne konta.

2007-11-11 10:21:41 czytelnik
Moze by tak w Polsce przestac sie oskarzac i wypominac grzechy innych a zapominajac o swoich ?
Przeciez obecnie w Polsce jest jeden ogromny KOCIOL KLOTNI ! Faktyczny i pozorowany.
Kto pod tym kotlem pali ,ki diabel rogaty czy pejsaty ?
Przez OSIEMNASCIE LAT widzimy jedne i te same nazwiska,te same partie i uklady.
Czy na te partie nie ma juz zadnej sily ?
Mielismy juz nawet wicepremierami Giertycha i Leppera,chcieli dobrze dla nas dla Polski i kto im pomogl,jak ? Podsylano im Anety i wodke,faryzejskich czlonkow,zaplecznikow-zdrajcow. Ci zas z premierowska woda sodowa w glowie sluchali tych wszedobylskich Judaszy i dawali sie wodzic za nos i pijana glowe.
Ludzie czy nie pamietacie karczmarzy zydowskich,ktorzy pierwsze trzy kolejki dawali za darmo a potem ich klient ostatnia koszule na ich barbeluche oddawal !
Zapomnieliscie zalganych biskupow "polskich" ,ktorzy na pielgrzymkach zarabiali i budowali "swiatynie milosierdzia" - pytam dla kogo milosierdzia,dla szubrawcow ?
Polska ma Radio Maryja i co ? Modli sie i dostaje w ryja !
Polsce potrzebny jest natychmiastowy przeciag,nalezy pootwierac okna i drzwi aby wywialo tych co tyle lat dzierza wladze i do niej pchaja sie juz ich synowie a nawet wnuki.
POLSKO OBUDZ SIE I OTRZEZWIJ , NIE ZDYCHAJ W ZYDOWSKO-NIEMIECKIM BARLOGU !!!

2007-11-11 08:18:03 ania
W kontekście tego, co napisał ikar - Panie pośle Nowak, teza rzucona przez Pana " unieważnić wybory" jak najbardziej słuszna i zasadna. Moim skromnym zdaniem - Tusk szybko pęknie, bo ma słabą rękę, a układ starych działaczy tzw. opozycji demokratycznej zgrupowanej w "betonie" wciągał go będzie w zagrywki burzące atmosferę społeczną w Polsce. Do tego włączy sie również i Wałęsa. W takich warunkach nie powstaną komisje sejmowe - czego boi się PiS. Będzie grzmiał - najpierw rozliczenie z PRL, a później Komisje, a to oznacza nowe wybory w stylu Gruzji - no i do tego w Polsce dojdzie - dosyć szybko Panie Tusk! Najwięcej w UB i SB było Żydów, a światowy syjonizm nie pozwoli na to, co chce robić np. Pan Czuma. Grzmi już o tym celowo - dla zaistnienia pewnych osób portal tvn24.pl.

2007-11-11 07:31:55 ikar
Do autora - skończył się Kaczyzm, a będzie CZUMO-SELINIZM w tym samym wydaniu, co opisane w ww artykule. Sejm w trybie pilnym ma wracać do usuwania symboli poprzedniego systemu, jak zapowiadają chorzy z nienawiści przedstawiciele betonu PO i PiS. I tak będzie się ten ogon w Polsce ciągnął, gdy nie wkroczy nowa generacja ludzi do władzy - nie uzależniona od ludzi postsolidarnościowego establishmentu.A jeśli okresu PRL nie było i ktokolwiek w tym kraju pracował to na nic nie zasługuje - to Panie TUSK - oddać władzę na Ziemiach Zachodnich ich prawowitym właścicielom - bo Pan w myśl Konstytucji Niemiec należy do społeczności tego kraju. Ja tam też chętnie wyjadę tam i nie będę oglądał oszołomów przy władzy w Polsce! Jak sobie Platforma i Pan Czuma odliczy głosy komuchów UB i SB-ków -oraz ich rodzin - to zostanie Wam tyle % głosów ile miała Samoobrona!

2007-11-11 06:20:49 Zygmunt Jan Prusiński
Do STAREGO EMIGRANTA z Szacunkiem - jako i to że i ja byłem emigrantem (przez 13 lat), przez Obóz dla Uchodźców w Traiskirchen.

Szanowny Panie, widziałem tam w Obozie lament, dramat i tragedię Polaków; byłem w Obozie 8 miesięcy. Pamiętam Lucjana, wysoki to był mężczyzna, śniadej cery, przystojny, który na dachu łaźni chciał z zawieszonym drutem na szyi skoczyć z tego dachu. Pamiętam hokieistę z Legii Warszawa, pojechał z kadrą grać turniej w Austrii, został, poprosił o Azyl polityczny. W trakcie pobytu tam otrzymał zawiadomienie, że matka jego zmarła. Ile ten człowiek miał żalu, że nie mógł na pogrzeb pojechać. To tylko dwa momenty, a ile ich było? Biegaliśmy do skrzynki, to znaczy do gabloty gdzie wywieszona była lista nazwisk, którzy w tym dniu dostali pocztę z rodzinnego domu. Dla ubeków otwarta przestrzeń. Ja przy bramie głównej w Obozie, roznosiłem prasę emigracyjną, żeby Polacy wiedzieli co w Polsce się dzieje. Było to pomiędzy 8 grudnia 1981 a 10 lipca 1982. Pozdrawiam tych, którzy mnie znali w Obozie dla Uchodźców.

Wracając na krajowe podwórko, dziwię się, iż tę polską młodzież nikt nie umie poprowadzić. Leją się na stadionach a przecież ONA jest potrzebna w OBRONIE PAŃSTWA POLSKIEGO! My nie możemy pożądać polskiej krwi, my mamy kategorycznie stanąć w OBRONIE POLSKI! To mamy z LITERY PRAWA KONSTYTUCJI RZECZPOSPOLITEJ. Akurat dzisiaj jest DZIEŃ 11 LISTOPADA 2007 rok, znamienny to dzień; ile był zwalczany przez okres PRL, żeby nie pamiętać zwycięstw w IMIENIU NARODU. W tym miejscu składam IM HOŁD za SERCE i ODWAGĘ, za POŚWIĘCENIE, za MIŁOŚĆ do OJCZYZNY !!!!!

Pozdrawiam Pana i Rodaków w kraju i za granicą
Zygmunt Jan Prusiński
11 Listopada 2007 r.

2007-11-11 02:05:14 stary emigrant
"Juz ksiezyc zaszedl,psy sie uspily i cos tam stuka na dworze.....".
Drodzy Rodacy - pamietacie jeszcze Mazowsze ?
O co te swary i klotnie ?
Spieszcie sie kochac ludzi ,bo zycie naprawde jest krotkie. Ale nie dajcie sobie z piersi wyrwac ostatniej nadzieji obrony swojej tozsamnosci !
Moze Pan Prusinski na te okolicznosc napisze jakis wiersz,cos w rodzju "smutno mi Boze" lub zamiast Litwo - przerobka Mickiewicza : POLSKO OJCZYZNO MOJA,TY JESTES JAK ZDROWIE...........".
Lub moze zawolac Pana Wolodyjowskiego ?
Dzisiaj naprawde LARUM GRAJA !
Wrog jest juz w naszym domu i dokonuje chwytu za nasze gardla po rozszabrowaniu wszystkiego co bylo NASZE NARODOWE POLSKIE !
Ci odwieczni niezmienni wrogowie trzymaja rzady nad nami w swych rekach,rozbrojili nasz kraj,zolnierzy powysylali na bandyckie misje,POLSKI NIE MA KTO BRONIC !!!
Teraz ida targi miedzy zdrajcami,ktorzy jak sepy pastwia sie nad zbrukana Polska.
Stancie wszyscy w jednym szeregu i wypedzcie wrogow z Polski,innego ratunku NIE MA !

2007-11-10 20:48:55 » ex posel nowak
Kto to powiedzial?

"Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki
brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski, tej ziemi, konkretnej, przegranej, brudnej i biednej.

Cytac pochodzi z forum: http://www.money.pl

2007-11-10 20:32:31 ARek
Rambolu,
Kochasz naszego BUBLA Narodowego i to jezd pięknę. Szkoda tylko, że jego tatuś nosił imię Mojżesz. Ale, swoją drogą, komu to szkodzi?

2007-11-10 20:05:16 » ex posel nowak
Panie Abdank i Mik miejsca tu nie zagrzejecie. Pan zaś panie mik taryfa ulgowa sie skonczyła.
Teraz do spluwaczki marsz...

Prosze tez nie nawiazywac do wypowiedzi Abdanka i Mika, bo dla przejrzystosci forum bede umieszczał - za co przepraszam - takie komentarze jako odpowiedzi w spluwaczce

2007-11-10 17:07:38 Zygmunt Jan Prusiński
Do "Abdank-a":
Na takich, tylko na takich bazują wrogowie Polski. Panu tylko salceson biały, i trochę słońca pod gruszą. Zazdroszczę takim osobowościom - którym obojętne jest co z Narodem, co z Polską. Gdyby tak myśleli ci Rodacy z 1918-1920, to nie ruszyliby się z miejsca, ba w każdym domu ugoszczony bolszewik; to byłby CUD!

Wiem, że jedni podlizują się jak psy, ale wiem też że POLSKOŚĆ można wyczuć i z zapisu. Wystarczy czytać, nawet jeśli są błędy - literówki.

Powiem więcej, dzisiaj zasiane ziarno, jako informacja, będzie owocem w niedalekiej przyszłości. Polacy to jednak niezłomni ciepiernicy, ale do czasu.

Do Rambo z Mazowsza:
Dziękuję, bo jesteśmy po tej samej stronie, tam gdzie POLSKA jest nam bliska. Ja pochodzę z OTWOCKA, to moje miasto dzieciństwa i młodości. W Otwocku mieszkałem 27 lat. Byłem jednym z pierwszych wokalistów wraz z ANDRZEJEM POKROPIŃSKIM, którzy rozbudzili erę muzyki anglosaskiej, w klubach i lokalach w latach 1963-1970 na tamtejszym terenie. W zespole "MELONIKI" i "CHŁOPCY Z PRZEDMIEŚCIA".

Pozdrawiam Czytelników
Zygmunt Jan Prusiński
10.11.2007 r.

2007-11-10 14:47:56 Rambo
Do AdReMa i SZAMBA .SZAMBO fajną masz ksywę gratuluję tobie tez z tego powodu winszuję a jednak ksywa mówi duzo o człowieku.Koledzy ci ją nadali poznali się na tobie więc sprawa jasna.Panie AdReM LESZEK BUBEL to Polak żyje dla Polski działa dla Polski Polskę kocha my Polacy to wiemy,czujemy.NIECH NAM ZYJE LESZEK BUBEL STO LAT i DWIESCIE NA ZLOSC NASZYM WROGOM.WIWAT ROMAN DMOWSKI i WIWAT GEN.HALLER,GEN.ROZWADOWSKI,GEN.SIKORSKI,GEN.ZAGÓRSKI.SŁAWA WIELKIEJ POLSCE TAK NAM DOPOMÓRZ BOG i SWIETY KRZYZ .JEZU UFAMY TOBIE.Rambo z mazowsza.

2007-11-10 13:59:58 » ex posel nowak
Zegnam, następne wpisy beda pod grusza, tj. obok MIKa

2007-11-10 13:48:11 Abdank
Panie Nowak w tym wieku powinieneś Pan już wiedzieć, że człowiek rozumny, jeżeli wierzy i ufa, to wierzy TYLKO Bogu, zaś politykom wszelkiej maści ufać nie powinien, lecz pilnie patrzeć na ręce i kieszenie, w których chowają nasze podatki. Zaś do poduszki polecam słynną sentencję Piłata - "Cóż jest prawdą?"

2007-11-10 13:37:59 Abdank
Panie Mik, to co tu widzisz, to moim skromnym zdaniem nie są rozmowy, ważkie dla Polski rozmowy, tylko zwykły magiel ze stadem rozplotkowanych przekupek, w większości płci męskiej. Po za tym to co wszędzie - szowinizm, antysemityzm, nietolerancja, warcholstwo, pieniactwo, pogarda dla chorych i niepełnosprawnych oraz manipulacja. Mnie taki styl "dyskusji" nie interesuje, bo funkcjonuje on celem odreagowania frustracji większości tu piszących i bezproduktywnego marnotrawstwa czasu. Polski Pan szukasz, to poszukaj jej wiosną, w śpiewie skowronków klekocie bocianów i zapachu kwiatów na polskiej łące, zamiast szukać jej w przetaczającej się przez internet fali nienawiści i smrodu. Osobiście nie myślę marnować ani godziny zycia, które mi pozostało, na dociekanie kto Żyd i nie Żyd, kto co ukradł i komu. Od tego jest policja z prokuraturą. Wolę leżeć pod moją gruszą, patrzeć w błękitne obłoki, niż w sączący się jad z komputerowego ekranu.

2007-11-10 12:05:55 » ex posel nowak
W sparwie "u-Tuskowania" informuje, ze już niedługo dam przykład.
Gospodarka bedzie sie krecić sama, a Tuski nie wiele tu zrobia czy pomoga.

Tusk musi publicznie przyznac, kim jest i jakie ma zapędy.

Nie mam osobistych urazów do Tuska, ale nie wierze człowiekowi, ktory x lat napadał słownie na Polske wykazywał skrajne przejawy antypolonizmu, cała rodzina siedziała na Volkslicie, teraz znaczna czesc korzysta z tego dobrodziejstawa, zreszta sam Tusk w mysl ustawy z 1955 roku jest obywatelem RFN.
Mówimy - co nas interesuje dziadzek, ale niestety przodkowie w duzej czesci determinuja zachowanie potomków.
Wg mnie nich Tusk przyna sie kim jest, niech sie odetnie od dych "brzydkich faktów z zyciorysu Tusków" i bedzie mogl korzystac z kredytu zaufania o ile go otrzyma.
Raz zydowsko - niemieckie inklinacje w rodzinie, drugie sam zyciorys Donalda i jego śitwy z lat 1989 do 2007, nie daja zadnych gwarancji, z nie bedzie działał na szkode Rzeczpospolitej.
Dla mnie, i wg mnie, Tusk jest jeszcze wiekszym kretaczem niz Kaczynski. Kaczyńscy to szowinsci żydowscy, probójacy budawac Judeopolonie, Tusk wprawdzie nie ma takich zapędów, tez jest Zydem, ale ciągnie go do ideii przodkow.

Ja nigdy nie zapomne mu tego, jak pozyskał 8oo tys podpisów pod inicjatywą JOW i posłał wszystko na przemiał. Dalej - zapowiadał powołanie komisji sledczych ale zamiast tego zaczyna sie delikatne kopanie po łydkach sie pod stołem.
A kto spowodował usuniecie mnie w maju 2005 roku z sali obrad kiedy pokazywałem "brzydkie fakty z zyciorysu Kaczyńskich"? TO BYŁ własnie TUSK.
Dziś kradnąc informacje z RN objawił sie wyborcom, jako odkrywaca numerów FPS.
Wg mnie Tusk dopuscił sie rowniez przestępstwa poniewaz grozba upublicznienia "brzydkich faktów..." zmusił Kaczyńskiego do wyrazenia zgody na debate

2007-11-10 11:46:36 » ex posel nowak
PROTEST ZOSTAL ZAWIESZONY w 55 dniu. Na razie nie ma mi kto zmienic /zastopwac tego licznika

Do Abdanka. Nawet, jezeli ta "pisaanina" nie jest do konca poprawna, nie znaczy to, ze podawane informacje nie sa prawdziwe.

Kaczynski nie mał na mysli tego, ze pisze niepoprawnie lecz, ze podawane przeze mnie informacje nie sa prawdziwe. Tu akurat mocno klamie i mnie pomawia.
Nie tylko zreszta w tym momencie, oklamywał również wyborcow twierdzac, ze sprawa przejmowania nieruchmosci byla badana w lat dziewidziesiatych i byla sądzona przed sądami.
Otoż NIE! Z mojego zawaidomienia bylo to robione dopiero w latach 2005 - 2007 i sparwa ta zostala ukręcona przez Ziobre.
Cała sprawa jest wiec otwarta a Kaczynski odpłynie, nadto moge sie zalozyć, ze bedzie siedział, pozbawiony bezprawnie zagarnietych nieruchmosci.

2007-11-10 11:01:20 Andzia co to lubi kapelusze
Brawo Panie Nowak, z Pana to chlop !
Jak komus dolozy to odrazu jego partia sie rozpada !!!
Moze teraz czas po PiS-ie na "u-Tusk-owanie" ?
Kaczyzm byl i przeminal,ostal sie ino "dwor".
Tylko aby tak nie bylo jak z tym Husajnem,kaptury juz czekaja a i szubienica sie znajdzie.

2007-11-10 10:52:58 Zenek
"Mikus" !
Badz czlowiekiem i nie lej na porzadnych ludzi,dlaczego zaraz musisz olewac cieplym moczem po przewinieciu malego. Przeciez wiem,ze ci juz dokucza prostata i co najwyzej oddajesz pare kropel za jednym wyciagnieciem.
Teraz juz powazniej to ci dopisze,ze jestes bardzo nieszczery w dyskusji albo juz i sklerozka zaawansowana.Zreszta Belgia jest obecnie pod wpywem zmian atmosferycznych i wielkiej (doslownie) fali,ktora nawet i na ulice Angli sie wylala. Musisz wiac z tej Brukseli,bo tam "niemce" pchaja sie drzwiami i oknami,a szwaby wiesz do czego sa zdolni jak beda mieli kolejnego wielkiego wodza i propagande nowege gebelsa.
Radze ci jedno: Nie dokuczaj juz Panu Nowakowi,widzisz,ze chlop nie ma juz z czego zyc a glod doskwiera. Zreszta ilez mozna glodowac,zazwyczaj czlowiek na glodzie,wodzie i smrodzie przezywa SIEDEM DNI , a popatrz ile Pan Nowak GLODUJE i co ty na to ?
Podeslij pare belgijskich konserw z tymi wiesz waszymi konserwantami "kosher" ,to chlop odzyje a nie pisz glupot o tym co bylo,jest i bedzie. Mozesz tez pare doplat podeslac chlopom na wies .bo nie maja za co oplaci nowej asekuracji !
Ja twoj przyjaciel,przeciez wiesz i dobrze ci radze !

2007-11-10 10:14:38 mik
Zenus
Ja nikogo nie nauczam,a to ze z moralnoscia
mam na co dzien doczynienie,to bulwersuje takich jak Ty.Co do nauczania i przkonan z wielka szkoda dla moralnosci,sa ukazywani awanturnicy.Zeby zaspkoic Twoja prymitywna ciekawosc o moim statuci w Belgii,powiem Ci tylko tyle,ze mnie nie interesuja Twoje zdolnosci,umiejetnosci bo to jest widac.W tym miejscu chcialoby sie zapytac,czy jechales tym pociagiem,o ktorym tak glosno,ale pomijajac
to pytanie,mnie nie zadawalaja prymitywne metody,gdyz lubie spiew,to spiew!Lubie muzyke to wybieram muzyke,ale nigdy nie angazuje sie w zwykle badziewie,ktore mi ukazuje badziewie.Ale czego wymagac od takich,ktorym budka,obeszczana w okol,stwarza mozliwosci zaspokojenia pragnienia a dodatkowo mozna po "ludzku"
porozmawiac.No nie Zenus? Czy potrzebujesz wiecej?Kiedys oceny Twoje byly bardziej dobitne,widze ze sie uczysz.

2007-11-10 09:54:36 Zenek
Czesc "mik-us" !
Z czego ty biedaku zyjesz w tej Brukseli i jeszcze masz tyle czasu na bredzenie na forach ?
Ten ponizszy post nawet mnie zaskoczyl jak to dzielnie bronisz sprawiedliwych a za wszystko winisz "polskich zlodzieji".
Masz racje ,ze to juz sa polscy a nie zagraniczni zlodzieje. Ich pokolenia na dobre osiedlily sie w Polsce ,maja swietne nazwiska i mieszaja ile sie da w "polskiej kuchni obludy".
Zdazyli sie juz nawet wyksztalcic w kazdej branzy a szczegolnie w prawniczej i medycznej - tam nikt z goji nie ma prawa im robic konkurencji. O handlu to nawet nie ma co wspominac,bo wiadomo jaka rasa z niego zyje.
Doradz nam teraz "Miko" co ten biedny polski goj ma zrobic aby sie od tej psiarni uwolnic.
Moze ty z tej Brikselki wrocisz i razem z Panem Nowakiem naprowadzisz porzadek.
Bo widzisz Bubel to juz dawno robi z Rydzykiem i nie moga dac rady a Panu Nowakowi sie nie dziwie ,ze nic nie wskura gdyz brakuje mu pieniedzy z dobrze prowadzonej dzialalnosci gospodarczej,oczywiscie gospodarza tego portalu.
Bywajcie w zdrowiu - wszelkim !

2007-11-10 08:22:16 mik
Abdank
Jezeli to maja byc jakies rozmowy w sprawach
Polski,w naszych sprawach,to nic,tylko nalezy wspolczuc tym,ktorzy swoja teorie opieraja
na nienawisci.Rambo,Bubel i wielu innych,chcacych nas uszczesliwic rewolucja.
Zyd jest podly,wiec kim sa ci awanturnicy?
Polakami?Jezeli tak,to nie dziwie sie,ze tylu ludzi boi sie mieszkac w tym kraju!
Kraju,ktory w dalszym ciagu lamie prawa,oszukuje!Dla przykladu,nie wiem na ile to jest pewne,bo o tym donosi Onet,ze PBH pko,chce podniesc stope procentowa dla kredytobiorcow!Jezeli to jest prawda,to ta sprawa juz powinna inaczej byc ujeta przez
te antypolskie media.Ale to sa antypolskie i nie
nalezy sie spodziewac praw,a akceptacji ich slusznych zalozen.Adwokat Stoklosy i innego
bandyty ma zostac ministrem sprawiedliwosci!
Nic tylko sie cieszyc!AN,kim trzeba byc,zeby tego nie rozumiec?Moze Bublem?Winni sa zydzi,gdy zwykli przestepcy na ukazywaniu swoich konkurentow,tez przestepcow,buduja swoj image!

2007-11-09 22:22:28 SZAMBO z Mazowsza
Wszyscy cieszmy sie ze sukcesu Prusinskiego poety. To dla naszego Narodu dzien tryjumfu.

2007-11-09 21:56:30 Ad ReM
Och, REDAKTOR Leszek Mojzesowicz Bubel to jest ktos.
On to nawet zamiescil wiersz KSIENCIA POETOW Z.J.P.
NIECH NAM ZYJA BUBLE!

2007-11-09 20:03:28 Rambo
Panie Zygmuncie Janie Prusiński serdecznie gratuluję Panu sukcesu druk tego wiersza w TYLKO POLSKA to dla prawdziwego Polaka wielka radość.TYLKO POLSKA to jedyna narodowa gazeta ,POLSKA PARTIA NARODOWA to jest Westerplatte to mjr.Hubal to równierz CI POLACY których nazwiska sa dziś wyczytywane na placu przy GROBIE NIEZNANEGO ZOLNIERZA CZESC ICH PAMIĘCI Kiedyś polacy pisali na murach KATYŃ POMSCIMY Pozdrawiam serdecznie gospodarza Pana Posla Zbigniewa Nowaka oraz Pana Prezesa PPN Leszka Bubla cieszę sie ze istnieje strona polskapartianarodowa Panie Leszku ogromne dzięki za to co Pan robi dla Polski.Wiwat Roman Dmowski .Sława Wielkiej Polsce i Polakom.Polacy pamiętajmy w jedności siła.Rambo z mazowsza.

2007-11-09 19:47:47 Abdank
I jeszcze jedno Panie Nowak - dla jasności zacytuję pańskie wypociny: "Powiem tyle - osoba, ktora sie tak produkuje a nie sie nie chce ujawnic wg mnie ma cos z głową.
Mik, juz został wyrzucony z kazdej mozliwej strony. Inni sa tez chorzy?", ma Pan czelność na tej stronie dyskryminować LUDZI CHORYCH?! Wrzucać ich "do spluwaczki" bo wg. Pana są chorzy?! Mają "coś z głową"?! A Pan nie ma nic "z głową"?! Rzeczywiście, nic w pańskiej głowie nie ma, nawet znajomości Konstytucji RP, o EKPC już nie mówiąc. Bo gdyby w tej głowie była choćby umiejętność czytania, przeczytałby Pan sobie moje nazwisko :))).

2007-11-09 19:32:26 Abdank
Panie Nowak, proszę uprzejmie jeszcze raz a jak nie wystarczy, to jeszczio mnoga, mnoga raz przeczytać mój tekst ZE ZROZUMIENIEM, to może odróżnisz WĄTPLIWOŚCI moje i PT Dyskutantów od POMÓWIEŃ. Jeżeli nie, to wyjaśniam uprzejmie jak hmm, dziecku - prawo do wyrażania wątpliwości i poglądów (również dot. pańskiego zdrowia psychicznego i fizycznego chroni art. 54 Konstytucji RP. Ze swojego nazwiska tajemnicy nie robię a do anonimowości mam również konstytucyjne prawo. Co do - ogólnie mówiąc -merytorycznej wartości większości pańskich artykułów niniejszym wyrażam przeświadczenie, iż nie napisałby ich człowiek mądry. Również z mojego doswiadczenia zawodowego wynika, że ludzie spokojni, łagodni, prawidłowo koncentrujacy uwagę na tym, co piszą i psychicznie zrównoważeni - nie popełniają literówek

2007-11-09 17:31:05 Zygmunt Jan Prusiński

Czemu się tak kłócicie? Ja mam lepszą wiadomość. Otóż redaktor LESZEK BUBEL w "TYLKO POLSKA" w najnowszym (nr 45(367), 7.11- 13.11.2007) opublikował mój wiersz pt.

ULEPIĆ CZŁOWIEKA

Ulepić człowieka
z gliny może nie,
bo stwardnieje jego serce.
Więc z czego,
może z chleba - też stwardnieje.
Może z liści akacji,
może z piórek ptasich.
Nie wiem sam,
ale dlaczego musi być
człowiek na ziemi...
Lepiej lepić motyle w maju.

5.10.2007 - Ustka
_________________Zygmunt Jan Prusiński_________

Obok na tej samej stronie 20, LECH WAŁĘSA, lechwalesa.bloog.pl pisze jako w tytule "JEDNAK GOJ", cytuję: " - Z przykrością informuję, że dziesięć pokoleń sprawdzały różne źródła. Poza moją wiedzą i zgodą, przysyłając mi anonimowo wyniki i nigdy w mojej rodzinie nie było krwi żydowskiej, co przyjmuję z ubolewaniem. Daję słowo, gdybym był kawalerem i młodszym naprawił bym ten błąd historyczny". Lech Wałęsa.

Ps. Ortografia autora.

Pozdrawiam Czytelników
Zygmunt Jan Prusiński
9.11.2007 r.2007-11-09 17:29:01 mik
Zbyniu,czy Ty naprawde nie czujesz tego smrodu,ktorym zwalcza sie dobre decyzje dla Polski?Czy mam Ci wyliczac?Ty chcesz mnie poznac,wiec jak bedziesz w Brukseli,daj znac,spotkamy sie co Ci obiecuje.Ale zastanawiajacym jest,zebys dla ropoznania gowna,potrzebowal mojego autorytetu!
Przeciez to smierdzi,a Ty nie czujesz tego?

2007-11-09 16:49:56 » ex posel nowak
Na poczatek ujawnic sie, jak sie chce "rodakom" zarzucac brak zasad...

2007-11-09 15:34:03 mik
Jezeli bedziemy przestrzegali zasady moralnosci,wzglednego wspolzycia,to te szuje
medialne jak i politykierzy,beda bali sie zaslonic sie takim gownem,ktorego miejsce jest
w kryminale!Obawiam sie,ze Polacy calkowicie zatracili te zasady!Rzeczywistosc to ukazuje!
Polonia,tez nie jest taka jak ta powojenna!
Cop zrobic,zeby powrocic do zasad?

2007-11-09 15:05:34 mik
Zbysiu,Gdzie zglaszac o bandytach? Robie to juz od 97 roku i nic!Iznow oni sa u wladzy,a prokuratura dziala wg zasad korupcji!
Zbysiu,dobitnym przykladem teraznijszej jak i pozniejszej wladzy jest Leper!To nie chodzi o Lepera,a o cala samoobrone!Mi jest ogromnym wstydem,ze media,partie zaslaniaja sie takimi osobami jak Blida,czy ta Sawicka!Przeciez nikt uczciwy nie stanolby przy tych swoloczach!Wstyd i chanba,a Ty zbyniu smiesz oskarzac ludzi,ktorzy odkrywaja to.Boj sie Boga i uczciwych Polakow!Kto to jest Walesa?Bartoszewski i inni,ktorzy swoja
bezpruderyjna morda robia zla polityke Polsce!
Kim jest Tusk,ktory jak glowa rzadu pochwala
tych niedouczonych,skorumpowanych blaznow.Nie trzeba byc czlowiekiem honoru,zeby to dostrzec.Niestety,ci co nie wieza,dostrzega to,gdy im dupa spuchnie,bo oni sa "masochistami"Zbyniu,moj rozum nie jest w stanie zrozumiec tego,no chyba ze to religijni fanatycy!Jezeli dostales w policzek,nastaw drugi,a oni i dupe jeszcze wypinaja,a moze sa tak.....,ze tego juz nie czuja?

2007-11-09 14:17:46 » ex posel nowak
Zapowiedz procesu doytyczy osoby o nicku Abdank. To jest chyba dość oczywiste. Z takimi jak Pan nie ma nawet sie zadawac.
Siedzi " to to" gdziesz za gracia i produkuje sie gdzie sie da. Ja wycinam pana teksty za wylgaryzmy i zniewagi... a nie za oceny.

Prawo wobec mnie narzusza Abdank i to jego prosze o ujawnienie danych personalnych. Moze byc na maila.

Jezeli chodzi o wiedze o bandytach to Twoim obowowiazkiem jest to zgloscic do organow sicgania, przekazac dowody. Ja tak robie, a jak sie nie udaje, bo tuszują to zaczynam pisac publicznie. Tylko w takiej kolejnosci.
Moje dzialanie - nawet jezeli po latach wiszenia dokumentow w internecie przynosi efekty. Jestem prawie pewny, ze Kaczynski i spolka zostana za FPS osakrzeni a przejete nieruchmosci zostana im zabrane.
Czy jezeli miało by to nastąpic nic nie ozancza?
Skąd Tusk i Lepper mieli dokumenty? Widział pan licznik pokazujacy ile osob przeczytało teksty o FPS? Jest tego ponad 20 tys. Podobnie z fotkami.
Ja swoje wiem - tacy jak pan czy Abdank nie CHCECIE zaakceptowac, ze Zelatyna, Gry Losowe, Afera starachowicka, po czesci Pęczak, rowniez koncówka afery Rywina, podobnie dziś klopoty Kaczyńskiego - skutek działania "wariata" nowaka
Zapewniam, ze to nie koniec!!!

2007-11-09 13:59:43 mik
Zbysiu,przestan sie wyglupiac.Nawet,gdybym Ci podal adres,to i tak nic bys nie zrobil.
Nierozumiesz jeszcze tego?Nie jestem Ci wrogiem.Jedynie sprzeciwiam sie publicznym Twoim wyglupom,odnosnie Kaczynskich.Czy Ty naprawde nie masz zadnego rozeznania w tym polskim burdelu?Czy Ty nie widzisz jakie to osoby kreca sie w okol tego politycznego bagna?Kaczynskim jeszcze przeznaczylbym Palac Kultury,gdyby rozpedzili na cztery wiatry
te post Walesowska bande!Krzyczysz o pare groszy,gdy ci postkomunisci z obecnymi,zdefraudowali miljardy,miljardy.
Czlowieku,co Ty chcesz osiagnac przez to pisanie? Odpowiedz!Dzialasz jak wariat,i masz pretensje,ze tak Cie zauwazaja! Mi to jest obojetne,te Twoje zachowanie,a posmiac sie,to mi chyba nie zabronisz?
Wiesz jeszcze,dlaczego tak odwaznie pisze o tych bandytach postkomunistycznych?Bo mam na wszystko dowody,o czym pisze i nie tylko Ty sie obrazasz,ale mozesz se wyobrazic,jak czuja sie ci ze swieczek,ktorym podobnie pisze.
Zapytaj Milera-premiera,zapytaj calej plejady prokuratorow z krajowej.Oni sie ku...nawet nie umieja obrazac,a Ty mnie straszysz procesem,za prawde.Zmien front,a zyskasz!

2007-11-09 13:14:26 » ex posel nowak
To jest tekst Mika:

Nowak,nie.... pierdpol.... glupot,bo juz jest wiadomym.Kaczynski mial racje z tym stanem wojennym!Tusk,Walesa Bielecki,Pawlak i im podobni na co oni zasluguja?Oni juz chca zdetronizowac i Prezydenta.Zapomniales......... durniu........,kim oni byli!Oni juz maja swoja przeszlosc.Ty kim chcesz pozostac? co osiagnac przylaczajac sie do mafii?To juz nie sa zarty i przestan udawac..... durnia,albo nim jestes.

Niech sie ujawni, napisze adres a wtedy to ocenimy
To sa przestępstwa z art 216 kk. Tego nigdzie sie nie toleruje

2007-11-09 13:10:42 » ex posel nowak
Te posty, ktore zawieraja zniewagi i wulgaryzmy?

Jezeli dalej beda padały sugestje dotyczace mojego zdrowia psychicznego, ze jestem chory itp, to spotkamy sie w sądzie.

Skoro Pan, Pani jest tak pewna siebie i pomawia mnie o zaklocenia psychiczne to prosze miec na tyle odawagi i sie przedstawic. Wtedy bedzie mieli rowne szanse udowadnic swoje racje przed sądem na początek cywilnym.
Jednak brakuje odwagi i najlepie strzela sie za wegła. Zawód mam, przez 12 lat prowadziłem bardzo owocnie działalnosc gospodarcza, twierdzono nawet, ze nie mogłem takich zyskow wypracowac sam i byłem sponsorowany przez mafie.
Wiec jak w koncu jest?

Jeszcze raz informuje, ze jest publicznie wiadomym, iz wystawione ostatecznie opinie psychiatrycznie, swiadcza, ze jestem osoba zrdową pyschicznie.
Prosze wiec miec odwage cywilna i sie przedsatwic i dać sobie szanse udowodnienia mi swoich wywodów przed sądem.
Powiem tyle - osoba, ktora sie tak produkuje a nie sie nie chce ujawnic wg mnie ma cos z głową.
Mik, juz został wyrzucony z kazdej mozliwej strony. Inni sa tez chorzy?

2007-11-09 09:17:37 wz-tka
Abdank nie pomyliłaś czasem portali, przejdź na :
www.mp.pl
/medycyna praktyczna/
Powodzenia :)

2007-11-09 08:19:17 cc
Baba wszystko zalatwi,wiec zamiast dopatrywac sie zboczen psychicznych,nalezy poszukac BABY!Chyiba ze Nowak to od Biedronia?

2007-11-09 07:24:12 Abdank
Ha, ha, ha - przejrzałam sobie treść wykasowanych postów. Wszystkie podnoszone przez PT Dyskutantów wątpliwości na temat pańskiego zdrowia psychicznego i niepełnosprawności umysłowej są przez Pana błyskawicznie wykasowane. Chyba pojmuję genezę pańskich szerokich znajomości z biegłymi psychiatrami w tym dr S Teleśnickim...

2007-11-09 07:05:56 Abdank
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Pan się boisz i mentalnie cienki z ciebie Bolek ,dlatego co inteligentniejsze posty usuwasz wskutek pustoty umysłowej i braku rzeczowych argumentów. Byki ortograficzne, gramatyczne i stylistyczne które sadzisz w swoich tekstach świadczą o tym najdobitniej. Nie masz Pan żadnego zawodu, posłowanie Cię rozleniwiło i tutaj szukasz naiwnych, którzy zasponsorują pańskie upodobanie do pasożytniczego trybu życia.Porównanie z Żydem to dla pana niezasłużony komplement.

2007-11-08 20:47:59 Kazio
Oj Józef ! Ty chyna nie zrozumiałeś o co chodzi. Tu mówi się o zjawisku politycznym w Polsce, a nie o doradcach PiS-u.Dziś najlepszą ulotką jest internet-a nie pospolita niegdyś za komuny "bibuła". Bardzo dobry tekst - choć będzie krytykowany przez Żydów i Krzyżowców.

2007-11-08 20:34:31 Ad Rem
Czy ty Czerski czasem się nie powtarzasz?
Poza tym, kto tak teraz pluje na "pisiorów"? Jeszcze ie tak dawno zapraszałeś Pana Nowaka na debaty w Bialsku-Podlaskim z twoimi ówczesnymi idolami z PIS, czyż nie???

2007-11-08 19:06:44 JOZEF
WYPUSC PAN ULOTKE CHMURA.I SPROSTOWANIE BO NIEMA NIC O DORADCACH PISIOROW.LEPSZEGO RANDAKTORA DAJCIE

2007-11-08 16:36:46 Wódz Polaków
Zaiste system monarchistyczno-kramarczny, to zjawisko na sklalę światową. Tylko, jak wyjaśnić fakt, że szabas-goj Marek Jurek z sekty Opus Dei, byl inspitarorem katolickich zachować Kaczorów, którzy faktycznie okazali się zwolennikami nieznanej dotą wersji "latolicyzmu rozsądnego" i nie zajęli jasnego stamnowiska w obronie życia, a na dodatek lansują karę śmierci, jako rozwiązanie prawne, które nie do końca da się pogodzić z Nauką Społeczną Kościoła, zwłaszcza, że w poslim sądownictwie, jakość sądzenia jest na dużo niższym poziomie niż w czasach Piłata, a do tego nie brakuje f-szy sadystów z poważnymi zaburzeniami. Sprzeniewierzanie się zasadzie Miłosierdzia i Miłości Bliźniego, a także inklinacje kaczystów do zadawania śmierci cywilnej wykluczają, że mamy do czynienia z inspiracją światowo działających ośrodków Świętego Rzymskiego Kościoła Katolickiego. Faktycznie zachowania służb kaczystowskich są na wskroś stalinowskie i nie mają nic wspólnego z chrześcijańską postawą zwłaszcza Ojca Narodu, który "za dobre wynagradza, a za złe karze". W czasach kaczystowskich stosowano inną sprawiedliwośc dla goja, a inną dla żyda. Żydy z wojującego talmudyzmu reprezentowani w Temidzie i w organach ścigania były bezkarne, nawet z powodu wielkich afer.
W kwestii wyksztalcenia "elit" kaczystowskich, to bym nie przesadzał, albowiem ich poziom zdradzają ich płytkie i pełne żydowskiej bufonady wypowiedzi. Gneralnie "wyksztaciuchy" z żydoPiSu nadawały się na wspólne zajęcia z logopedami oraz z wykładowcami z różnych dziedzin. Fakt, że nie mieli pomysłów na buznes, to tylko wynik tego, że w większości wywodzili się z klasy próżniaczej, a więc robota była im obca, a handel znali jedynie z wyników działalności swych pobratymców. Osobną kwestią jest, czy kaczyści są związani z Habatem i czy dążyli do zbudowania Trzeciej Hazarii. Ciekawe, jak potoczą się losy Judeopolonii po rozpadzie Ukrainy, na pro-żydo-zachodnią i rosyjską. Na pewno do tego dojd

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 5 i 5:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami